763 Shares 2829 views

Jak zniechęcić koty z serwisu? Jak odstraszyć koty srają na stronie?

Jak pokazują badania specjalnymi wśród ogrodników, koty zajmują drugie miejsce wśród szkodników ogrodowych, ustępując jedynie szczury. I rzeczywiście, w miejscu, mogą stworzyć wiele problemów. Dlatego przed wieloma resztą jest problem o nazwie „Koty w kraju.” Jak odstraszyć koty z Twojej strony? Istnieje kilka sprawdzonych narzędzi, za pomocą których można szybko i łatwo pozbyć się obecności sąsiednich zwierząt.


wybryki kota na stronie

Jeśli witryna kraj został wybrany przez kota sąsiada, odzwyczaić ich będzie bardzo trudne. Wydawałoby się, i dlatego powinny one prowadzić? Po tym wszystkim, są one tak piękne, i łapać myszy. Wszystko to prawda, ale kraj może zamówić koci zgorszenie. Oto niektóre z ich najpopularniejszych sztuczek:

  • Jeśli małe kocięta iść do toalety w pobliżu domu, dorosłe zwierzęta są wykorzystywane do tego obszarach sąsiednich, bezlitośnie niszcząc klombów i kwietników.

  • Aby zapewnić pewną terytorium, koty przyzwyczaić się do oznaczenia jej mocz lub specjalny tajny. Jeśli dostaje na warzywa lub kwiaty, można je spalić. Już to wystarczy, aby pomyśleć o tym, jak zniechęcić koty z obcej ziemi.

  • Innym problemem jest to, że zwierzęta lubią odpocząć gdzieś w środku klombów lub łóżek, efektownie w promieniach słońca. Fakt, że cierpi na nią kwiatów lub warzyw, ale, oczywiście, nie obchodzi.

  • Koty entuzjastycznie ostrzenia swoje pazury, nie tylko o swoim ulubionym każdej mebli, ale również na korze drzew.

  • Mimo, koty i myszy połowów, przynajmniej lubią polować na ptaki. To również daje wiele chałupników smutek, które są specjalnie ptaki przynęty do ogrodu.

Dlatego z początkiem sezonu wakacyjnego, kwestia jak odstraszyć koty od miejsca, to nie mógł być bardziej aktualna.

Zaadoptuj kota lub psa

Jako paradoksalne jak się może wydawać, możesz zacząć w miejscu swojego kota. Jego obecność będzie odstraszać intruzów. Jednak jego wąsaty może stworzyć kłopotów nie mniej niż sąsiedztwie, więc nadal trzeba go wychowywać. Inną opcją rozwiązanie kwestii jak odstraszyć koty z okolicy – dostać psa. Będzie to odstraszyć intruzów, aby ten sam pies jest łatwiejsze do pociągu. Dlatego łatwiej będzie uczyć zasad postępowania w ogrodzie i ogrodzie.

specjalna odstraszacz

W sklepach można kupić zestaw narzędzi, które rozwiązują ten problem, w jaki sposób, aby zniechęcić koty z ogrodu. Jeden z nich – specjalny środek odstraszający. Istnieją różne modele przeznaczone do różnych częściach obszaru. Nowoczesne repelenty przeznaczone dla kotów i gryzoni, psów, a nawet lisy. Emitują sygnały ultradźwiękowe, które są mocno drażniące dla zwierząt, ale praktycznie nie postrzegane przez człowieka. Odrzutnika ten sposób może być umieszczony tak, że działanie rozprzestrzenia urządzenia tylko do obszarów wymagających ochrony.

Aerozole i zraszacze wodne

Aby rozwiązać kwestię jak odzwyczaić od miejsca koty z sąsiedztwa, można użyć specjalnych sprayów. Są one sprzedawane w sklepach zoologicznych i nie szkodzić zwierzętom. Efektem tych aerozoli jest zbudowany na tym, że koty są bardzo wrażliwe na zapachy. Wpływają one na węch i odpychają zwierząt. Jednak te narzędzia mają jedną wadę. Są one łatwo zmyte przez pierwszy deszcz, więc muszą być regularnie stosowane.

Istnieje również system nawadniania z wbudowanymi czujnikami ruchu. Kiedy koty są natryskiwane na powierzchni wody, która nie toleruje prawie wszystkie te zwierzęta.

Jak odstraszyć koty za pomocą dostępnych środków?

Ale istnieje również wiele naturalnych środków, aby rozwiązać problem z kotami w okolicy. Skutki większość z nich opiera się również na silnego, nieprzyjemnego zapachu do zwierząt. Na przykład, większość kotów nie toleruje smaku owoców cytrusowych. Jak zniechęcić koty ze strony z ich pomocy? Bardzo proste! Musisz rzucać o Papierach ogród łóżka i kwietniki świeżą skórkę z cytryny, pomarańczy lub grejpfruta. Albo po prostu pociąć na plasterki owoców. Nawiasem mówiąc, doświadczeni ogrodnicy twierdzą, że wiele warzyw i kwiatów rosną od niego znacznie szybciej i lepiej.

Jak koty nie lubią zapachu amoniaku lub octu. Do kierowania zwierzęta trzeba zwilżyć kilka ściereczek w jednym z tych rozwiązań i rozłożone na witrynę. Ostry zapach kotów gwarantowanych przestraszyć. Jednakże procedura ta musi być wykonywana regularnie. Pieprz zapylanie ziemia będzie napędzać nie tylko koty, ale niektóre szkodniki. I można sadzić Coleus psa na miejscu. Podkreśla również nieprzyjemny zapach zwierząt, przerażający.

Do kota nie ma w gadila kwietniki

Jak odstraszyć koty srają na stronie? To pytanie jest chyba najbardziej bolesne dla kierowców. To jest tak rozczarowujące i frustrujące, gdy kwitnący kwiat łóżko lub łóżko staje sąsiada kot WC. Najbardziej humanitarny sposób jest zainstalowanie pudełko z piaskiem dla intruzów. Koty szybko przyzwyczaić się do zasobnika, tak że być może te pieniądze będą wystarczające.

Jeśli to nie pomoże, trzeba pamiętać, że jest czyste zwierzęta, koty nie lubią kopać w mokrym i glebie, preferując suchy i łagodny. W związku z tym, można spróbować częściej podlewać swoje łóżka.

Koty nie lubią zapachu piołunu. Rozwijając swoje promienie na łóżkach, można odstraszyć zwierzęta.

Folia, żwir i inne przeszkody

Mówiąc o tym, jak zniechęcić koty z okolicy, warto wspomnieć następujące środki. Koty nie lubią chodzić na ostry żwir lub tłuczeń, ich delikatne nogi po prostu nie może wytrzymać tę próbę. A jeśli posypać ziemię wokół roślin żetonów marmuru, to jest nie tylko odstraszyć koty, ale także stać się rodzajem planu dekoracji. Ponadto chroni grządki chwastów. Ponadto, jako alternatywa, można przesłać łóżka dużych muszli. Kot po prostu nie jest wystarczająco silna, aby je kopać, i będzie przenieść do innego miejsca.

Innym sposobem, aby je odstraszyć jest zwykły folia. Te zwierzęta nie lubią materiałów gładkich i szelest. W związku z tym owijania brzegów grządek folią w celu ochrony przed ewentualnymi atakami kota.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, można kupić specjalną siatkę z tworzywa sztucznego z otworami na roślinach. Kot nie będzie w stanie wykopać ziemię, przykrył ją zatrzymać i sranie na łóżku.

Niektórzy ogrodnicy powinni rozłożone na łóżkach kolczaste gałęzie świerku, dzikiej róży i maliny. Zwierzę przekształcić w odruchu warunkowego na ból podczas prób nalotu na miejscu, a to będzie zostawić go w spokoju.

Wzdłuż krawędzi łóżka można trzymać suche gałązki, zrobić mały ogrodzenie. Koty nie mogą dostać się nad nim i zostawić warzywa.

Jest też inny ciekawe narzędzie jak koty odeprzeć obcych z serwisu. To nie straszyć, ale raczej rysować zwierzęta. Jednakże, w żądanym miejscu. Jeśli wylądować gdziekolwiek na wolnej przestrzeni z dala od kocimiętki łóżka lub waleriany, zostaną tam zebrane wszystkie koty, a obszar nie będzie cierpieć z ich najazdów. Taki sposób jest również odpowiedni dla futrzany zwierzaka. Jeśli wybierzesz nigdzie w ogrodzie to dobre miejsce, aby ustanowić swoje ulubione zabawki dla zwierząt, waleriana rośliny sprawiają, że plac zabaw z różnych wysokościach pniaków, obszar ten stanie się wkrótce najbardziej atrakcyjny dla pitomitsy, i to przestanie vandalize inne miejsca.

Kot nie walczyć pazurów na drzewach

Czasami jedynym problemem jest fakt, że kot ostrzy pazury wszędzie. Szczególnie cierpią z tego drzewa. Aby rozwiązać ten problem, trzeba pokryć łodygi około 50 centymetrów od ziemi z pokrycia dachowego. Nawiasem mówiąc, to nie tylko pomaga odeprzeć koty, ale również do ochrony drzew od najazdów zające i gryzonie że kora zimą lubią jeść. Można też owinąć pnie drzew siatki.

Oraz w celu oderwania puszysty kochanie wyrwać meble, można kupić lub zrobić specjalny drapak dla niej. Więc to jest przyzwyczajony do określonego miejsca i przestanie psuć drzew i mienia. Nawiasem mówiąc, rola zarysowania posty doskonale radzić sobie normalne kikut lub suchą tarcicę lufę.

Jak chronić ptaki?

Istnieje spora środki w celu ochrony ptaków z polowania kota. Do tego specjalne kołnierze są stosowane. Kiedy kot sprawia, że nagły ruch, emitują one głośny sygnał dźwiękowy, a ptaki mają czas do latania. Jednocześnie kołnierz czerwone światło. Można również powiesić na szyi zwierzęcia kilku małych dzwonów. Będzie ona odstraszać ptaki i skomplikować polowanie kota.

Karmniki dla ptaków jest lepiej umieścić w otwartych przestrzeniach. A jeszcze lepiej w nocy, aby zablokować kota w domu, bo była noc ulubionym czasem jest aktywne polowanie.

Dlatego, aby poradzić sobie z problemami zadanych koty, to nie jest takie trudne. Za pomocą specjalnych narzędzi i doświadczenia, kierowcy ciężarówek może być długi czas, aby rozwiązać kwestię jak odstraszyć koty z okolicy, a także ze swoim zwierzęciem, tak aby nie zaszkodzić warzywa, klombów i drzew. Najważniejsze – mieć cierpliwość, ponieważ ponowne fiszbin paski wymaga czasu i spokoju.