811 Shares 8959 views

Recenzja telefonu Nokia 6233: opis, porównania i opinie

W czasie tego telefonu może stać się jedną z najlepszych na rynku. Wynika to z faktu, że urządzenie ma bardzo ciekawe właściwości. Nokia 6233 – nie smartphone działa na Symbian. System operacyjny nie zezwala na korzystanie z oprogramowania innych producentów. Może to główną wadę. Jednak aplikacje Java z ograniczeniami nie są nakładane. W związku z tym, że to na pewno powiedzieć, że telefon podczas gdy nie jest to najlepszy pod względem funkcji, ale jest rozszerzalna funkcjonalność (ma imponującą pamięci, obsługuje karty pamięci i ma doskonały ekran).

Wygląd i opinie

Nokia 6233 wygląda całkiem imponujący, piękny i reprezentacyjny. To jest odnotowane przez wielu użytkowników. W rzeczywistości wygląd jest wykonany w klasycznych kolorach i kształtach. Oprawy dymu kolorowe elementy z tworzyw sztucznych wykonane z tego metalu. Panel tylny – z tworzyw sztucznych, ale czuje się jak guma. Zepsute go lekko: odciski palców są praktycznie nie ma, ale jeśli są ślady, ściereczka może być żadnych trywialne smugi tłuszczowe.

Rama z metalu znajduje się na przednim panelu. Górna część ciała jest pokryta szkłem, za którym – ekran. W ciągu ostatniego dziura głośnik znajduje. Głośniki stereo są umieszczone na ścianach bocznych.

Przycisk zasilania Nokia 6233 jest zainstalowany w górnej części obudowy. Lewo – przycisk PTT. Po prawej stronie znajdują objętość. Na dole można znaleźć przycisku aparatu. Po naciśnięciu telefon oferuje aparat, a dokładniej wizjer poziomo.

Klawiatura telefonu jest jednym z najwygodniejszych urządzeń Nokia, w tym klawiatur, sądząc po opiniach nabywców. Klawisze mają wypukły kształt, oddzielone małych prętów metalowych. W pracy, są podświetlone. Przyciski są również umieszczone w taki sposób, że fałszywe wciśnięty całkowicie wykluczyć. Dżojstik jest mała rama wykonana z tworzywa sztucznego, przy czym rdzeń wykonany jest z materiału metalowego.

bateria

Działać bez ładowania dłużej niż 5 dni – to swoisty Nokia 6233. Bateria jest zainstalowana w urządzeniu sprawia, że można powiedzieć więcej niż 4 godziny, aby siedzieć w Internecie 340 godzin ładowania musi być nie więcej niż 300 minut .. Z reguły taki brak czasu na baterii wznowiono jego funkcjonalność. Odczekać do całkowitego rozładowania urządzenia nie jest zalecane.

pokaz

Ekran Nokia 6233 jest wystarczająco duża – 2 cale. Jego rozdzielczość to 240 x 320 pikseli. Jaskrawość wystarczające; Słońce nie pojawi się „martwe”. Tekst brzmi dobrze, ale czcionka jest zbyt mała. Wszystkie obrazy są dość jasne i soczyste, więc twierdzi, że nie mają właścicieli telefonów w tym względzie, nie.

dźwięk

Słuchawka Nokia 6233 – Stereo. Podczas odtwarzania muzyki, dźwięk jest podobny do tego, który daje radia lub odtwarzacza kasetowego. Dźwięk jest na tyle silny; Słuchawki również nie zawodzi. to do kategorii cenowej – główną zaletą urządzenia.

menu

W menu można zobaczyć klasyczne sekcje dla Nokia, ale został poprawiony i zaktualizowany.

  • „Komunikaty”. Zapisz je całkiem wygodnie. Wystarczy, aby żądany numer telefonu, a licznik jest już możliwe, aby wydrukować wiadomość. Istnieją także emotikony.
  • „Kontakty”. Ta sekcja jest przypisany znak głosowy do określonych numerów. Grupa, której styki są klasyfikowane, no. Można ustawić skrót (przyciski są dostępne od 3 do 7).
  • "Journal". Tutaj można znaleźć informacje na temat wszystkich połączeń, jak wychodzących i przychodzących i nieodebranych.
  • „Ustawienia”. Tutaj wszystko jest intuicyjne. wyświetlanie czasu, daty, wywołuje szybki dostęp, etc. – .. Wszystko się zmienia w tej części menu.
  • „Galeria”. Zawiera on wszystkie dostępne na zdjęciach telefon, filmy, muzyka, motywów, szablonów i innych.
  • "Multimedia". Jest to aparat, odtwarzacz, dyktafon, radio i korektor.
  • „Kamera”. Wykonywanie zdjęć lub wideo, czego potrzeba, trzymając telefon w pozycji poziomej. Najdłuższy rolka może być nie więcej niż 5 minut. MMS zmieścić 21-sekundowy film. Jest regulacja balansu bieli; Można drukować zdjęcia za pomocą Bluetooth. Istnieje Auto Search, które można uzyskać, naciskając przycisk nawigacyjny. Jednak nadzieję, bo to jest niemożliwe, ponieważ jest niestabilny. To jest odnotowane przez wielu użytkowników.
  • „Organizator”. Ma ona kilka elementów podrzędnych. Kalendarz urządzone w klasycznym stylu. Sygnał kolumna „Zegar” mogą być korygowane natychmiast powtórka meczu. notatki wewnętrzne i czyny zupełnie wystarczające i czyste. Kalkulator inżynierii. Jest możliwe, aby obliczyć cosinus, tangens, cotangens, zatok, korzenie i wykonywać inne operacje arytmetyczne. Timer i stoper są również dostępne.
  • „Aplikacje”. Zainstalowane dwa „domu” gra „wąż” i „Sudoku”.

Oprócz tych odcinków powinna być grubsza podzielić na oddzielnej synchronizacji problem z komputerem. Można podłączyć do komputera za pomocą kabla, bluetooth lub za pośrednictwem portu podczerwieni.

oprogramowanie

Konstrukcja Nokia 6233 jest nieco podobny do tego samego w S60. Na ekranie, ładowanego z rozpoczęciem przez telefon, nie ma żadnych skrótów, oprócz tego, dane zegar umieszczony w inny sposób.

Aby przywołać ustawienia, wystarczy kliknąć na przycisk joysticka, który znajduje się w centrum miasta. Animowane ikony większości zastosowań. Ponadto można znaleźć funkcje, takie jak budzik, stoper, minutnik, kalkulator, kalendarz i inne. Istnieje również konwerter i zegar światowy. Nokia 6233, która charakteryzuje się programu dla całej linii urządzeń Spółki, ludzie są pod wrażeniem faktu, że tłumacz (obsługuje 5 języków).

Książka adresowa może zawierać do 500 pokoi. Dla każdego użytkownika można umieścić swój indywidualny dzwonek.

Gry na maszynie praktycznie żaden. Zainstalowano jedną grę pod kierunkiem Java, drugie – flash.

Nokia 6233 firmware jest łatwo zmieniane i aktualizowane, według opinii użytkowników, działa stabilnie i rzadko niepewny.

multimedialny

Na telefon posiada odtwarzacz, bardzo wygodny i łatwy w użyciu. I ustawić equalizer, konfigurowalny przez użytkownika. Jest jedno „ale”, które odnosi się do „native” odtwarzacza. On nie rozpoznaje rosyjskie litery zamiast nich przedstawia kwadrat lub znaki.

Zestaw słuchawkowy że w pakiecie nie pozostawia pozytywne lub negatywne emocje. Przeciwnie, są one neutralne: to skrzyżowanie „chińskiej” i więcej opcji wysokiej jakości.

Muzyka (jako gracz i radio) może pracować w tle. Ale czytam książkę przez telefon i słuchać kompozycji w tym samym czasie nie działa, ponieważ program automatycznie wstrzymać odtwarzanie, gdy użytkownik loguje się do aplikacji.

Dyktafon można nagrać kilka godzin. I, podobnie jak w innych modelach Nokia, to sprawia, że dźwięk co minutę, pozwalając na nagrywanie.

Aparat jest ustawiony na rozbudowę 2 megapikseli. Nie ma flash, efekty, zbyt. Jest możliwe, aby włączyć tryb nocny i serii procesu klatek. Również dźwięk jest wyłączony, co jest bardzo przydatne podczas korzystania z aparatu „ukryty”. Logiczne jest, że jakość zdjęć nie jest imponująca. Profesjonalne wideo też nie rozumiem. W związku z tym, że kamera jest bardziej nadaje się do usuwania z kluczowych momentów w podróży lub na wakacjach – głównego wydarzenia potem po prostu nie przejdzie.