856 Shares 3839 views

Jak przygotować ciasto herbatniki ciasta

Właściwa herbatniki ciasto na placek ma bardzo wspaniałą strukturę i jest bardzo łatwy w obróbce. Dlatego jest tak popularny wśród cukierników. Z niej można gotować rozmaite kreacje kulinarne. Biszkopt jest używany do bułki, ciastka, a nawet najbardziej wyszukane ciasta. Jednak, aby uzyskać pyszne ciasto lub ciastka, trzeba wiedzieć, jak zrobić ciasto herbatniki poprawnie.


Istnieje kilka opcji dla co. Każdy wybiera najbardziej odpowiedni i wygodny. Sposób głównego dzieli się na zimno i ogrzewane.
Aby ciastko ciasto ciasto sposób ogrzewane, trzeba wymieszać mąkę ze skrobią. Skrobia zająć około jednej czwartej wymaganej ilości mąki. To pozwala uzyskać najlepsze ciasto tekstury. Następnie wymieszać jajka z cukrem i umieścić miskę w kąpieli wodnej. Gdy masa będzie rozgrzać, konieczne jest, aby dobrze bić. Taki sposób pozwala na uzyskanie dobrego ciasta, które ma bardziej stabilną strukturę.
Gdy jajka z cukrem wzrośnie w trakcie bicia około trzech razy, oni dodać mąkę i skrobię. Powinno to być zrobione tak szybko, jak to możliwe, ale nie należy wprowadzać od razu, ale stopniowo. Wtedy wszystko dokładnie ubij i dodaj istotę. Kształt, w którym ciasto piecze ucierane, musi najpierw być pokryte specjalnym smarem lub papier.

Ciasto wlewa się do formy i wyrównano za pomocą noża lub łopatki. Wysyłając go w nagrzanym piekarniku do 200 stopni. Na początku pieczenia nie może zostać przeniesiony do formularza herbatniki ciasto, ponieważ jego konstrukcja jest uszkodzony w wyniku. Gotowość herbatniki mogą być sprawdzane z drewnianym kijem, przebił go. Jeśli jest lepki, powinno być trochę trzymać ciasto w piekarniku. Jeśli kij jest suchy i nie przykleja, ciasto jest gotowe. Otrzymujemy go z piekarnika i pozostawić na 20 minut, następnie ostrożnie wyjąć ciasto z formy.

Zimno Sposób wytwarzania ciastka nieco inna. Aby to zrobić, należy najpierw podzielić białka żółtko jaja. Następnie ubić żółtka z cukrem, aby zwiększyć masę objętości około trzy razy. Oddzielnie trzepaczką w stałej białek pianki, dodając na końcu nieco soku z cytryny wzmocnienia struktury białka. Następnie czwartą bitej białka i dodać je do żółtek i cukru. Wszystkie delikatnie wymieszać i wylać do mieszaniny mąki. Ponownie, mieszać i dodać do pozostałych białek. Wymieszać składniki aż do uzyskania jednorodności i wlać ciasto do uprzednio przygotowanej formy. Piecz w piekarniku aż gotowane. Właściwie gotowane herbatniki ciasto na placek po upieczeniu powinna być jasnobrązowy powierzchni. Wewnątrz ciasto musi być żółty, a jego struktura nie powinna rozpadać.

W przeciwieństwie do innych rodzajów ciasta, herbatniki przygotowana szybko i nie ma skomplikowanej receptury. Jeśli wykonane prawidłowo i dokładnie zgodne z technologią, okazuje się, przewiewny, delikatny bazę dla każdej cukierni. Jest to o wiele trudniejsze, na przykład, aby przygotować ciasto francuskie dla Napoleona. Technologia żywności wymaga to żmudnej pracy i dużo czasu. W zależności od wymaganych składników receptury mieszania i laminowanie wielu warstw. Chociaż procedura ta jest warto to zrobić.

Wybór gatunków testowych dla tortu zależy od receptury i preferencji. ciasto francuskie nadaje się tylko do niektórych rodzajów ciast i Napoleonów. Herbatniki ciasta można przygotować szybki placek z jabłkami. W tym celu ubij go w dowolny dogodny sposób. Pre-czyste i pokroić w drobne plasterki jabłek i trzy skórkę pomarańczową. Zest dodać do gotowego ciasta. Umieścić jabłka w fabrycznie nasmarowane formularza i wypełnić je z przygotowanego ciasta. Włożyliśmy w nagrzanym piekarniku i piec. Okazuje się, pyszne ciasto, które nie wymaga dużo umiejętności i wysiłku, aby przygotować.