303 Shares 4438 views

TV Android (prefix): ogólna charakterystyka i zdjęcia

Na rynku istnieje wiele urządzeń, które w znacznym stopniu zmieniają zwykłe procesy w życiu codziennym. Na przykład, Android TV – dekoder do telewizora, nie tak dawno temu był praktycznie nikt nie zna. Teraz jednak, za niewielką kwotę każdy może swobodnie zamienić stary telewizor w kompletne centrum rozrywki z dostępem do Internetu, aplikacji i gier. Wybór takich urządzeń na rynku jest wystarczająco duży, a ceny różnią. W tym artykule skupimy się na tym, co jest set-top box Android TV Box Beelink R89 i tym podobne.


Wszystko co jest Android TV?

Przedrostek „Android TV” – urządzenie, które działa na systemie operacyjnym Android. Znajomy interfejs do wszystkich nowoczesnych smartfonów i tabletów, „szyte” na pokładzie, owinięte w pięknym opakowaniu, a biorąc pod uwagę możliwość być podłączony do dowolnego źródła tego obrazu. A wszystko to jest osiągnięte ze względu na dużą liczbę uniwersalnych złączy audio i wideo, które są na każdym telewizorze i monitorze.

Ponadto, tego rodzaju dekoderów, w szczególności Beelink R89, założona wystarczająco potężne procesory, zdolne minimalny okres czasu do przetwarzania dużych ilości informacji. Warto dodać, że Android Smart TV-dekodery mają własną pamięć, która może przechowywać informacje bezpośrednio do nich. Ale o tym w dalszej części tego artykułu.

Cechy Beelink R89

Pierwszą rzeczą, którą należy wpisać w set-top – jego stosunkowo niska cena. R89 można kupić w ciągu 100-110 USD. Dodatkowo, w tej cenie można dostać maszynę wystarczająco silny dla wszystkich potrzeb, które nie mogą jednak radości.

Dodatkowo, inteligentna dekoder Android TV Beelink R89 jest wyposażony w najszybszy na adapter WiFi chwila, a mianowicie AP6335 WiFi 11ac 2.4G / 5G, który obsługuje transmisję danych do 433 Mbit / s. Rysunek, nawiasem mówiąc, przyzwoity luksus flagowy smartphone wielu znanych marek.

Za niewielką opłatą urządzenie uzyskuje uniwersalny, który zastąpi smartphone, komputer i telewizor razem. Dzięki niemu można oglądać nie tylko w telewizji, ale również korzystać z internetu, aplikacje z Google Play i uruchomić pełnoprawnym gier komputerowych.

parametry techniczne

Jedną z głównych zalet R89 – procesor. Quad-RK3288, stworzony na układzie Cortex A17, jest zdolny do prędkości do 2,0 GHz na rdzeń. To jest dość imponująca postać, która sprawia, że jest łatwy w obsłudze wszystko, co dzieje się w zainstalowanym Androidem 4.4. Kolejną miłą cechą – nowoczesny aktualizowane GPU Mali-T764, który obsługuje wszystkie standardowe OpenGL, OpenCL, OpenVG i innych „frytki”.

Aby to wszystko, co możemy dodać obecność w najprostszej wersji 2 GB pamięci RAM, oraz dodatkowo kwota płatności może zostać zwiększona maksymalnie do 8 GB. Pamięć wewnętrzna nie jest również ograniczona, od 16 do 64 GB w różnych wersjach. Ponadto, istnieje wsparcie dla kart Flash standardzie microSD, który będzie dodać kilka dziesiątek gigabajtów do przechowywania plików multimedialnych. Cóż, to wszystko „darem” jest wsparcie dla 3D (w obecności warunków odtwarzanie TV) i 4K, więc Android TV-konsola Beelink R89 może pokryć wszystkie potrzeby nowoczesnej rozrywki.

Wysyłka i dostawa

Przy zakupie tego urządzenia za pośrednictwem znanych sklepów internetowych często dostawa będzie z Chin lub Holandii. W zależności od producenta i czas dostawy Sposób wysyłki w różnych miejscach będą się wahać od 15 do 60 dni. Średnio będą musieli poczekać około miesiąca skarbem box leżał na stole.

Otwarciu opakowania, można zobaczyć, że Android TV-konsola Beelink R89 jest w komplecie z pilotem, zasilaczem z US-gniazda, kabla HDMI i OTG oraz instrukcji obsługi w języku angielskim. W zasadzie jest wszystko, czego potrzebujesz. Jednak trzeba znaleźć adaptera dla „naszych” placówek i kupić baterie do pilota zdalnego sterowania, który z jakiegoś powodu producent zapomniał. Chociaż może to być, i to zostało pomyślane.

wygląd

Android TV-konsola Beelink R89 wydaje się dość nietypowe, ponieważ zwykle prostokątny budynek został zastąpiony przez trójkąt w widoku z boku. W rezultacie – dobra stabilność i miły patrząc formie. Przednia część wykonana jest z błyszczącego plastiku, który wygląda całkiem ładnie na pierwszy rzut oka. Ale konieczne jest, aby przenieść konsole kilka pylenie, natychmiast staje się małe zadrapanie. Nawiasem mówiąc, kurz jest również nie przeszedł niezauważony. Bardzo ważny jest fakt, że korpus jest w całości montowane bez szczelin i pęknięć, które zapobiega niepożądanemu zanieczyszczeń do wnętrza urządzenia.

Liczba złączy jest duża, ponieważ konsola posiada 3 porty USB (dwa po lewej stronie ciała i jeden w tył), USB-OTG (czyli złącze micro USB), a tam jest gniazdo microSD. Ponadto, istnieje optyczny złącze SPDIF i interfejs LAN (RJ45). W korpusie wykonane są otwory do chłodnic skrzynkowych, unikając przegrzania. Co do pilota, to wystarczy standardowe i skupić się na nim nie warto. Ogólnie rzecz biorąc, jakość wykonania jest bardzo dobra.

Połączenia i interfejsy

Aby podłączyć telewizor Android Inteligentne Box R89 do telewizora, trzeba wykonać normę dla każdego takiego urządzenia manipulacji. Przystąpienie przez kabel HDMI to najbardziej wygodne. Procedura nie zajmuje dużo czasu. Po pierwszym włączeniu konsoli będzie „myśleć” dłużej niż zwykle, ponieważ jest tam pierwsze ustawienie.

Standardowy launcher zainstalowany Android 4.4.2, dość nudne, monotonne i niefunkcjonalnych, tyle powinni zainstalować powłokę Android czy inny zwyczaj. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, będzie dużo bardziej opłacalne w przypadku jeśli chcesz dostosować swój pulpit i liczbę ikon w nim dla siebie.

Aby nie cierpieć ze standardowym pilocie podczas pisania i inne manipulacje, wielu użytkowników, zaleca się podłączenie bezprzewodowej klawiatury i myszy. Jest to dość logiczne rozwiązanie, aby uprościć pracę z prefiksem. Mimo, że wersja „Android” z pudełka, a nie nowej, nadchodzącej aktualizacji do 5.0 lub wyższym, w niedalekiej przyszłości, która rozszerzy funkcjonalność. Ale także preinstalowany wersja OS wystarczy za wszelkie rozrywki.

Mówiąc o rozrywkę, dzięki potężnej nowoczesnej konsoli do napełniania jest w stanie zagrać każdą wymagającą grę. Oczywiście kontrolować bohatera na pilocie, a jeszcze bardziej na klawiaturze z myszką – nie jest łatwym zadaniem, więc za pomocą USB lub Bluetooth 4.0 interfejsu można podłączyć dowolny wygodny joystick i cieszyć się. Szczególną uwagę zwraca się na R89 i co można podłączyć dowolną kamerę internetową dla Skype, który jest doskonale czuje się w tej wersji Androida.

Klonów i klonów

Ze względu na fakt, że Beelink – jeden z najlepiej sprzedających i wysokiej jakości, według opinii użytkowników, załączniki, wiele konkurencyjnych firm starają się skopiować urządzenia. Wylotowe klony z każdym dniem coraz bardziej, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Właściwie nie jest oszczędzony ten trend i wychodził R89.

Jeśli trochę wędrować wokół otwartych przestrzeniach Internetu, oczy patrzą Android TV Box konsola Orion R28, ustalone, czy raczej sklonowany przez Tronsmart. Jeśli Orion wygląda inaczej R89, wewnętrznych dwóch zupełnie identycznych urządzeń. Oczywiście, każdy wybierze z racji jego zasobów materialnych, ale zaleca się, aby wziąć bezpośrednio do oryginału, jeśli istnieje wystarczająca ilość.

Poglądy i opinie użytkowników

Obecnie, wielu woli nie zmienić swój stary telewizor na nowy tylko dla inteligentnych funkcji telewizyjnych i nabycia dekoderów, które mogą przekształcić dowolny telewizor w „inteligentny”. Dlatego Internet pojawia się coraz więcej opinii na temat tego rodzaju urządzeń. Oczywiście, są różne, ale jeśli mówimy o markowych urządzeń jak Beelink R89, to zawsze można natknąć kilkunastu zadowolonych użytkowników, którzy powinni koniecznie zakup takich urządzeń. Ale trzeba być ostrożnym, bo jeśli teraz mówimy o wysokiej jakości oryginałów, niektóre klony i analogi mogą objawiać się znacznie gorzej, że psują widok na konsole jako całości.

Android TV-top box jest obecnie dość zjawisko globalizacji. Bez tego urządzenia nie można zrobić prawie nikt telewizory właściciela, który nie ma Smart TV. Dlatego nie należy się bać i martwić się o tym, że konsola może nie coś takiego, bo zawsze jest ktoś, kto by go kupić.