816 Shares 1948 views

Mauser pneumatyczny gletcher: specyfikacje. Wiatrówki

Legendarna broń zawsze przyciąga uwagę większości męskiej populacji. To ze względu na dostępność do sprzedaży odpowiedników pneumatycznych, wielu z nich było w stanie zbliżyć się do obiektu swoich marzeń. Tak, Mosin karabin i Berdan, pistolety i rewolwer "Smith and Wesson", pistoletów Makarov i "Desert Eagle" ukazał się w prywatnych kolekcjach miłośników broni. Wiele Rusznikarze może być zainteresowany w innym „zabawki”, które mogą być wykorzystywane nie tylko do kolekcji, ale również do rozrywki. Amerykański innowacje – gletcher M712 (Mauser), pistolet pneumatyczny, który jest zdolny do wybuchów wypalanie, nic za maszyną – wygrał rynku broni. Nie pozostanie bez uwagi i niemieckiego prototypu legendarnych broni made in Germany Umarex C96 (Mauser). Ale wszystko po kolei.


informacje historyczne

„Normalny pistolet, nic specjalnego” – mówi każdy europejski, patrząc na pistolet Mauser powietrze. Ale w krajach postsowieckich, każdy człowiek odpowie na pewno, jaki rodzaj broni, ale w żadnych filmach widział. Może Mauser i historia pokaże. Po tym wszystkim, koniec chłopcy z XX wieku, broń wiedział więcej niż dzisiejszej młodzieży. To jest dla tych chłopców i są obecnie dostępne na półkach różnych modeli pneumatycznych i modyfikacji legendarnych broni.

kopia powietrze – nie oryginalne, że nie ma tak dużej pojemności, a zawarte żadnej akcji, ale istnieją pewne niezapomniane uczucie, które pozwoliło pistolet wieku temu, aby stać się jednym z najbardziej popularnych wśród ludności rosyjskojęzycznej, – szacunek dla właściciela i zwiększyć swoją samoocenę. Po wielkogabarytowych wygląd, dużo wagi i możliwość automatycznego gaszenia usuwa widoczną linię między zabawki i legendarnych broni bojowych.

uzasadniony zakup

Ważną kwestią dla większości nabywców jest legalność pozyskiwania, przechowywania, transportu i stosowania wiatrówek. Nie ufaj ten problem z przyjaciółmi, sąsiadami lub osób z zewnątrz. Wystarczy, aby odwołać się do ustawy „O broni”. Jak w przypadku każdego pistoletu gazowego zasilanie, pistolet powietrzny Mauser nie wymaga żadnych zezwoleń. Pistolet maszynowy kaliber 4,5 mm o gładkim i kaganiec energii mniej niż 7,5 dżuli. Aby uprościć życie właściciela i daje odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące legalności, większość sprzedawców pracują do świadectwa broni, która definiuje właściwości działania pistoletu. Również dołączone do dokumentu certyfikatu, który jest wydrukowany na ustawę „O broni pneumatycznej” państwa, w którym jest realizowany. Problemy mogą pojawić się tylko u osób, które nie ukończyły osiemnastego roku życia. W takich przypadkach, zakup musi być wykonana przez rodziców.

Broń dla rosyjskich

Sądząc po licznych opiniach właścicieli dniach ostatnich, wiatrówki gletcher koncentruje się na rynku rosyjskim. Po tym wszystkim, tylko Rosjanie ze względu na podobieństwo z oryginałem zgodził się zamknąć oczy na wiele zakupu, w przeciwieństwie do Europejczyków, dla których wygoda i wagi w pierwszej kolejności. Pistolet masa imponujące. Ze względu na strukturę metalową pełnej amunicji jego masy spadnie poniżej połowy kg. ruch migawki podczas fotografowania jak oryginał – kolejny plus na korzyść pistoletu, który dodatkowo może być łatwo zdemontowana i nadaje się do modernizacji. Podoba obecności zasuwki blokującej oryginalny system. Generalnie, przy zakupie w wielu nowo wykonanych właściciele mogą czuć, że coś roślina mieszają się i, mimo ustawy o wiatrówki, sprzedawane jednostkę walki.

Przyczyny zwiększonego zapotrzebowania

Wszelkie legendarne pistolety pneumatyczne – pistolety, karabiny i rewolwery – zaprojektowane w większości przypadków do dzieł jeden strzał po każdym ładowaniu. Ale do prowadzenia ognia automatycznego Mauser aż coś się na rynku nie było. Nie idź na koszt dziwny parodia rosyjskich i amerykańskich producentów na karabin szturmowy zaprojektowany dla sił specjalnych. Przeraża im nie tylko bardzo lekki dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego zamiast metalowych, ale również wygląd z jakością wykonania. Techniczne cechy pneumatycznych pistoletów maszynowych również pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli nadal w próbce Rosyjskiej może być śruby skręcać lub wstawić tuleję po wypaleniu aktywnego, wersja amerykańska nie może być naprawiony w ogóle. Nie można powiedzieć o Mauser: pistolet pistolet powietrze jest popularny, ponieważ ma wysoką dostępność, łatwo montowane i demontowane, to nie ma wzorów z tworzywa sztucznego.

parametry techniczne

Szkoda że produkowane Mauser nie we wszystkich kalibrach wiatrówek. Można to uznać za jej jedyną istotną wadą. Fani dużego kalibru muszą być zadowoleni ze standardowym 4,5 mm z energią wylotową około trzech dżuli. Strzelanie kulek stalowych nie jest przeznaczony dla karabinów, więc beczka na Mauser gładkie, ale to nie przeszkadza w przeprowadzaniu precyzyjnych strzałów z doskonałą dokładnością. W przeciwieństwie do droższych pistolety maszynowe, wiatrówki gletcher zapewnia jego właściciela z wyborem pomiędzy pojedynczymi strzałami i automatyczne. W tym celu obudowa Regulator posiada dwie pozycje. Deklarowana producent prędkość początkowa pocisku 110 metrów na sekundę. Wielu właścicieli, sądząc po ich reakcji, twierdzą, że nawet jeśli automatyczne wypalanie osiągając prędkość wylotowa jest utrzymywana. W trybie automatycznym, butelka 12 g CO 2 wystarczy na dwa kompletne klatki wylotowego.

Konkurenci nie śpią

Na rynku kupujący może stanąć przed dylematem – dwa identyczne wyglądające Mauser, w tej samej kategorii cenowej, ale od różnych producentów. Tak, oprócz amerykańskiej firmy gletcher, na rynku jest niemiecki przedstawiciel firmy Umarex – Mauser C96. Nie zwracając uwagi na znaki, można odróżnić je od siebie, tylko podniesienie. Plastikowy „niemiecki” jest gorsza nie tylko na wadze. Jego odmienność pierwszemu nabywcy mogą powodować urazy. Śruba z tworzywa sztucznego i odbiornik wyraźnie związana z legendarnym Mauser ubiegłego wieku.

W długim liście negatywnej opinii otrzymanych od właścicieli i fanów firmy Umarex, istnieją dwa „promień światła”. Po pierwsze, broń jest dość prosta i jest to bardzo wygodne, aby strzelać. Po drugie, prędkość początkowa pocisku wynosi około 130 metrów na sekundę i więcej niż w „American”. Rezultatem jest całkowicie dopuszczalne konkurent.

o Stores

Poszczególne kule uwaga dla broni pneumatycznej. Zalecenia producenta wskazane w dokumentacji technicznej w odniesieniu do amunicji broni, nie można włączyć głuchy. Producent zaleca stosowanie bardzo drogich Piłki do odpalania własnej konstrukcji powodu. Istnieje „haczyka”, że nie jest napisane w dokumentacji technicznej. Mauser pistolet pneumatyczny odpowiednik broni wojskowej od amerykańskiego producenta, z powodu ograniczonej kalibru podobieństwa z oryginałem została obdarzona dwóch beczek. Jeden kufer „tworząc” stali, podczas gdy drugi, umieszczony wewnątrz stali, o kalibrze 4,5 mm, wykonane z mosiądzu. Jak wiadomo, odporny na ścieranie mosiądzu, ale jest gorsza w stali wytrzymałości, szorstki stalowych kulek odpowiednio nabytych za grosze, szybko zniszczyć gładką wewnętrzną powierzchnię lufy. Z niemieckiego producenta Umarex łatwiejsze. Wysokiej jakości stal lufa pozwala na fotografowanie z tanich piłek, które pozwalają użytkownikowi na znacznie zaoszczędzić na amunicji.

Pierwsza rewizja Mauser

Studiowanie Broń pneumatyczna, cen i opinie o nim, każdy kupujący mógł zauważyć, że walka Rewolwer jest pozycjonowany jako lekki karabinek, który miał specjalnego etui, stosowanego jako tyłek. Pomysł, że wzrost ten miał być ściśle dla broni wojskowej, które są ważne dla precyzyjnego strzelania i strzelnicy przy minimalnym wpływie, powrót do nowo utworzonego właściciela ponownie. W czasie, gdy potężny pistolety pneumatyczne Mauser będzie jego pierwszy strzał. Podczas fotografowania polutorakilogrammovom waga broń, nawet z dwóch rąk jest problematyczne. Pozostaje prilovchilis, lub złożyć kolbę pistoletu. Dobrodziejstwem dla nowych elementów pojawiły gotowi zaoferować kaburze-Butt, które są oferowane w przystępnej cenie i na równi z produkcją wysokiej jakości posiada prosty i niezawodny przyrząd mocujący do rękojeści pistoletu. Należy zauważyć, że instalacja akcji jest możliwe jedynie na US-made pistoletu, ponieważ producent wyposażył uchwyt specjalny slot na upgrade. Niemiecki odpowiednik firmy Umarex szczeliny żadnego przywiązania.

Eliminacja amerykańskiego „prezent”

Większość właścicieli, którzy nabyli potężne karabiny powietrza od amerykańskiej firmy gletcher, w wyniku częstych wybuchów podzespołu znaleźć „prezent” od producenta w postaci słabego przełącznika przywiązanie do wypalania. Przesunięcie pokrętła do strzelania „single”, ujawnia fiasko pistoletu do strzelania seriami. Według opinii wielu ekspertów w dziedzinie broni pneumatycznej, sprzęt techniczny Przełącznik modernizacja wypalania nie może być. Kiedy skontaktować się z centrum serwisowym można odpowiedzieć z propozycją, aby usunąć cały tłuszcz w selektora biegów. W przyszłości, środek poślizgowy może być wykonane tylko w sprayu silikonowego. Ta dziwna decyzja prowadzi do małej zakleszczenia w mechanizmie przełączania ognia, ale eliminuje ten problem. Ogólnie rzecz biorąc to bardzo nieprzyjemne sobie sprawę, że amerykański lider w produkcji broni pneumatycznej wprowadzony na rynek drogich kopii legendarnej broni z takim „darem”.

Na urządzeniach optycznych

Skupiając się na zakresie celowniczego 10-15 metrów, producent jest sztywno połączone z uaktualnieniami fani broni. Ustaw jako Celowniki regulowanego celownika i muszki, producent wyłączył możliwość dalszej poprawy. Ale nie ma barier, zwłaszcza dla tych, którzy wybrali gletcher M712 (Mauser) dla miłośników modernizacji. Pistolet powietrza, wykonane z metalu, w tym przyrządzie celowniczym, po czym niewielka udoskonalenie lub Dremel nóż staje się rodzajem szyny Picatinny. To uaktualnienie otwiera świat wielkich możliwości, aby uaktualnić legendarną broń do amatorów. Kolimator, laser lub celownik optyczny będzie na prowizorycznym barze bez problemów.

W ogóle, po dokładnym badaniu pistoletu metalowa obudowa Mauser początkujących „Kulibin” będzie zadowolony. Jeśli nie jest spawarka i trochę chęci nie będzie wiele wysiłku, aby stworzyć własną modyfikację legendarnych broni do „Gwiezdnych Wojen”.

wzmocnienie strzał

Wielkie pragnienie, aby poprawić pistolety powietrzne, których ceny wahają się od 7-10 tysięcy rubli, a przystępna doprowadziły do systemów pre-pompowych, określane jako PCP u ludzi. Początkowo system został zainstalowany na krótkiej strzelby z historii spustu w przedniej części rękojeści, a później zainteresował się wszystkich właścicieli zwykłych karabinów. Widząc wzrost prędkości pocisku przy zmianie specyfikacji wykorzystaniem wiatrówek PCP, wielu właścicieli pistolety narażony ich „zabawki” modernizacji. Wpływ tej poprawy i pistolet Mauser. Cylinder pneumatyczny analog wymianie gazowej w normalnym układzie przed pompą o wysokim ciśnieniu umożliwia reduktora shoot stalowe kulki z prędkością 160 metrów na sekundę. Jest to jedyna pozytywna rzecz po aktualizacji, bez względu na to szczęśliwy właściciele. Sądząc po opiniach, w pozostałej części stałej filmu.

  1. Broń Waga porównywalne z karabinem, ale strzelanie jest bardzo niewygodne ze względu na brak pełnej tyłek.
  2. Nieobecność gwintowaną lufą wyników w chaotyczny ruch kulki, który znajduje się w odległości większej niż 25 metrów pływających daleko w nieznany. Strzelanie na celowanie w ogóle można zapomnieć.
  3. Podczas wypalania klip rozrywające „zjada” całkowicie napełniony zbiornik pod ciśnieniem 200 barów. A jeśli masz sprzęt zdjęć seryjnych nie działa.

Konkludując

Każdy kupujący przed dokonaniem wyboru wiatrówki, trzeba najpierw zdecydować, jak używać broni. Jeżeli zakup jest zadowolenie z chęci posiadania kopię legendarnej broni, która może strzelać i wykazuje dobrą dokładność ognia, konieczne jest, aby dokonać wyboru na rzecz pistolet Mauser. Pneumatyczny odpowiednik broni wojskowej uzupełni istniejącą kolekcję i będzie okazją do pokazania swoich umiejętności w gronie przyjaciół. Rekreacyjnych strzelanie legendarnego pistoletu maszynowego zapewni wielką przyjemność nie tylko właściciela, ale także otaczająca społeczność.

Ale fani czekają na modernizację coś kawałków Mauser nie jest konieczne. To nie jest rosyjski IL, który został zaprojektowany jako projektant dla modernizacji, pistolet maszynowy Mauser nie poprawi. Maksymalna kwota, jaka może być sensowne, aby wycisnąć z niego – ustawienie kabury-tyłek. Wszystko. W tej roli legendarny pistolet powietrze kończy. Wszelkie poprawa wyników w zaledwie charakterystyk pogorszenia pistoletu. Dokonując zakupu, trzeba dokonywać świadomych wyborów, ponieważ Mauser nie jest sprzedawany w tanim klasy, odpowiednio chęć i możliwości powinny być w synergii.