272 Shares 1868 views

Analog "Lego". Czy istnieje zamiennik legendy?

Nie należy mylić analogi „lego” z fałszywymi lub tanie, ale niskiej jakości kopii produktu chińskiej. W celu konkurowania, analog „Lego” musi być zgodny z funkcjonalności oryginału, posiada zestaw komponentów do montażu różnych wzorów i spełniać określone standardy jakości. Zabawki rynku przyszedł dziś do poziomu, gdzie podróbki mają kłopoty.


projektant pozornie nieszkodliwe dla dzieci, analogiem „Lego” może kryć wiele niebezpieczeństw dla dziecka. I to nie tylko uszkodzić delikatne nogi, gdy dziecko przychodzi do szczegółów. Klasyczne elementy, nie ma negatywnego wpływu na organizm, niedbały producenci zastępują toksyczne.

Nie może być uwięziony, eksperci radzą, aby wybrać sprawdzonego producenta produktu. Aby zrozumieć zakres pomocy badań laboratoryjnych oraz profesjonalną poradę.

Opcje na rynku

Trzeba tylko iść do sklepu z zabawkami, jak oczy natychmiast zaczynają odbiegać od obfitości proponowanych opcji. zachowanie klasyczny wyraża się na dwa sposoby: „po co płacić więcej jeśli to wszystko to samo” i „produkt wysokiej jakości taniej nie będzie.” W części, oba zdania są prawdziwe, ale trzeci jest podane. Nazywana jest złoty środek.

Aby dokonać obiektywnego obrazu, pięć najczęstszych analogi „Lego” pobrano do analizy:

  • Cegła (Chiny, 144 części).

  • 1 zabawki (Chiny, 105 części).

  • Ligao (Chiny, 170 części).

  • COBI (Polska, 51 pozycja).

  • „Miasto Mistrzów” (Chiny, 190 części).

Projektant testy, analog „Lego”, zaczął Rosyjskiego Instytutu testów konsumenckich. Eksperci wszedł na głównych parametrów wpływających na ogólną jakość: bezpieczeństwo związków chemicznych, jakości wykonania zestawu elementów oraz zgodnie z instrukcjami.

Koszt każdego zestawu jest prawie taka sama, ale znacząco (5-7 razy) poniżej „lego”.

bezpieczeństwo

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę, jeśli zdecydujesz się kupić polskie lub chińskie analog „Lego” – obecność zadziorów i nacięć.

COBI, LEGO i LIGAO zadowolony z wyglądu. Wady nie widzą egzaminu zewnętrznego. W „Master of the City” policzono kilka małych zadziory. Cegły 1 zabawka nie wyróżnia gładką powierzchnię. Duża liczba nieprawidłowości znajduje się na skrzyżowaniu części. Rozbić ich nierealne, bo są cienkie. Musimy ostrożnie wyciąć z ostrymi nożyczkami, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia powierzchni – po zadziorem off dużej części powłoki.

W badaniach laboratoryjnych nie obnaruzhino obecność substancji toksycznych konstruktorów wszystkich producentów. Zapach produktów jak normalne. Wszystkie zabawki są zgodne z normami państwowymi i zatwierdzone do użytku.

wskaźnik toksyczności wynosi mniej niż 15 procent wartości progowej, która odpowiada wymaganiom.

Sprawdź bitwa

Cierpliwie sprawdzać części. Do tego dodamy równe części w rzędzie. Wszystko jednak 1 TOY sześcian, tej samej wysokości i wielkości. On jest o rząd wielkości dłużej, a montaż jest inna. Tak więc, jeden zabawki niezgodne z „Lego”.

Staramy się zbierać. Nie zapominaj, że projektant jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci. Ponieważ do badania zaproszono nie tylko dorosłych, ale także młodzież.

Instrukcje przedstawione w obrazach i pisemne opisy do wszystkich przypadkach.

Analog „Lego” BRICK jak najbardziej zbliżone do oryginału. Budować jakość jest dobra, ale czasami trzeba podjąć wysiłek podczas łączenia części. To nie jest krytyczna, ale małe dziecko nie może zrobić bez pomocy osoby dorosłej. Rozumie zabawka zbyt łatwe. Trudności pojawiają się podczas odłączania drobnych części.

Producenci COBI zbyt mądry o połowę z instrukcją. Jest pełna błędów, a sam opis jest trudno zrozumieć. Odłączone części od siebie jest trudne. Niektóre przedmioty są pomyślane jako mobilny, ale nie ruszaj.


LIGAO nie zawiódł oczekiwań. Instrukcja jest prosta. Obwody trzymać dobrze.

„Miasto Mistrzów” – analog z najgorszych „Lego”. Nie ma wystarczającej liczby części, mocujące chwiejny w niektórych, podczas gdy inni łączą trudne.

podsumować

Na szczęście, wszystkie próbki nie zawierają substancji toksycznych. Każdy analogowy ma swoje wady, ale niekwestionowanym liderem antireytinga stał się „Miasto Mistrzów”. Części wygląd luzu, skomplikowane i błędne stwierdzenie pozostawia złe wrażenie zakupu.


zestawy kosztują mniej więcej taki sam, ale „Miasto Mistrzów” jest tańszy, co znajduje odzwierciedlenie w jakości.

1 TOY różne części niedopasowania, ale nie jest analogiem firmy „Lego” dla dziewcząt, które nie jest w pozostałych producentów.