588 Shares 964 views

Tale of Pinocchio, lub jak zmniejszyć nos.

Jak zmniejszyć nos? To pytanie jest zadawane przez kosmetologów i wizażystów wszystkich narodów i narodowości z niezwykłą regularnością. Jest rzeczą naturalną, że nos jest podana tak wiele uwagi, ponieważ ten szczegół osoby – najbardziej widoczne. Najczęściej problem jest naciągana dużo, ale są chwile, gdy podniecenie jest uzasadnione. Najgorsze, jeśli obcy akcentować uwagę na to, i jak to często ludzie rude, można wyciągnąć własne wnioski … Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.


Jeśli nie auto-sugestia i perswazja nie działają i nie spowoduje żadnych strach iść pod nóż chirurga, to dla ciebie nie ronoplastika. Zmierz, jak wiadomo, najbardziej ekstremalnych, powinien on być stosowany w ostateczności. Po pierwsze, jeśli jakość usług, koszt będzie bardzo kosztowne. A po drugie, plastyka nosa. – Jest to lek, prostowanie nos, może chcesz trochę retusz oczy, uszy i ogon))) A ponieważ nie ma jeszcze urodzony na ziemi kobiety, całkowicie zadowoleni z siebie, ten proces nie ma końca i brak perspektyw.

Spójrzmy na inne sposoby, aby zmniejszyć nos bez operacji. Odkąd nasi przodkowie przestał entuzjastycznie skakać na drzewach i utworzyli pierwszy społeczeństwo, kobiety starają się przyciągnąć uwagę płci przeciwnej, uciekając się do różnych metod. Jednym z głównych tajemnic każdej pięknej kobiety jest dobry makijaż. Rozważmy porady doświadczonych specjalistów jak makijaż nos mniejszy. Tak więc,

◙ należy skupić się na czymś innym. Podkreślenie oczu, brwi i usta. To nie znaczy, że powinniśmy być malowane jak indyjska przed ślubem. Brwi ołówek, pożądane jest, aby malować na sygnale jest lżejszy niż kolor. Oczy mogą być dostarczane nie tylko czarny ołówek, idealne dopasowanie i inne kolory: szary, akwamaryn, malachit. Wewnętrzny kącik oka można odróżnić białego ołówka, to wizualnie poprawia wzrok. Na błyszczyk najlepiej zastosować odpowiedni kolor trzeba. Pamiętaj, aby użyć kontur ust ołówek dać im formę.

◙ otwarte czoło. Jeśli nie przejść całą drogę otwartą czoło, może być skośne lub asymetryczne grzywki. Długość pozostałego włosów – średnie, kolor – korzystnie lekki. Ale niekoniecznie.

◙ Kup Concealer kilka odcieni, różniących się jednym głosem. Jeśli nos jest nieco wydłużona ciemniejszy odcień stosuje się cynk i grzbiet nosa i skrzydełka nosa użyć jaśniejszy odcień. Jeśli nos jest duży, w bokach nosa lub malowana proszkowo ciemnej tonacji, stopniowo przechodząc do zapalniczki. Jeśli nos jest szeroki, wzdłuż pręgowany nosa, który powinien być starannie pióro palce. Aby zrozumieć, jak zmniejszyć nos poprawnie wymaga praktyki. Może nie od razu, ale uda.

◙ kochać siebie. Nie warto gonić wynalazł idealny, starają się ujawnić swoją tożsamość. Spójrz na Sarah Dzhessiku Parker, Barbara Streyzant. Są piękne i kobiece! Z tego nosa tutaj? To on daje twarze ten sam smak i niepowtarzalny urok, któremu brakuje innych „Hollywood śliczne małe twarze”, które są podobne. Niech ta kwestia, jak zmniejszyć nos, stają się nieistotne i głupie dla Ciebie. Zmień swoje nastawienie do świata.

Niech cierpią ci, którzy mają małe i nijaki nos. Są nie różni się od innych. Według nauki nosami, nozologii, osoby z dużym nosem są bardziej rozwinięte intelektualnie, mają większą szansę stać się liderami, nie lubi być na drugim miejscu. Jeśli wierzą w siebie i swoje możliwości, oczywiście.

Ludzie są tak rozmieszczone, że pierwszy zobaczyć twarz całkowicie. Jeśli dana osoba jest inteligentna i interesująca, wtedy nikt nie będzie wchodził w szczegóły tego, co jego nosa, oczu lub uszu. Nie będzie tylko ogólne dobre wrażenie jako dobry człowiek i pomysłowe. Właściwa odpowiedź na pytanie, jak zmniejszyć nos, jest zatrzymanie go zapytać.