660 Shares 9944 views

Psychologia relacji, albo kocha człowieka

Temat miłości zawsze interesujące dla ludzkości. Jest obecny zarówno w sztuce iw życiu. I prawie taki sam scenariusz: burza emocji, aktów niewytłumaczalnych, kwiaty, itp – codzienne wysiłki, plus cała -nepriyatnosti w pracy, z jakiegoś powodu, dużo mniej przyjemne słowa. Na początku powieści, mężczyźni i kobiety dają sobie zdanie „kocham cię”, a często lub bardzo często. Z biegiem czasu, piękny połowa nadal chcą słuchać tych słów na co dzień, ale ludzie ciągle powtarzać je regularnie. Skąd mam wiedzieć, czy mężczyzna kocha kobietę, jeśli milczy?
Oto kilka objawów, które powinny zostać przyjęte:

 • Człowiek zakochany widzi wszystko o gusta, pragnienia, interesuje kochanie. Jeśli lubi lilie, pozostałe kolory dla niego po prostu nie istnieje.
 • On wyraźnie reaguje na nastrój swoich połówek, gotowe do słuchania, rozumienia i ewentualnie zaoferować pomoc, jeśli jest to w jego mocy.
 • Ofiary coś przez wzgląd na jego kobiety. Jest to dla niego – ważną osobą, że nie chce go stracić.
 • Ten ukochany mężczyzna mówi słowa zamówienia i po intymności, too. Ucieszył objąć towarzysza.
 • Daje prezentu. Niekoniecznie drogie. To może być dość ciepłe rękawiczki w przededniu zimy. Lub gotowane obiad z dań, które lubi.
 • Odpowiedzi na jego prośby. Na przykład, nie pozostawia brudnych butów w nocy. On już wie, że jest ona niezbędna do ukochanej.
 • Trzyma z wybranym wolnego czasu. Pochodzi z rzeczy do zrobienia: organizowanie wypoczynku w naturze, albo zdecyduje się zobaczyć kilka ciekawych filmów.
 • Pozwala do inwazji na jego przestrzeń osobistą. Zapoznaje z bliskimi przyjaciółmi, dzieli najbardziej intymne, daje klucze do mieszkania (jeśli jeszcze nie poprosił o rękę i serce). To nawet więcej niż miłość. człowiek ufa.
 • On troszczy. Okryła go kocem „śpiąca królewna”, zaleca się ubrać ciepło, bo ulica jest cool, znalazł rozkład autobusów w dobrym kierunku, ponieważ ulubiony wchodząc podróży.
 • Bierze go za to, co to jest, ze wszystkimi wadami. Wskazuje to uczucia.

Miłość mężczyzna, co kobieta powinna zwrócić uwagę

Każdy jest zaznajomiony z frazą „człowiek kocha oczy.” Po pierwsze, nie bez niego. On ma pragnienie piękne obrazy, form. Ale gdy chodzi o uzyskanie żonaty i podnoszenie własnych dzieci, staje się coraz ważniejsza. Harmonia, na przykład. Ogólne tematy rozmowy, ile czasu ona może poświęcić się rodzinie, swoim wewnętrznym świecie. Aw większości przypadków nawet równowaga sił: człowiek muszą czuć się odpowiedzialny. Więc nie zdziw się, że mądry, piękny mniej popularne budować długoterminowe relacje. Jeśli kobieta jest inteligentna i piękna, ale nadal skuteczne, wybór powinien być taki sam lub lepszy. Nie ma innej opcji dla piękna połowa ludzkości trzymać ulubiony: starać się człowiek czuje blisko jej najlepiej. To jest odpowiedź na pytanie, co człowiek kocha.

Że przyczyni się do utrzymania relacji z najbliższymi

 • Kobieta mówi, że człowiek robi dla niej, i nie zapomnij, aby chwalić.
 • Ona nie boi się pojawić słaby, dając mu szansę poczuć silny, prawdziwy obrońca.
 • Nie biegnij do niego na pierwszej rozmowy, czasami odmawia mu w spotkaniu. Nie powinien czuć, że pokonał go na zawsze i nieodwołalnie.
 • Kobieta powinna być świadoma tego, co człowiek lubi robić w wolnym czasie. Jeśli to jest piłka nożna, to wysyłany jest do niego na stadionie. A potem razem obok ulubionego idzie z nią do teatru lub na wystawę kotów.

Niestety, nie ma jednej recepty, jak zachować miłość w nadchodzących latach. To wszystko zależy od konkretnych osób. Jeśli ta osoba jest wam drodzy, użyj zaleceń psychologów i walczyć o swoje uczucia.