747 Shares 8843 views

Jak zrobić zdjęcie z filmu kilka minut?

Główną różnicą pomiędzy komputerem osobistym z konsoli do gier nie jest w wykonywaniu wydajności procesora lub pamięci. Główną zaletą – jego uniwersalność. Bardzo często, właściciel pełnoprawnego systemu komputerowego nawet nie mogę sobie wyobrazić, dla których zostaną wykorzystane problemem Silicon Power Assistant. Na przykład, rzadko zakładają, że będzie kiedykolwiek trzeba zrobić zdjęcie z filmu. Mimo to, jest to dość specyficzne zadanie.


Nawet jeśli spróbujesz z Internetu, aby znaleźć odpowiedź na pytanie o tym, jak zrobić zdjęcie z filmu, po raz pierwszy może nie być możliwe. Przeciwny efekt jest opisany w pewnych szczegółach, a tu jest jak zrobić film ze zdjęć – nie jest jasne.

Jest oczywiste, że ta niesprawiedliwość musi zostać wyeliminowane. W tym artykule są tylko i pokazać, jak zrobić film ze zdjęć.

Nie oczywista potrzeba

Co zaskakujące, jeśli na każdym forum utworzyć motyw „zrobić film ze zdjęć”, jeden przeciw-pytania, które należy zadać – „Dlatego” to Rzeczywiście, co może być potrzebne?

To proste. Zdarza się, że jedynym dostępnym wideo, fragmenty z którym chcesz się podzielić z przyjaciółmi lub rodziną. Przy niskich prędkościach lub MBS dostępu płatności wysyłać duże ilości nie zawsze są mądre. Wiedząc, jak zrobić zdjęcie z filmu, można wysłać tylko ulubione zdjęcia.

Ponadto, czasami chcesz uzyskać niezwykły obraz-avatar na forum. Wszelkie publicznego – nie jest wyjątkowy. Dowiedzieć się, jak zrobić zdjęcie z filmu, można uzyskać dowolny obraz.

Webmasterzy gdy umieszczenie materiałów na stronach często spotykają się z koniecznością uzyskania unikatowych zdjęć. Jednym z najlepszych sposobów – zrzuty ekranu wideo.

Idzie na listę przypadków użycia.

Zakasać rękawy …

Te metody, które są dostępne w sieci, zbyt skomplikowane. Proponujemy, aby korzystać z wbudowanych funkcji systemu operacyjnego Windows zawartości ekranu skopiować do schowka.

Aby to zrobić, należy uruchomić odtwarzanie wideo w swoim ulubionym odtwarzaczu w trybie pełnoekranowym. Po tym, należy przerwać folię w żądanym miejscu, kładąc go na przerwie.
Następnym krokiem PrintScreenName nacisnąć przycisk (PrnScr) zwykle znajduje się po prawej stronie głównego bloku klawiszy. Doprowadzi to do tego, że obraz na ekranie zostanie skopiowany do schowka systemowego – wbudowana funkcja jest włączona domyślnie.

Teraz trzeba cyfrową kopię tego pliku do zdobycia. Można użyć wbudowanego edytora obrazu – Paint. Mimo to jest bardzo proste, ale z powodzeniem poradzić sobie z tym zadaniem. przyciskowy Win + R (może być poprzez „Start – Uruchom”) oraz w linii rekrutów MSPaint. Zostanie uruchomiony edytor. Pozostaje wstawić obraz i zapisać go. Popchnąć kombinacji klawiszy Shift + Insert – zajmie zrzut ekranu. Teraz trzeba go zapisać. Aby to zrobić, należy nacisnąć przyciski Ctrl + S, należy określić nazwę pliku, zapisywanie ścieżki, pożądane rozszerzenie (w większości przypadków wystarczy do JPG, jako bardziej uniwersalnego formatu). To takie proste. W ten sposób można tworzyć nieograniczoną liczbę zdjęć.