177 Shares 1085 views

Jak tańczyć tango? Czy to możliwe, i który jest odpowiedni?

Modern dance sztuka jest czymś z różnych kierunków, można wybrać dokładnie to byłaby odwołał się do niego. Istnieje tak skomplikowane obszary, w których wiele rodzajów splotów, jak i indywidualne.


tango

Tango odnosi się do sztuki współczesnej, ale ma starożytne korzenie, pochodzi z Argentyny. Tam był uważany za taniec ludowy. W tej chwili, tego rodzaju popularne na całym świecie, to jest inna muzyka energiczny, precyzyjne ruchy. Jest to bardzo piękne i spektakularne. Przed rozumiemy jak tańczyć tango, należy wybrać kierunek. Tanga jest podzielony na kilka podtypów:

  1. Starożytny.
  2. Argentyńskie.
  3. Urugwajczyk.
  4. Ball.
  5. Fiński.

Muzyka do tanga jest również podzielone na podgrupy:

  1. Waltz.
  2. Milongo.
  3. Canyengue.
  4. Elektroniki.

Główne różnice wszelkiego rodzaju – jest to rytm tańca, ruchu i melodii.

Gdy wybór jest zrobione, można przejść do pytania: „Jak tańczyć tango?”

Historia tanga

Paradoksalnie, korzenie tej formy sztuki – od starożytnej Afryki, nazwa ma również pochodzenia afrykańskiego. Ludzie Ibibio tzw taniec do bębnów. Po raz pierwszy taki program mieszkańcy Buenos Aires udał się do Europy na początku XX wieku.

W dniu 30 września 2009 Tango Taniec uznany za narodowy skarb UNESCO.

Aby nauczyć się tanga

Jak nauczyć się tańczyć tango profesjonalnie w domu? To nie zawsze mają możliwość uczestniczenia w specjalnych klubów i ośrodków sportowych. Ale istnieje rozwiązanie. Nauczyć się tańczyć tango domy na samouczki wideo. Ten kierunek jest wybierany zmysłowy, namiętny ludzi wyrzucić wszystkie emocje i pokazać swoją indywidualność.

W rzeczywistości, na pytanie: „Jak tańczyć tango?” – nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Najważniejsze – aby poczuć muzykę i dać jej całość. Tańczy Tango na pewno trzeba odpowiednią melodię. To musi być powolny i stały powtarzalny rytm. Słucham dużo piosenek, dopóki nie znajdzie to twoja melodia, w ramach którego nawet dusza będzie prosić do tańca. Aby nadać muzyce całość, nawet jeśli prowadzi to ty w prawo, nie męczy. Znać wszystkie podstawowe kroki konieczne, być przeszkoleni z góry. Kroki są podstawową wiedzę, bez której po prostu tańczyć w dowolnym formacie. Stopy raz pierwszy będzie zmęczony, dobry trening dla nich – to jest chodzenie na palcach, mięśnie łydek trenuje raz lub dwa razy. Nawet po prostu robi pracy w domu, spróbuj zrobić to na palcach. I pamiętaj, tango – to tak, taniec para, starają się znaleźć partnera, który chce się uczyć z wami i nauczyć. Zanim więc zastanowić się, jak tańczyć tango, ważne jest, aby pamiętać, że absolutnie wszystko zależy od wiary w siebie, nie słuchać tych, którzy będą zniechęcać i śmiej się, przejdź do celu.

odzież

W postrzeganiu osoby daleko od tanga jest coś pięknego – jasne sukienki, głęboki dekolt, cyrkonie, brokat. Uroczysty taniec z czerwonych róż, pończochy oczek, patentu obuwia skórzanego. Początkowo jest to przepych przyciąga zwykłych obywateli, z dala od świata tańca. Rzeczywiście, z jednej strony, szarej codzienności, a z drugiej – jasny, gorący, namiętny wybuch szaleństwa. Ze względu na trendy obfitości w tym stylu nie ma potrzeby szukać jest jeden rodzaj rzeczy, można wybrać i połączyć stroje siebie. Co może być lepszego niż ubranie w jasnym stroju po ubranie i poczuć się jak królowa!

Tango jako wyjście od codziennego

Tango – to miłość od pierwszego wejrzenia, więc powiedzieć wiele znanych tancerzy i początkujących. Przyszedł, widziałem i zniknął. Zaczynasz chorować tylko ten kierunek, uczyć się nowych elementów do ostrzenia już nauczyć i dać się tańczyć i zapomnieć o wszystkim, co się dzieje.

Światowy Dzień Tango, który obchodzony jest 11 grudnia miliony tancerzy są szczęśliwi i robić to, co robią najlepiej, co oni naprawdę kochają – taniec! Po raz ostatni w życiu. Tango łączy ludzi w różnym wieku, zawodów i warstw społecznych. I łączy je w jedną wielką rodziną. Od tango – taniec pary, dowiaduje się zaufanie. Dlatego należy w pełni zaufać partnerowi, niech zachowują.

Z pomocą tego tańca może być zwrócony do rodziny dawnej pasji. Nie jedna para przyznał, że aktualizuje swój związek i daje samą iskrę, która wychodzi w domu. Ludzie znów się zakochać, oczy zaczynają świecić, chcę znowu i znowu tańczyć.