845 Shares 8250 views

Po uaktualnieniu systemu Windows 7 nie chce się uruchomić, co robić? Problemy po aktualizacji

Dość często, użytkownicy skarżą się dziś, że po upgrade z Windows 7 nie startuje. A potem musimy myśleć, co zrobić. Inni twierdzą, że po modernizacji zaczęli obserwować szereg wypadków i problemów systemowych podczas pracy z programami. Tak że „niespodzianki” proces ten przygotował nam bardzo, bardzo dużo. I tak staramy się zorientować się, co zrobić, jeśli po aktualizacji systemu Windows 7 nie można uruchomić systemu lub dowolny indywidualny wniosek. Nie będzie musiał spróbować dość, tak szybko jak to możliwe, aby naprawić sytuację.

Co się stało?

Pierwszą rzeczą, że ty i ja znaleźliśmy się – jest powodem takiego zachowania komputera. Co do zasady, to pomoże Ci dowiedzieć się, co jest co. Spróbujmy zobaczyć, co było winą problem występuje na komputerze.

Teraz wielu z nich jest „pirackie” wersje systemów operacyjnych. Oczywiście, prawdziwi twórcy takiego zachowania OS bardzo mocno uderza kieszeni i autorskie. I każdy stara się wymyślić dobrą ochronę przed „piratów komputerowych”. I „windose” udało. W jaki sposób? Właśnie wprowadził specjalną aktualizację, która będzie sprawdzenie autentyczności systemu operacyjnego. Jednak nie wszyscy tak dobrze, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Chodzi o to, że po aktualizacji Windows 7 nie uruchamia się w większości przypadków. Podczas korzystania z pirackich wersji, to jest uzasadnione. Ale jeśli zakupiłeś licencję, a następnie do czynienia z wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych konsekwencji, to nie jest tak dobry. Prawdopodobnie podczas „upgrade” istnieją konflikty niektórych plików, które obejmują 99% negatywnych konsekwencji. I dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak się zachować w danej sytuacji. Spróbujmy zrozumieć, co jest co.

Zakup licencji

Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli po upgrade z Windows 7 nie można uruchomić, a następnie najprawdopodobniej używasz pirackich wersji. W tym przypadku można doradzić tylko jedno, a jedynym sposobem, aby pomóc poradzić sobie z tym problemem – jest zakup licencji z późniejszej instalacji.

Kup teraz „windose” może w każdym sklepie komputerowym. Jednak będzie musiał zapłacić 2500 rubli. Zasadniczo, jeśli wziąć pod uwagę, że będziesz miał licencję, to nie taka duża kwota. Niemniej jednak perspektywa kupna, które można pobrać z Internetu, ludzie nie są szczególnie zadowoleni. Zwłaszcza, jeśli chcesz „tylko patrzeć”, że w następnej wersji systemu operacyjnego przed wami.

Ponadto, jak zostało powiedziane, licencja może również mieć wpływ po pobraniu aktualizacji. Oznacza to, że nie możesz być pewny na 100%, zakup licencjonowanych treści można zaoszczędzić od problemów. A to dlaczego nie iść do drugiej metody. On jest, szczerze mówiąc, jest bardziej wydajny niż ten.

Ponowna

Drugi scenariusz – to jest ponowna instalacja systemu operacyjnego na komputerze. Jeśli po aktualizacji Windows 7 nie działa, ale nadal nie ma ważnych danych nie, można bezpiecznie wykonać całkowite usunięcie systemu operacyjnego, a następnie zainstalować.

Co do zasady, metoda ta jest coraz bardziej przyciąga użytkowników. Zwłaszcza tych, którzy korzystają z pirackiego oprogramowania. Ci ludzie są stale martwi się o bezpieczeństwo danych i ich zapis na nośniku wymiennym. Nie mają nic bać awarii i usterek.

Jak przeprowadzić ponowne zainstalować? Po włożeniu płyty z systemem operacyjnym do napędu, a następnie wybrać „czystej instalacji”. Przydziela partycję systemową i kliknij „Format”. Po tym, wybrać go ponownie, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. teraz zgodził się na procesie wdrażania. Można poczekać, aż system zostanie ustalone. W procesie, komputer zostanie ponownie uruchomiony pod uwagę 2-3 razy, więc nie panikuj. Ale to nie wszystkie opcje, które mogą pomóc, jeśli uaktualniony z Windows 7 nie działa system. Co jeszcze można zrobić? Spróbujmy zrozumieć.

w naprawie

Najbardziej popularna wśród nowicjuszy w przypadku błędów i usterek jest wizyta w specjalnej placówce technicznej, która zajmuje się problemami diagnostyki komputerowej, jak również ich usunięcia.

Wszystko, co musisz zrobić – jest doprowadzenie do komputera w takiej usługi, a następnie wyjaśnić sytuację. Powiedzieć, że nie można uruchomić systemu Windows 7 po zainstalowaniu aktualizacji, a następnie wykazać go. W przypadkach, gdy jesteś na licencjonowanej wersji systemu operacyjnego, problemy będą mniejsze – użytkownik zgadza się pomóc natychmiast. W przeciwnym razie, można uruchomić do awarii świadczenia usług. Na razie z „piratami” starając się nie działać. Im bardziej formalny firma.

Do naprawy po aktualizacji można chcieć od 1000 do 2000 rubli. Nie dlatego, że jest to duża suma, biorąc pod uwagę skalę problemu. Jednak zawsze można poradzić sobie z przydzielonych zadań. Więc spróbujmy dowiedzieć się, co jeszcze można zrobić, jeśli aktualizacja nie działa Windows 7 lub dowolny program.

Odmowa „upgrade”

A oto kolejny bardzo dobre, a co najważniejsze, skuteczny sposób, aby pomóc, co do zasady, aby uniknąć naszą obecną sytuację. Ponieważ problemy pojawiają się po uaktualnieniu systemu Windows 7 (nie uruchomić program, występują awarie systemu, i tak dalej), można po prostu zrezygnować z procesu. Szczerze mówiąc, teraz wiele „piratów” w góry i do zrobienia. Nawet wtedy, gdy jest zainstalowany system operacyjny, na końcu, możesz wybrać opcję „Nie pobieraj aktualizacje”, a następnie cieszyć się życiem.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zawsze masz możliwość poprawienia sytuacji. Wystarczy spojrzeć na „Windows Update”, a następnie wprowadzić go w ustawieniach. Teraz wybierz „Nie zaktualizować kiedykolwiek” i zapisać zmiany. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz nie można się obawiać, że będziesz miał problemy. Zawsze będzie w stanie samodzielnie zweryfikować „Update”, a następnie wybrać te, które naprawdę potrzebują. Zwykle to tylko sterowniki do sprzętu. Nie posiadają one żadnego zagrożenia.

Ale nadal istnieją pewne bardzo ciekawe i proste rozwiązania, które pomogą nam rozwiązać problem po aktualizacji systemu Windows 7. Które? Teraz staramy się zrozumieć.

Usuwanie zagrożenia

No, na przykład, możemy spróbować dowiedzieć się w inny sposób. Jeśli już zainstalowano aktualizację i masz problem z komputerem, można spróbować ją usunąć. Jak to zrobić? Nie tak mocno. Załóżmy, zrozumieć, co jest co.

Po uaktualnieniu systemu Windows 7 nie działa wystąpić aplikacją lub systemem awarie, trzeba szukać źródła problemu. trzeba będzie pozbyć się „KB971033” pliku. Kliknij przycisk „Update” windose „a następnie otworzyć” Journal „Teraz kliknij na” zainstalowane aktualizacje „Będziesz miał długą listę wszystkiego, co zostało wprowadzone do systemu. Nie ma wyglądać” KB971033 „. Następnie kliknij na tej prawej linii kliknięcie. masz małe menu pojawi się, co daje pewne działania na pliku. Wybierz tam przycisk „Usuń”. po zakończeniu procesu, po prostu uruchom ponownie komputer. to wszystkie problemy zostały rozwiązane.

załączniki

Pojawić się błąd po aktualizacji niektóre programy? Wtedy sytuacja może być rozwiązany na kilka sposobów. Pierwszy scenariusz – całkowite usunięcie określonej zawartości, a następnie ponownej instalacji. Często takie podejście pomaga rozwiązać większość problemów i innych „niespodzianek”.

Druga metoda (czasami to pomaga, gdy Windows 7 nie startuje po zainstalowaniu aktualizacji) – Jest to całkowicie układ wycofywania. Przejdź do „Start” – „Akcesoria” – „Narzędzia systemowe”. Tam poszukaj „Przywracanie systemu”. Kliknij na tej linii, a następnie wybierz „wycofywania punkt.” Powinien to być czas, gdy nie zaobserwowano problem, wskazane jest przed spędził uaktualniania systemu. Teraz kliknij „Dalej”, zgadzam się z nieodwracalności procesu i odczekaj chwilę. Po stoczeniu się zakończy, będzie można cieszyć się przywróconą systemu.

wniosek

Tak, dzisiaj dowiedzieliśmy się ze sobą, co zrobić, jeśli po upgrade z Windows 7 nie startuje. Jak widać, istnieje tak wiele scenariuszy. W rzeczywistości, większość użytkowników cieszy się wyjątkowo ponownej instalacji systemu operacyjnego.

Na drugim miejscu – odwołanie się do wyspecjalizowanych usług wsparcia informatycznego, a także wycofywania „windose”. W każdym razie, zawsze możesz samodzielnie poprawić sytuację i zapobiec jego nawrotom.