520 Shares 2064 views

Tone Cream "Estee Lauder": Opinie

Piękna połowa ludzkości od zawsze starał się poprawić ich wygląd. Rozwój współczesnej kosmetologii wolno odchodzić od stosowania białej gliny, zamiast proszku, że kobiety wcześniej wykorzystywane jako podstawa. Dziś dziewczyny starają się zapewnić, że ich makijaż naturalny wygląd. Szczególną rolę w tej kwestii odgrywają prawidłowo wybrany fundament. Dzisiaj patrzymy na sygnał śmietany, „Estee Lauder”. Po tym wszystkim, marka ta podbiła serca wielu mody. Konieczne jest zatem, aby dowiedzieć się o niej i jej produktów.


o marce

Ten znany na całym świecie firma kosmetyczna nazwany jej założyciela Estee Lauder. Okazuje się, że dziewczyna zaczęła się z promocją wszystkich czterech produktów. To jest wdrożenie ich w salonach i hotelach.

Obecnie firma posiada własną filozofię. To polega na tym, że wszystkie kobiety mogą wyglądać pięknie. Instrukcja przestrzega zasady, że nasi konsultanci mają pokazać klientom jest nie tylko to, co mogą być piękne, ale także nauczyć ich, jak to zrobić. Dziś „Estee Lauder” jest problemem transatlantyckie. Jej produkty są zachęcani kobiet w 150 krajach.

Perfumy, białe i kolorowe kosmetyki zawierają unikalne składniki. Może to być złoto koloidalne, kryształy i inne kamienie szlachetne. Założycielem firmy otworzył pierwszą na świecie działanie glukozaminy. Substancja ta jest odpowiedzialna za usunięcie rogatych komórek skóry. Firma może konkurować z nikim o liczbie patentów. Niewątpliwie wszystkie te zalety w celu przyciągnięcia większej liczby kobiet do produktów na całym świecie. A wśród wielbicieli tej marki kosmetyków wielu celebrytów.

Następnie spojrzeć na najpopularniejszego kremu (ton) „Estee Lauder”. Ustalając cenę i jakość pomoże nam przeglądu piękne panie, którzy są już zaznajomieni z produktami firmy.

Tone Cream „Estee Lauder» Podwójna Wear Światło

Ten produkt kosmetyczny jest lekka wersja kompaktowego proszku Stay-in-Place. Krem szybko i równomiernie rozmieszczone na powierzchni czołowej. Ten produkt może być nazywany duma „Estee Lauder”. „Double Vear” – fundacja doskonale wygładza cerę. W tym przypadku skóra wygląda najbardziej naturalne. Wysoka stabilność produktu zapewnia doskonałą makijaż w czasie 16 godzin. Unikalny wzór krem czyni ją odporną na zmiany temperatury. Makijaż pozostaje świeży wygląd w warunkach wysokiej temperatury i wysokiej wilgotności.

Produkt przeszedł wszystkie testy dermatologiczne. Jest hipoalergiczny. Krem zawiera smaki i tłuszczów. Jednak bezpieczeństwo jest inny, wszystkie produkty marki „Estee Lauder”. Krem Wear Foundation Pokój posiada również lekką konsystencję i ma średni poziom awaryjności maskowania. Produkt łatwo i sprawnie się na skórę. Krem chroni przed skutkami promieniowania słonecznego.

metoda aplikacji

Na oczyszczoną skórę twarzy nałożyć bazę krem na dzień. Po pewnym czasie, można użyć tonalny fundacji. Weź niewielką ilość kremu. Pędzlem lub gąbką równomiernie rozprowadzić produkt na twarzy. Zastosuj krem, eksperci zalecają kierunku od środka twarzy na linii włosów, kości policzkowe i podbródek.

Opinii o lekkim tonie opartej

Aby zrozumieć, czy jakość produktu odpowiada opisowi od producenta, patrzymy na temat dziewczyn. Co oni mówią? Ta fundacja „Estee Lauder” mieszane opinie zebrane.

Niektóre dziewczyny są całkowicie zadowolony z tego produktu kosmetycznego. potwierdzają one fakt, że krem jest łatwo zastosować, tworzy piękny ton, dobrze utrzymane przez cały dzień. Można również usłyszeć, że mimo lekkiej konsystencji produktu, nie tonąć w dużych porów. Z istniejących wad krem jest też dobrze. Dziewczyny uczcić fakt, że podstawą idealnie wtapia się w kolor skóry i wygląda naturalnie. Wystarczy wybrać odpowiedni ton produktu. Krem ma lekką woń kosmetycznych, które po nałożeniu natychmiast znika. Nie powoduje podrażnień. Wiele dziewcząt jak jego odporności. Nie każda fundacja jest w stanie trwać na skórze w ciągu dnia i nie pływać w czasie upałów. Są one również zadowolony z czasem, że pory oddychania dobrze i nie zostać zapchany po użyciu.

Nie są tak pozytywne opinie. Na przykład, niektóre z dziewcząt złe pakiet. Brak opomiarowania rozczarowany. Po kremu z kategorii „luksusowy” kosmetyków i producenta rozważy wszystkie szczegóły. Istnieją również opinie, które są sprzeczne z deklarowaną producentem oporu. Dziewczyny mówią, że zwłaszcza w strefie T matowy efekt znika po czterech godzinach.

Opis Pokój Wear Stay-in-Place

Produkt ten tworzy doskonałe koloryt skóry i ukrywa wady. Producent gwarantuje trwałość aż do 15 godzin. Unikalna formuła oszczędza makijaż w doskonałej formie i w upale i wilgotnych warunkach. kosmetyk nie zawiera substancje zapachowe, oleje i alkoholu. Krem przeszedł wszystkie testy dermatologiczne. Jest on uznawany jako hipoalergicznych środków. Ze względu na jego tekstura jest łatwo stosowane i wchłaniane przez skórę. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Tone Cream "Estee Lauder" ma działanie matujące. Produkt zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

dozowanie

Oglądane Krem łatwo nakłada się na twarz z pędzla lub gąbki. Zapewniają szybkie ruchy powinny być rozłożone równomiernie oprzeć. Zacznij od środka twarzy i swój sposób pracy do linii włosów, kości policzkowe i podbródek. Odpowiednio dobrany odcień idealnie wtapia się w kolor skóry i wygląda naturalnie. Dobrze usuwa się stosując specjalne środki do usuwania makijażu.

Tone Cream "Estee Lauder dwukrotnie Wear": opinie

Produkt ten zebrał wiele pozytywnych opinii. W przeciwieństwie do jego lekkiej wersji (poprzednio omówionej), ma doskonałe właściwości maskujące. Wiele dziewcząt entuzjazmem powiedzieć, że narzędzie pozwala na wykonywanie nawet tonu nawet właściciele problematycznej skóry. Zaczerwienienie, po trądziku, rozszerzone pory, drobne zmarszczki – nie jest to problem dla Stay-in-Place.

Produkt nie jest nowy na rynku kosmetycznym, co daje nam możliwość zebrać wiele informacji zwrotnej o tym. Wiele dziewcząt są całkowicie zadowoleni z zastosowaniem kremu. Potwierdzają one, że informacja podana przez producenta, jest prawdą. Makijaż w ciągu dnia pozostaje świeży, skóra staje się matowa i piękny aksamitny. Ponadto, dziewczyna potwierdziła, że kolor utrzymuje się przez cały dzień: nie zmienia koloru, nie ma plamy powstają, nie tonie.

Trwałość produktu jest potwierdzona przez fakt, że nie jest łatwo usunąć z powierzchni skóry. Zazwyczaj środek do czyszczenia nie może poradzić sobie z tym zadaniem. Dla tych celów, to jest najlepsza micelarny płyn i usuwania makijażu (wodoodporny). Na ogół dziewczęta walczą pochwalił Fundacji „Estee Lauder Pokój Vear”. Opinii jest jednak również usłyszeć w najbardziej pozytywnym na wszystkie produkty tej marki.

Powrót do młodości

Ostatnio dołączył do obrotu produktów kosmetycznych unikalny fundament „Estee Lauder perfekcjonistą”. Jest przeznaczony dla właścicieli skóry dojrzałej. Wyjątkowość produktu kosmetycznego jest to, że nie tylko doskonale maskuje zmiany związane z wiekiem, ale także borykają się z ich manifestacji. Krem ma lekką konsystencję. Dzięki temu można łatwo i szybko zastosować go do powierzchni skóry. Podstawą jest szybko wchłaniany. Skóra staje się zdrowy, świeży wygląd.

Zaletą ramy tonalny zawartość kwasu giauloronovoy w kompozycji. Substancja ta jest odpowiedzialna za nawilżenie skóry, dzięki czemu są świeże i wypełnia zmarszczki. Kompozycja jest identyczny z podstawami przeciwstarzeniowym surowicy z tej samej serii. W rezultacie, produkt łączy doskonałą opiekę dla skóry dojrzałej i doskonały efekt kamuflażu.

dozowanie

Wspólnie z firmą śmietany opracowała i wydała specjalną szczotkę (skulptuiruyuschuyu) do nakładania fundament. To się nazywa Sculpting Foundation Brush. Szczotka różnią się od swoich odpowiedników na zakręcie stosu cięcia. Jest on wykonany z mieszanki włókien syntetycznych i naturalnych. Specyficzna konstrukcja pozwala szczotka do pracy doskonale owalny kontur twarzy. Tone dokładnie określa nawet w odległych miejscach.

Co mówią o nim?

Tone Cream „Odpowiedzi Estee Lauder perfekcjonista” nie miała jeszcze czasu, aby zebrać wystarczająco dużo z nich. Jednakże istnieją dane dostarczone przez Spółkę na podstawie testów konsumenckich. Po zastosowaniu produktu w 94% kobiet stwierdziło, że twarz wygląda o wiele młodziej, a skóra – świeże. Stosowania produktu kosmetycznego w ciągu miesiąca, kobiety zauważyć znaczną poprawę w skórze. Ich odpowiedzi wskazują, że zwiększone tonu zniknęły drobne przejawy związanych z wiekiem. Oprócz wszystkich wymienionych krem tonowym ma dobry filtr (SPF 25). W innych kremów, liczba ta nie przekracza 10 jednostek.

Na ogół opinii kobiet, które uczestniczyły w badaniu, brzmieć pozytywnie. Zauważają godną jakość produktu i jego skuteczności. Wielu z nich twierdzi, że są gotowi kupić ten krem ponownie. Jej koszt to około 35 $.

Nadaj skórze promienny efekt

Kolejny kosmetyk produkt – krem tone "Estee Lauder Illuminating". On zrobić idealny makijaż. Unikalna formuła pozwala zachować świeży wygląd przez cały dzień. Skóra staje się luksusowy połysk. Podstawowym fundamentem starannie przygotowuje skórę do stosowania kosmetyków dekoracyjnych, wzbogaca ich użytecznych składników pochodzenia naturalnego. Ze wszystkimi tego kremu doda magiczny blask twarzy.

Oglądany produkt kosmetyczny wyposażony zdolności maskowania wad, takich jak drobne powiększonych porów, zaczerwienienie, drobnych zmarszczek. Oznacza wzbogacony witaminą E. Będzie nawilżają skórę i w czasie makijażu zużycia. Krem zapobiega suchości i łuszczeniu. W jego skład produkt zawiera cenne masło shea i róży. Podstawą kremu jest brane ekstrakt z otrębów. Ten komponent jest odpowiedzialny za zasilanie skórę, czyniąc ją gładką, miękką i jedwabistą.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Eksperci zalecają stosując balsam w ramach podstawowego ubezpieczenia. Fundament jest lepiej umieścić w kilka minut. Pozostawić do pełnego pokrycia. Równomiernie trzeba szybko rozprowadzać fundament na skórze za pomocą pędzla lub gąbki. Na nim można użyć proszku. będzie konsolidować wynik.

Opinia dziewczęta o wietlna

Tone Cream "Estee Lauder" oceny uzyskane w większości pozytywne. Dziewczęta, które mają czas, aby wypróbować działanie kremu na siebie w pełni zadowolony z nimi. Jest on szczególnie przydatny dla właścicieli suchych i normalnych typów skóry. Dziewczyny świętować swój pozytywny wpływ. Potwierdzają one, że w wyniku stosowania danego produktu, nie odczuwa żadnego dyskomfortu – nie ma uczucie ucisku lub sucha. Przydatne substancje zawarte w kompozycji mają mięknienia i nawilżające. Ogólnie rzecz biorąc, przeglądy produktu brzmieć tylko pozytywne.

Jednak należy zauważyć, że posiadacze tłustej typu skóry jest powiedziane, że fundacja nie jest bardzo odporna. Mimo to dodaje, że być może jest po prostu błędne razem ich kosmetyczny.

wniosek

Tu spotkał się z kilkoma światowej sławy markowych produktów. Uważane za jedne z najbardziej popularnych opcji. Dowiedzieliśmy się, że fundacja „Estee Lauder Double” jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Wersja lite ram jest również stosowana do wszystkich rodzajów skóry. Zwłaszcza te produkty chwalą posiadaczy mieszanych typów tłuszczowych i skóry. Dowiedzieliśmy się również, że firma opracowała nowy produkt. Teraz dojrzała skóra – to nie problem. Regularne stosowanie kremu pozwala na regenerację sił. Kiedy ten produkt jest doskonale maskuje związane z wiekiem zmiany. Właściciele suchej i wrażliwej skóry może również odebrać swój fundament.

Na zakończenie chciałbym dodać, że kwestia doboru kosmetyków będzie odgrywać ważną rolę nie tylko do typu skóry, ale także cień. Odpowiednio dobrany odcień oznacza pozwalają uzyskać naturalny efekt po zastosowaniu. W celu wyboru było wygodne, firma rozważnie zwolniony wersje testowe swoich produktów.