524 Shares 8717 views

Wzór długa suknia. Szycie długą suknię własnymi rękami

Czy chcesz zaktualizować swoją garderobę na lato? Idąc na imprezę z przyjaciółmi lub gali? Szyć Me wyposażyć siebie. Będziesz absolutnie nieodparty i będzie podkreślać swoją indywidualność. Podobnie w tych ubrań nikt nie przyjdzie. Będziesz królową imprezy. Ukończony wzór długich sukienek pomoże Ci w rozwiązaniu swoich marzeń.

Rodzaje długie suknie

Należy wziąć pod uwagę, która opcja jest dla Ciebie i cieszyć się zanim wybierzesz wzór i kupić tkaninę. Długa prosta sukienka wizualnie szczupły, ale zbyt chudy nie będzie działać, jeśli masz więcej krzywego kształt. W tym przypadku lepiej jest wybierać te style, które go od piersi lub mieć wolne cięcie i kształt oprawy.

Rodzaje długie suknie są następujące:

 • -Line;
 • Suknia balowa;
 • wieczór;
 • styl cesarski;
 • kaftan;
 • przypadek;
 • wysokim stanem;
 • sundress;
 • sukienka rolnictwo;
 • Trąbka.

Na przykład, pierwszy rodzaj ubioru mogą rozchodzą się ku dołowi w formie litery A, tak ciasno dopasowany na talię i powyżej. Piłka jest zwykle wykonywane z otwartym pleców i ramion, a także ogromnego dołu. Opcja wieczór na specjalne okazje, więc wykonane z drogich tkanin z wykończenia. Zazwyczaj ma długość w podłodze, głębokie cięcia i charakteryzuje się brakiem rękawów. styl empire sukienka uszyta jest z wysoką talią i dekolt. Kaftan ma prosty kształt, dzięki czemu jest łatwy do szycia. Sprawa siedzi dobrze na figurze, podkreślając jej kształt. Dress – Sukienka z ramiączkami. Opcja wiejskie – ucieleśnieniem prostoty. Styl trąbka w kształcie instrumentu muzycznego – rury, a także znacznie odbiega w dół.

Pierwsze kroki

Decydować o stylu, będziesz szyć, analizować swoje umiejętności, a także wybrać się na montaż w sklepie. Za te pieniądze nie weźmie. Tak więc można zrozumieć, że jest to najbardziej korzystne siedzieć na rysunku. Pamiętaj, że kolor może również znacznie wpływa na wrażenie dokonane w tym stroju.

Przy wyborze tkaniny powinny być przymocowane do klapy się i spojrzeć w lustro. Jeśli kolor lub wzór chcesz na rolce, to nie znaczy, że jesteś w tak korzystny wygląd.

Co trzeba

Warto zauważyć, że podczas przygotowywania kroki wykonać lepiej równolegle. Po tym wszystkim, trzeba nie tylko model (obraz), ale również wzór długich sukniach. Już z tego postępowania (wielkość strój, liczba części, metodą elementów tnących) należy dobrać materiał, ze względu na jego szerokość, zdolność do rozciągania na rysunku, wizualne wrażenie koloru i wzoru.

Tak więc, aby stworzyć swój własny strój, potrzebne są następujące elementy:

 • długa suknia wzór;
 • Kołki zabezpieczające (z głową);
 • kredy lub pozostały z ostrą krawędzią;
 • nożyczki;
 • Gwint z igłą;
 • Maszyna do szycia (korzystnie zygzakowatą funkcję krawędzi ściegu);
 • żelaza;
 • elementy dekoracyjne (opcjonalnie).

Nic specjalnego, w rzeczywistości nie jest to konieczne. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie uszyć sukienkę, prawdopodobnie masz już wszystkie powyższe.

Jak uszyć sukienkę własnymi rękami: wzory

Najważniejszą rzeczą – aby znaleźć gotowe szablony lub tworzyć własne wszystkie szczegóły struktury produktu. Poniższy rysunek przedstawia konstrukcję programu, za pomocą którego można dokonać wzór dla modelu z rękawa jego wielkości.

Wadą tej metody jest konieczność dokonywania pomiarów, to znaczy, że nie można po prostu iść i wydrukować szablon dla Ciebie, na przykład, 44-miernik. Jednakże wszelkie proporcje szablon specyficzne wykonywana jest na średnich wartościach. Jeśli masz zbyt wąskie biodra i małe piersi, być może trzeba będzie dostosować gotowego wzorca. W tym przypadku ma to sens, aby ją zbudować samemu.

Tak więc, na zdjęciu powyżej linii, wyznaczonej przez liczby, odpowiada na następujące kwestie:

 1. Szyjka (szyja).
 2. Klatki piersiowej.
 3. Talii.
 4. Udo.
 5. Dolna krawędź.

Dla każdego symetryczny skonstruowany tylko produkt za połowę przodzie iz tyłu. Pełna szczegół uzyskuje się poprzez złożenie tkaniny, na której jest dołączony szablon. W związku z tym wielkość linii pionowej (oś symetrii), trzeba będzie odroczyć płatność, który jest wielkości biodra i wskazał na linii 1/2 poluobhvata.

Podstawa może mieć wzór pokazany na poniższym rysunku. Wszystkie niezbędne do wymiarów budynku. Odnoszą się je z i, jeśli to konieczne, wyregulować. Nie zapomnij, aby zaokrąglić narożniki po ciągnieniu pracy.

W ten sposób może być bezpośrednio strój wzór, w kształcie litery A, z wysokim stanem obu.

Jeśli nie podoba ci się przeprowadzić budowę na papierze, ale nadal chcą uszyć sukienkę z własnych rąk, wzory mogą być gotowe do podjęcia. Jeśli jest to zwykły obraz z ekranu, konieczne jest skala wielkości. Zrób to dla większości jego środka. Na przykład, rozmiar piersi do wzoru ze swoim meczu, ale dostaje więcej biodro. Wydrukować tak – przyciąć nadmiar jest zawsze łatwiej niż do końca budynku, prawidłowe, należy dodać.

Uwaga na szczegółach wskazanych przez strzałki kierunku nici własnego. To, co trzeba ułożyć wzór na tkaninie. Jeśli nie ma zapis na szablonie, należy pamiętać o szczegóły przed, tył i rękawy są rozplanowane na wspólnym wątku. Należy o tym pamiętać przy zakupie tkaniny, należy uważać na to co ona szerokość i długość podjęte zgodnie z wysokością sukni z rezerwy dla diet i dodatkowych szczegółów.

Wzór proste sukienki dla początkujących

3 poniżej przedstawia wykrój najłatwiejszy do produkcji dla tego produktu.
ich cięcia nie jest trudne. Stitch potrzebują tylko dwa szwy boczne, zawinięte mankiety, pach i szyi.

Drugi i trzeci model – najprostszym sposobem, aby producenci sundresses: przylegające i za darmo.

Poniżej jest prosty strój wzór dla początkujących, gdzie potrzeba, aby części i przed powrotem z dwóch części, a zapisał wgłębienie. W ten sposób kształt sukni, że podkreśla figurę.

Innym rozwiązaniem, które mogą być traktowane jako podstawa, linia cięcia na piersi. Odpowiednie, jeśli chcesz, aby ukryć niedoskonałości figury. Przód i tył reszta składa się z dwóch części – górnej i dolnej.

prosta sukienka

Jeśli coś zrobić, aby spróbować zrobić dla łatwego szablonu, można iść dalej – do bardziej skomplikowanych modeli, gdy sprawa wyciętych i połączonych z kilku składników (a tym samym uzyskać pewną formę siedzi na rysunku).

Bezpośredni wzór sukni jest przedstawiony poniżej. Jego długość może być dowolna.

Górne części rozmieszczone na wspólnym elemencie nić szyi przenoszenia lepiej wycięte ukośnie.

Jak zrobić różne tablice przy użyciu tego samego szablonu

Wzór długa suknia w podłodze może być wykonana z dowolnego prezentowanego modelu. Zmierz swój wzrost i tworzenie części przed i kopii żądaną długość.

Jeśli próbowali strój dla modelu gotowy i podoba Ci się produkt, konieczne jest, aby wziąć inny materiał, aby połączyć dwa kolory wymyślić oryginalnego wystroju. Tak więc, według tego samego wzoru, można zrobić kilka różnych strojów.

Podkreślamy godności rysunku

Jest to łatwe do wykonania dzianiny długą sukienkę. kombinezon wzór obok niego:

Jeśli – smukły i chcę podkreślić to, uszyć sukienkę montażu na rysunku. Można również dostosować długość według potrzeb. Takie wykonanie jest bardzo uniwersalne i proste pod względem produkcji.

szyć sundresses

Jeśli zdecydujesz się zrobić, szycie, przygotowując się do sezonu letniego, należy zwrócić uwagę na paski strój. Pozwalają one na opalanie się i jednocześnie dać obraz kobiecości i elegancji.

Pierwsza opcja – płaska linia na piersiach, a druga ma krój, który z pewnością przyciągnie uwagę ludzi do swojego biustu. Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Widzieliście, że wzór długa sukienka może być bardzo proste. Szyć na jej strój proste. Stopniowo poprawia ich umiejętności mogą być oparte na tym samym szablonie zaprojektować różne modele.