237 Shares 1142 views

"Krawczenko Clinic" (Samara) Dimitrov: zdjęcia i opinie

Wybierz kliniki na leczenie i ochronę zdrowia nie jest tak proste jak się wydaje. W Rosji coraz częściej preferowane prywatnych klinik. Przed zastosowaniem należy nauczyć się konkretnych usług medycznych w placówce, co to oznacza. Można tego dokonać poprzez analizę danych o szpitalu, a także zwrócenie uwagi na reakcje pacjentów. Dziś, aby zobaczyć, co „Klinika medyczna Krawczenko”. Samara – to region, który będzie omawiany. Jakie cechy organizacji zwrócić uwagę? Czy konieczne jest zastosowanie do instytucji opieki medycznej?


opis

Co to jest „Klinika medyczna Krawczenko” (Samara)? Hotel ten utrzymany jest siecią klinik. Wszystkie z nich są prywatne. mogą uzyskać szeroką gamę usług opieki zdrowotnej.

„Krawczenko Clinic” – zdywersyfikowany poradnia rodzinna. Oferuje szeroką gamę usług.

Organizacja ta istnieje od 1990 roku. Traktuje płatnych i VHI z wielu firm ubezpieczeniowych. Można zastosować tu praktycznie żadnej pomocy medycznej.

usługi

Teraz trochę na temat usług, które są dostarczane „Kravchenko Clinic” (Samara) Dimitrov. Jak już wspomniano, ustanowienie wielorodzinnym centrum medycznego. Tutaj przybierać różne lekarzy, można zrobić test i rutynowe procedury diagnostyczne.

Do tej pory Dimitrov mogą ubiegać się o świadczenia medyczne w następujących obszarach:

 • Ortopedyczna (terapii przed implantu);
 • stomatologii dziecięcej;
 • ginekologii;
 • mammalogia;
 • urologia;
 • terapia;
 • andrologia;
 • gastroenterologia;
 • kardiologii;
 • endokrynologia;
 • kosmetyka;
 • dermatologia;
 • alergologia;
 • immunologia;
 • neurologia;
 • okulistyka;
 • psychoterapii;
 • nadużywanie narkotyków i alkoholu;
 • refleksologii;
 • psychologia;
 • fizjoterapia;
 • EKG;
 • USG;
 • diagnostyka laboratoryjna;
 • masaż;
 • Terapia mowy;
 • otolaryngologii.

Ważne jest, aby pamiętać, że spośród usług oferowanych przez „Klinika doktora Krawczenko” (Samara), może być okazją, aby zadzwonić do lekarza w domu. Odnosi się to zarówno do profesjonalistów, dla dorosłych i dzieci. Wynika z tego, że konieczne jest, aby mieć naprawdę wieloośrodkowe.

Ważne: Dimitrow w klinice dr Krawczenko posiada również oddział leczenia uzależnień oraz najnowszych Optics salonie. Takie możliwości mogą pochwalić indywidualnych prywatnych centrów medycznych.

O harmonogramie prac

I jak „Klinika medyczna Krawczenko” w Samarze? Harmonogram centrum medycznego przeważnie zadowala wielu obywateli. Chodzi o to, że instytucja ta jest otwarta prawie przez cały tydzień. Działa on z jednego dnia wolnego – niedzielę. Reszta organizacji otwarte drzwi dla zwiedzających.

W dni powszednie (od poniedziałku do piątku), „Krawczenko Clinic” trwa od 8 rano do 8 wieczorem. Oraz w soboty zakład jest otwarty od 9:00 do 16:00. W weekend święta proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem organizacji pracy w rejestrze.

adres

Gdzie jest „Klinika medyczna Krawczenko”? Samara – to miasto, w którym znajduje się instytucja. To jest miejsce, gdzie można uzyskać wszystkie te usługi. Ale co konkretnie adres przyjść?

Do tej pory badane Medical Center można znaleźć w Samarze pod następującymi adresami:

 • Georgij Dymitrow st, 18 – Dental Center;
 • Dimitrova, 20 – wielodyscyplinarny przychodnia, ośrodek leczenia uzależnień, salon z optyki.

Również na ulicy Starej Zagorze, 168 można znaleźć dział leczenia za granicą. Ta usługa jest miłą niespodzianką, ale nie jest to szczególny popyt.

w sprawie cen

„Krawczenko Clinic” (Samara) – to prywatne centrum medyczne. Oczywiście, obsługa i odbiór usług będzie musiał zapłacić. Ale ile? Co o cennik odwiedzających myśleć?

Opinie wskazują, że ceny usług w klinice dr Krawczenko inaczej. Nie są bardzo wysokie stawki, a zawyżone metki. Badany instytucja wymaga szczególnych kosztów leczenia pacjenta. Nie największy, ale nie mały. Możemy powiedzieć, że cennik klinika oferuje turystom średnie ceny.

Tak więc, na przykład, leczenie próchnicy koszt wynosi około 2000 rubli. Kompleksowy przegląd ginekologa – w 1350 roku, a na wstępnej konsultacji specjalisty – 950 rubli (z trasy na krześle). To naprawdę nie jest najwyższe ceny. Jednak według niektórych opinii, FTC ( „Klinika medyczna Krawczenko”) w Samarze jest prywatne centrum medyczne, które będą musiały być wydane na wyeliminowanie pewnych problemów zdrowotnych.

Szczególną uwagę zwrócono na leczenie bezpośrednio z dr Krawczenko. Założycielem kliniki jest dentystą. Tylko ceny wstępu w tym specjalistą zawyżonej. Traktowane przez Krawczenko, zdaniem większości ekspertów, nie jest podana dla każdego.

umeblowanie

Odgrywa ważną rolę w środowisku prywatnej klinice. Że jest to jeden z czynników wpływających na reakcje zwiedzających. Który oferuje swoim klientom „Klinika medyczna Krawczenko” (Samara)?

Należy zauważyć, że ogólna sytuacja w instytucji i korzystnym świetle. Nie ma napięcia, zarówno w przychodni publicznej. Kolejka w recepcji są również nieobecny.

Wszystko miło być w szpitalu – jasne i czyste pokoje, co jest zawsze czyste. Jeden uważa, że ustanowienie administracji zadbał o komfort gości.

W poczekalni z wygodnymi sofami i zestawem plazmy. Można tu spędzić czas w okresie oczekiwania na otrzymywanie specjalisty. „Krawczenko Clinic” (Samara) zapewniają komfort dla każdego pacjenta.

Skuteczność leczenia

Co z badanych instytucji odwiedzin powiedzieć? Jak radzi sobie z kliniki swoich zadań?

Na skuteczność leczenia reagować w różnych kluczy. Ktoś z niego zadowoleni, niektórzy nie. Jak dobrze robi „Krawczenko Clinic” w Samarze? Ginekologia w wysokości tutaj. To jest odnotowane przez wielu pacjentów. Wykwalifikowani specjaliści pomagają swoim pacjentom pozbyć się problemów wielu kobiet.

Zasadniczo pacjenci mówią skutecznego leczenia w klinice dr Krawczenko. Doświadczeni specjaliści w jak najkrótszym czasie, aby postawić diagnozę i leczyć odwiedzających. Według analizy nie Chase, nie ciągnąć pieniądze.

Jednak czasami są opinie z niewielkim skutkiem lub fundamentalnie złego traktowania. Na przykład, takie negatywne wykazały wobec niektórych dorosłych stomatologów. Ale stomatologia dziecięca, zgodnie z rodzicami, do okazji.

W każdym razie, odnosząc się do kliniki Krawczenko, można mieć nadzieję na skuteczne leczenie. instytucje pieniądza Eksperci starają się działać na 100%. Niektórzy ludzie są widoczne w centrum tych rodzin od wielu lat. Zwykle osoby te nie mają żadnych roszczeń do skuteczności leczenia – to rzeczywiście udowodnione. Nie zawsze, ale w większości przypadków jest to.

usługa

Jak dobry jest oferty usług „Krawczenko Clinic” w Samarze? Kodowanie odbywa się naprawdę skuteczne. Zwłaszcza jeśli chodzi o leczeniu uzależnienia od alkoholu. Inne usługi również na wysokości.

Usługa dostaje mieszane opinie. Chodzi o to, że większość pacjentów podkreśla doskonałą obsługę – bez szorstkości, wulgarności, wdziera się w rejestrze. Jednak, aby umówić się do specjalisty jest konieczna z góry – kto chce się tu wiele. Przekłada pomysłów w rzeczywistość jest łatwiejsze niż się wydaje. Nominacje są zarówno na oficjalnej stronie kliniki, a także przez telefon. Osobiście też może się przyłączyć. Pracownicy rejestru, aby szybko wybrać optymalny czas na wizytę specjalisty. Jeśli chcesz przesłać odbiór lub lekarz nie będzie mógł wziąć nieprzewidziane okoliczności osobę do klienta będzie zadzwonić i poinformować o tym wcześniej. Na szczęście takie zdarzenia – to rzadkość. Zazwyczaj wszyscy klienci przychodzą do lekarza, które zostały zarejestrowane.

W tym samym czasie „Krawczenko Clinic” w Samarze (telefon, aby nagrać tutaj można znaleźć w książce telefonicznej lub na oficjalną stronę firmy) odbiera negatywne opinie na temat tej usługi. Niektórzy pacjenci twierdzą, że czasami trzeba czekać na odbiór przez kilka godzin. W tym przypadku opóźnienia nie byli ostrzegani, a od urzędach nikt nie idzie. Recenzje tego typu są rzadkie. Co do reszty, nie stwierdzono istotnych skarg instytucji usługowych nie.

O lekarzy

Jak dobry jest „Klinika medyczna Krawczenko” (Samara)? Tutejsi lekarze pracują inaczej. Większość ekspertów otrzymuje pozytywne opinie. Mówią o nich jako lekarz z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Specjaliści Clinic uprzejmy dla wszystkich swoich gości, staramy się znaleźć indywidualne podejście do każdego z nich. Jak już wspomniano, skuteczność leczenia przez lekarzy w większości zadowoleni. Nie bój się zaufać pracownikom Krawczenko klinice lub swojego zdrowia lub zdrowia dzieci.

Mimo to, niektóre odpowiedzi pacjentów wskazują na brak profesjonalizmu i taktem lekarzy. Poradnia jest czynna przez niektórych ekspertów nie są w stanie szybko zdiagnozować i przepisać odpowiednie leczenie. Często te opinie są pozostawione do dentysty. Zgadzam wskazuje, że po wielokrotnym leczenia u pacjentów „Klinika medyczna Krawczenko” musiał usunąć nerwy zębów trzonowych.

wyniki

Teraz jest jasne, że instytucja ta jest analizowana. „Klinika medyczna Krawczenko” Samara jest dobry multi-medyczny typu ośrodek. Tak, leczenie nie jest najtańsze, ale warto.

Odmówić odwiedzenia biura lekarzy ze względu na rzadkie ujemnego sprzężenia zwrotnego nie jest konieczne. Czynnik ludzki i skomplikowanych przypadków nikt nie jest odporny. Dlatego negatywne doświadczenia w „klinice doktora Krawczenko” nie powinien straszyć. On jest niezwykle rzadkie.

Chcę, aby uzyskać szybki i wysokiej jakości leczenia większego komfortu? Następnie można przystąpić do „Klinika doktora Krawczenko” w Samarze. Jest to jeden z najlepszych ośrodków medycznych w mieście!