537 Shares 7801 views

Jordan Brown, młody zabójca. dożywocie

Dzhordan Braun stał się najmłodszym więźniem skazany bez prawa być zwolniony przed terminem. Ten obywatel USA urodzony 12 sierpnia 1997 r. W momencie postawienia przed wymiarem sprawiedliwości, był 11 lat.

Dzhordan Braun: Życie zdanie

20 lutego 2009 obywatel Oblubienicy ojciec zastrzelił jej nienarodzonego dziecka. Prokuratura Okręgowa wniosła oryginalny akt oskarżenia w sądzie dla dorosłych, ponieważ zasada ta została przewidziana w Pennsylvania oskarżony o morderstwo, niezależnie od wieku. Następnie prokurator generalny, decyzja ta została utrzymana w mocy. Dzhordan Braun spędził ponad 3 lata więzienia dla osób poniżej 18. W tym czasie sąd Pensylwania uważane morderstwo materiały. Wyrok został wydany w kwietniu 2012 roku XIII. 13-letni chłopiec Dzhordan Braun został skazany na pobyt w więzieniu do końca życia bez prawa być zwolniony przed terminem. winny, adwokat twierdzi, że wyrok był zbyt surowy.

Dzhordana Brauna Historia

Jak wynika z produkcji, sprawca oddał modelu młodzież shotgun 20 gauge. Broń dał ojcu na Boże Narodzenie. Ofiara – Kenzie M. Hawke – został postrzelony w głowę. W tym czasie spała w domu Browns w zachodniej Pensylwanii. W wyniku strzału natychmiast zmarł. Houk była w ciąży i wkrótce rodzić. Dziecko również nie udało się uratować. W odniesieniu do młodocianych morderców były ścigane. Dzhordana Brauna aresztowania, ładowanie go z dwóch powodów oskarżenia. Po zabójstwie, dostał w autobusie razem z najstarszą córką Hawk i poszedł do szkoły. W tym czasie był w 5 klasie. Policja znalazła loftki z przebiegu następujących autobus do szkoły, gdzie studiował z Dzhordan Braun przyrodnią siostrą „s. Najmłodsza córka Hawk znaleźć ciała matki, powiedział o tym ogrodnikiem, który pracował w domu. On z kolei zadzwonił na policję.

sąd

Proces trwał dwa lata. Kluczową kwestią postępowania nie był dowód winy, a wybór procedury rozpatrywania materiałów. Osoby uprawnione długie zdecydować, czy sędzia Brown jako dorosły lub jako nieletniego. Trybunał orzekł jednak, że zniżki na wiek nie powinien być w tym przypadku, ponieważ tylko w ten sposób można wybrać odpowiednią ustawę karną. Więc Dzhordan Braun stał się najmłodszym więźniów skazanych przed końcem jego dni. Jak stwierdził sędzia Mott został wybrany jakąś formę materiałów egzaminacyjnych, rehabilitacja sprawca byłby prawdopodobnie do 21 lat.

opinia lekarza

Motto decyzja sędziego była oparta między innymi na zawarciu psychiatry. Dokument mówi, że Jordan Brown dążył do zmniejszenia stopnia wykroczenia. Psychiatra również zauważyć, że nie ma powodów, by sądzić, że morderstwo zostało sprowokowane przez sam Hawke. A kobieta w ciąży, według lekarza, była bezradna ofiara kary. Psychiatra dodał, że nie miał żadnego powodu, by sądzić, że Dzhordan Braun zostanie zrehabilitowany do 21 lat (w momencie, gdy zostanie on zwolniony spod jurysdykcji sądu dla nieletnich). W uzupełnieniu do raportu lekarskim stwierdzono obecność skazanego osobistych problemów. Jak wspomniano w dokumencie, nieletni zabójca nie zauważył negatywne aspekty jego charakteru.

Odwoływanie pierwszej decyzji

Przewodniczący Sąd Rejonowy sędzia Lawrence Motto początkowo ustalono, że Brown będzie skazany jako dorosły. Decyzja ta została zaskarżona do organizacji praw człowieka „Amnesty międzynarodowego”. Jej przedstawiciele, o których mowa naruszenia przepisów prawa międzynarodowego. Ponadto przeciwko decyzji został złożony przez prawników Browna. Po decyzji Sądu Najwyższego Pensylwanii, zmienił istniał w momencie sędzia ustawodawstwo Motto przewróconego swój początkowy akt. Nowa decyzja, zdecydował, że postępowanie byłoby, aby przejść do nieletnich.

słuch

Kolejną kwestią, która zdecydowano w trakcie postępowania odnoszących się do tego, jak to się odbyć spotkanie – w miejscu publicznym lub zamknięty. W swoim akcie sędzia Hodge zdecydował, że spotkanie będzie zamknięte i nie zostaną pokryte w mediach. najwyższy sąd apelacyjny w Pensylwanii został odrzucony przez lokalną prasę, z prośbą o zmianę decyzji z Hodge i otworzyć rozprawę do publicznej wiadomości. Te gazety zdecydowały się nie dalej realizować odwołanie. Po tym, że sędzia Hodge został skierowany wskazanie, że spotkanie musi się odbyć jak najszybciej. Jednocześnie podjął uchwałę, że nie Dzhordan Braun być uwalniany do okresu oczekiwania na rozprawę.

zdanie

Po trzech dni od dnia przedstawienia dowodów przez świadków, sędzia Hodge 13 kwietnia 2012 postanowił, że Dzhordan Braun jest winny morderstwa 1 stopnia Kenzie Houk 26 lat i jej nienarodzonego dziecka. Zgodnie z prawem w Pensylwanii młodocianych przestępców nie może pozostać w areszcie po osiągnięciu 21 lat. Sprawca może być zdefiniowana w centrum rehabilitacji medycznej do sierpnia 2018 r.

dodatkowo

prawnicy Browna starał się udowodnić, że jego wyznanie było fałszywe zeznanie. Wszystkie opłaty były oparte na zeznaniach oskarżonego. Podczas przesłuchania Dzhordan Braun powiedział, wszystkie dane bez wahania. Pod koniec spotkania, jednak cofnął swoją spowiedź. Mimo to, sąd wystarczyło, aby zebrać dowody i ustalone fakty, aby przyznać się do winy. Całej rozprawy Brown milczał.

opinia publiczna

Należy przede wszystkim stwierdzić, że w Stanach Zjednoczonych – jednym z krajów, gdzie rząd odmówił ratyfikowania przyjęty przez wiele krajów OH Konwencji o Prawach Dziecka. To z kolei oznacza, że sąd został złożony uzasadniony decyzję. W Pensylwanii, dożywocie był werdykt około 450 nieletnich. Przestrzeganie praw skazany za przestępstwo następujących przedstawicieli organizacji skazanie Project. Wydali oświadczenie, że Stany Zjednoczone – jedyny kraj w świecie, w którym małoletni może otrzymać karę dożywotniego więzienia bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Według przedstawicieli organizacji, z których dwa następujące wnioski: albo dzieci w Ameryce są bardziej skłonni do przemocy niż w innych krajach lub w Stanach Zjednoczonych, najbardziej surowe kary. Ojciec Dzhordana Brauna wystarczająco długo w szoku i nie mogłem uwierzyć w to co się stało. Media objęte małe pytanie dotyczące ich relacji w rodzinie. Jednak wiele osób uważa, że bardziej potworna zbrodnia nastolatek nie może popełnić. Jak wynika z materiałów, które morderstwo zostało popełnione umyślnie. Ojciec Jordan zrezygnował z werdyktem.