828 Shares 2233 views

Licznik Bar: rozmiar zdjęcia. Standardowe wymiary paska w kuchni

Bary w typowych kuchnia rosyjska dawna powszechne. Po przeżywa boom popularności około 10 lat temu, byli w pewnym momencie zostały zapomniane, ale teraz znowu wróciła do projektowania tradycyjnych rosyjskich mieszkalnych mieszkań, domów i domków jednorodzinnych. Ich miłość do wygody i zwięzłości, do oryginalnego widoku i możliwość eksperymentowania z konstrukcją całej kuchni.


bar historia

Początkowo bar – pub to atrybut, który ma swoją nazwę od tego samego postu. Bary w Ameryce dostał stojaki podczas gorączki złota z 18 wieku. Płyta z kamienia lub grubym drzewem oddzielone od sali i barman dał mu schronienie w razie karnych lub latającą głowę Naczynia i meble.

Ciężkie czasy w Stanach Zjednoczonych minęło, a zębatka i pozostał w każdym barze. Później przenieśli się w domach zwykłych Amerykanów, to Europejczycy i później Rosjanie.

Dzisiaj, płyt wiórowych, drewna, tworzyw sztucznych, kamienia, a nawet szkło może być produkowany barze. Rozmiary, kształty i jeszcze inna funkcjonalność odróżnia je od siebie.

funkcjonalny

Gdy pręty były tylko w zwykłych amerykańskich domach, nosili ten sam problem jak w nowoczesnym barze – w przyjmującym partii, grając rolę barmana podał gości napojami, tam trzymane jest również butelkę alkoholu, okularów i innych urządzeń. Później jednak, w bardziej ograniczonej przestrzeni, stojak przestała być niezależnym przedmiotem i stać się częścią kuchni. Okazało się, że rozmiar paska w kuchni i jej wysokości jest bardzo wygodne, na śniadanie lub przekąskę, kawę w biegu. Dziś bar w wielu domach po prostu zastąpione kuchennym stole – a następnie lunch i obiad, przygotowany i po prostu siedzieć z gazetą i filiżanką herbaty.

Z biegiem czasu, rack ponownie oddzielony od kuchni, aby zostać przekształcona w kuchni wyspie – to wysoki stół, w rzeczywistości, w barze, który jest zamontowany szafki, płyta grzewcza, piekarnik, zlewozmywak. Piękno tej wyspie jest to, że jest to praca kuchnia i duży stół, a szerokie pole do rozwałkowania ciasta, modelowania domowe ravioli, gotowanie z rodziną lub coś innego, na przykład na dużą skalę.

rodzaje stojaków

W stosunku do kuchni ustawia stojak można podzielić na kilka typów:

  • Pristennaja.
  • Stand-partycji.
  • Wyspa.

Wymiary pręta typu ściany jest idealny dla małych kuchni. Jego wąska krawędź przymocowana do ściany i posiada długą podejście z obu stron, tak że nawet w małej kuchni zmieści się kilka osób. Często ten stojak jest częścią mebli kuchennych oraz kontynuacja blaty, ponieważ są one wyposażone w szafie trzyma wsparcia i górną półkę. Gzyms i wsparcie jest często rozgrywany projektantów mebli – w okapie zamontowany wbudowane w urządzenia lub zawiesiny do okularów (cześć do pierwotnego celu na pasku), a poparcie dla koszem owoców lub dekoracji.

Stand-przegroda może też ściana, ale ma oczywistą funkcję – do rozmieszczania oraz w strefie miejsca. Jest często stosowany w dużych pomieszczeń połączonych kuchnia-salon, gdzie trzeba jakoś oddzielną częścią fakt, kuchnia i pokój dzienny. Wymiary baru w kuchni, salonie może być zupełnie dowolna.

Licznik Bar tutaj ma kilka funkcji:

  • Dekoracyjne i strefowego.
  • Funkcja stół z przekąskami i bar.
  • Kontynuacja obszaru roboczego z powodu wyższej wysokości.

Wyspa – wolnostojące bar, który mieści się szafki kuchenne, AGD do zabudowy, umywalkę. To jest, w rzeczywistości, wolnostojący część szafek kuchennych, która służy zarówno jako pracownik i jako stołem.

Dla małej kuchni posiada własny bar

Wymiary każdej kuchni nadają się do baru, ale otrzymała specjalną dystrybucję w małych kuchniach. Są one dość trudne w montażu i zakończyć powierzchnię roboczą i stół, tak wąski i wysoki bar idealnym rozwiązaniem.

Aby zmieścić na małej wielkości kuchni to lepiej zrobić to taką samą wysokość jak głównej górnej, czyli 85-90 centymetrów. Przy projektowaniu położenia zębatki, nie zapomnij o trójkąta roboczego, czyli obszar pomiędzy kuchenką, lodówką i zlewem. W tym trójkącie powinno być żadnych przeszkód, więc błąd jest, na przykład, aby oddzielić lodówkę licznik z obszaru roboczego.

Jest to również doskonałe rozwiązanie dla małej kuchni będzie bar – kontynuacja parapecie. Dziś można zamówić Parapet z dowolnego materiału i dowolnej szerokości. Takie małe szczegóły mogą być bardzo funkcjonalne. Stanowisko to będzie ukryć pod baterią pod oknem, a także zwiększyć przestrzeń na to, można wybrać odpowiednie wysokość stołki barowe, które są wypychane całkowicie pod nią.

Mała kuchnia nie cierpi duże nieporęczne meble, więc pasek wsparcie lepiej wybrać rurę chrom, staną się jakby unosić i łatwe. Krzesła do baru można wybrać z przezroczystego tworzywa sztucznego lub cienkich chromowanych nogach – są najmniej widoczne w przestrzeni, a tym samym daje większe poczucie pustki i nieważkości.

Barów, wymiary: wysokość

Wysokość paska w zakresie od 86 do 130 cm. Tę różnicę tłumaczy się stojaki funkcjonalne – niższa, tym bardziej wygodne do stosowania jako stołem. Jeśli zębatka jest na poziomie powierzchni roboczej w kuchni, jej wysokości, zwykle około 86-90 cm. Jeżeli stojak służy jako partycji, jej wysokość będzie więcej niż metr.

Istnieją różne poziomy i stojak gdy jedna część jest na wysokości blatu kuchennego, a druga nad stołem i odgrywa rolę w wysokie stołki barowe spółki.

Ponadto, przy wyborze wysokość zwrócić uwagę na wzrost członków rodziny, jeśli jest ona wyższa niż średnia, a wysokość regału może potrwać nawet do 130 centymetrów, odpowiednio dla niskich gospodarzy będzie to niewygodne – wysokość powinna odbywać się o 1 metr.

Wymiary: długość pręta

Długość standard stand 120 centymetrów, ale w rzeczywistości może to być bardzo wszystkim, to zależy od preferencji pokarmowych właściciela i na jego wielkość. Przy projektowaniu na uwadze, że do komfortowego zakwaterowania dla jednej osoby musi nie mniej niż 60 cm. Zazwyczaj siedzą przy ladzie nie więcej niż dwie osoby na raz, więc 120 centymetrów i stały się uniwersalnym celem.

szerokość

Standardowe wymiary licznika szerokości bar, zwykle 55 cm, oczywiście, może być więcej, ale to jest złoty środek. Ale aby szerokość mniejszą niż 30 cm nie powinno być – będzie to niewygodne i niefunkcjonalne. szerokość Rack 30 centymetrów jest dość wąski i nie nadaje się do pełnego obiad lub kolację porcji, ale dla małych mieszkań mogą być idealnym rozwiązaniem.

Jak wybrać stołki barowe

Bez krzesła nie zrobi, nie ma poprzeczkę. Wymiary specjalne stołki barowe – ważny szczegół, ponieważ jeśli normalny stół, można użyć dowolny, trzeba tylko wybrać projekt, w przypadku wielkości bar – pierwszy przypadek.

Wysokość stołki barowe są zazwyczaj 75 lub 85 cm, ale można znaleźć w sprzedaży pozostałych wymiarach, takich jak „Ikea”, która produkuje wysokość krzesła barowe 63 cm Główna zasada przy wyborze fotela. – Różnica między krzesłem a blatem powinna wynosić co najmniej 30 cm, w przeciwnym razie człowiek siedzący za ladą będzie niewygodne. Aby uzyskać więcej informacji: Jeśli wielkość kuchni z paska 120 cm, a następnie podjąć krzesła nie mniej niż 85 cm, a jeśli stojak pod dość 75-centymetrowej krześle.

Stołki barowe z oparciami przyjść lub bez, na czterech nogach lub na jednej, spinning i nieruchomy. Krzesła z wysokim oparciem i podnóżkiem jak najbardziej komfortowy – mogą siedzieć przez długi czas, bez poczucia, że są unoszące się na niewygodnej okonia. Ale stolce są mniej wygodne, ale zajmuje dużo miejsca – można je łatwo przesuwać się pod paskiem.

Staraliśmy się powiedzieć wiele szczegółów na temat tego, co ma rozmiary kreskowych. Zdjęcie jest przedstawiony w artykule pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru to popularne i poszukiwane elementy mebli kuchennych.