585 Shares 8086 views

Święto Mardi Gras. Tradycje i zwyczaje

Rosja nie został jeszcze ochrzczony, a ludzie, którzy żyli na jego terytorium, miał wiele świąt. Jednym z nich był Mardi Gras. Tradycje i zwyczaje tym czasie pełne zabawy przeżył. Tylko czasami próżny życie nie daje nam tyle, aby z nich korzystać. I to na próżno, jak wiele przyjemnych chwil można przezwyciężyć poprzez wykorzystanie możliwości, które oferuje Carnival, zwyczaje które są związane z rodziną i proste przyjemności.

Carnival Ludowej: zwyczaje i tradycje

Wiadomym jest, że obchody trwać tydzień. Kiedyś było tak powszechne we wszystkich domach gotować posiłki i zaprosić gości. Nawet obciążenie spotkanie zostało opracowane. Tak, w środę reklamowany i podawany do sytości in-law, w piątek – matka żony namówił. Zabawa zaczyna się w poniedziałek. Wszystkie osoby zostały wykonane ze słomy kukłę, która stała się symbolem karnawału. To był noszony przez wieś, a następnie spalone żniwo było bogate dolegliwości zniknął, a ludzie żyli w pokoju i dobrobytu. Wtorek był „zaigryshem” – był to ulubiony dzień dla młodych ludzi. Przez cały ułożonych zabawnych gier, piosenek, tańców. W tym tygodniu smutny był to zły omen!

Jak poznałem Pancake

Tradycje i zwyczaje są czczone w czasach starożytnych. Więc zdecydowano, że starsza kobieta w domu, należy udać się do rzeki (studni) i podbijania miesiącu, że dał wokół starego szczęścia! Kiedy naleśniki gotować, pierwsze – nie jedzą. To jest – hołd dla zmarłych członków rodzaju. Zajęło się na ulicy i poprosił, aby jeść zmarłych. Zrobiono to z myślą o ich dusze z nieba patrzył dobro rodziny. Po hołd dano, można było zjeść przez naleśników.

Uroczystości na Ostatki

Codziennie istnieją specjalne obdarowaniem. Szczególnie interesujące było Czwartek wędrować. W tym dniu, powstały forty i walczy śnieg odbyły. Szczególnie hazard może i pięści silushkoy bohaterski twarz. Tylko złośliwość nie przywitał Carnival. Tradycje i zwyczaje zostały zaprojektowane tak, że głównym Celem zabawy został osiągnięty: Matka ziemia otrzymała opłatę że budził ją od sztywności zimowym. Aby to zrobić, i zorganizować zabawy do entuzjazmu energii, radości przeszedł na środowisko naturalne, ma ją obudził, pchnął na rozkwicie wiosny. Pod względem mocy – piękna sprawa pokazuje, w jaki sposób starożytne Rus zarządzać swoją ziemię!

Jak pożegnać się z karnawału

Niedziela – zakończenie święto. W tym dniu, nadziewane spalone na dużym ogniu na obrzeżach. Akcja towarzyszyło uroczyste pieśni. Naleśnik towarzyszyła inna doskonałą zwyczaju – przebaczenie. Po kolacji, wszyscy członkowie rodzaju poprosił o przebaczenie od siebie, dali go. Wszystko, co było złe lub złe, w przeszłości. Życie zaczyna się na nowo – z wyraźnym ożywieniu energii! Do skarg zostały zapomniane i nie było żadnych kłótni, został zdjęty ze stołu nie czyste. Resztki posiłku była pokryta białym wstęgi materiału, a lewy do rana.

Wróżenie przez Naleśnik

Maid of Mind naleśniki określona – jak długo siedzieć na półce. Jeśli ciasto z patelni dobrze odstaje – ślub, trzymać – W tym roku pan młody nie może zobaczyć. Krawędzie mieszkaniu naleśnikowym – dobry mąż spadnie, rozdarty – brzydkie. W myśl nieszczelne otwory naleśniki: ilu z nich – tak wiele dzieci, jak Bóg da.