660 Shares 3786 views

Woroneż cyrk im. Durov

Cyrk zawsze była i będzie świętem nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Ten wspaniały wzrok jest w stanie usunąć wszystkie negatywne: zmęczenie, niepokój, lęki, i tak dalej. A wszystko dlatego, cyrku – to zabawa i śmiały, tu ludzkiej komunii z natury jest stworzony magia. Ludzie zawsze iść do cyrku. To sugeruje, że życie toczy się dalej!


Woroneż cyrk Truzzi

W Woroneżu, cyrku jako forma sztuki zaczęła się rozwijać stosunkowo niedawno, w XIX wieku. Aż do 1882 roku wydajność prowadzone Woroneż namiot cyrkowy, a następnie zbudował ogromny budynek wykonany z drewna na Starokon Rynku (obecnie Plac Lenina). Wtedy był to największy budynek, którego koszt to tylko stabilne, gdzie pomieścić setki koni.

Gospodarzem tego bardzo dużego cyrku był włoskim prowincjonalny M. Truzzi. Potem zaczął swoją karierę jako klaun znany aktor A. L. Durov. To tu trenował zwierząt, z których pierwszy został owce, koguta i świni.

Circus Association "Spółdzielnia"

W 1905 roku został zbudowany nowy budynek cyrku, zawierała ona pół tysiąca łóżka i znajdują się na placu Teatralnym.

W 1918 roku było Fachchioli K. K., Goebel, A., G. A. Durov Zerendorf, E. R. Durov i innych. Pokazali prezentację zatytułowaną „strącony kajdany lub zwycięstwie rewolucji.” Ci ludzie zorganizowali stowarzyszenie cyrku, i nazwał go „Spółdzielnia”. Zatem Woroneż prywatny cyrk Truzzi zostały zastąpione przez stowarzyszenie cyrku „Co-op”.

W 1924 roku na miejscu starego drewnianego budynku cyrku, w nowym budynku z cegły, z „State Circus” napis, który zatrudnia około trzech tysięcy osób.

lata wojny

W czasach wojny Woroneżu cyrku spalone. Gdy Niemcy zostali wypędzeni z miasta, budowę drewnianego cyrku elewacji. Tak więc, na terytorium Pervomaisky Ogrodzie pojawił namiot z płótna baldachim. Wbudowane jego własnych pracowników cyrku, którzy mieszkają blisko ziemiankach. Chapiteau pozostał tam aż do 1972 roku.

Woroneż State Circus

Budowa cyrku na terenie nowo cmentarza przystąpił dziesięć lat. Został on przeprowadzony w tym samym projekcie, jak również w dziewięciu innych miastach (Rosja, Ukraina), zostały sporządzone przez V. Kasian. Budynek był duży, liczący dwa tysiące czterysta mandatów.

W latach dziewięćdziesiątych Woroneż cyrk musiał naprawić, zmienić okna, sprzęt.

W 2008 roku na drugim piętrze cyrku otworzył pomnik A. L. Durovu na projektach krajowych społeczności Woroneżu. rzeźba autor był V. Arsenadze.

cyrk

Woroneż cyrk to wygodna i piękna konstrukcja, która zatrudnia dużą liczbę utalentowanych artystów. Tutaj można spotkać akrobatów władzy, linoskoczek, gimnastyków, turnistov i wiele innych. Circus trupa aktualizowana o nowe twarze spośród absolwentów szkoły dla dzieci i młodzieży sportowej rezerwy olimpijskiej.

Cyrk każdego roku ponad dwieście zgłoszeń. Raz w roku, regularnie tu trupy cyrkowe z całej Rosji.

Są to niezapomniane Program ekscytujące show z udziałem dużej liczby zwierząt. Na przykład, w programie „pięciu kontynentach” brali udział w ponad trzystu zwierząt i ptaków. Pragnę oddać hołd trener Gia Eradze którą szyła kostiumy do spektakli.

Cyrk w Woroneżu Kocham wszystko, każda reprezentacja zbiera fulla widzów. Tutaj można zobaczyć przejażdżkę konną, mim, gimnastyka i akrobatyczne występy, błazeństwa, balansowanie, iluzjonistą, klaunów muzyczne i wiele więcej. Wszystkie pokoje pozostawi ślad w pamięci na długi czas. Szczególnie pamiętny prezentacja dzieciom jak entuzjazm i pozytywne emocje nie daje żaden inny spektakl.