389 Shares 5556 views

Men of UWAGA: kobiety sen

Kobieta – ten niezwykły cud, że zawiera niekończący strumień niespodzianek i tajemnic, zgadnij, kto przez całe życie dąży pory nikt stu ludzi. Wielu filozofów, poetów i śpiewaków kilku wieków próbują odpowiedzieć na to od pierwszej chwili na proste pytanie – „Co marzył kobietą”


Jakie marzenie kobiety?

Ktoś myśli, że piękna połowa populacji marzy tylko o jednej rzeczy – to jest mieć dużą rodzinę i mieć dużo dzieci … W rzeczywistości wszystko wygląda inaczej, wiele dziewcząt i kobiet, zwłaszcza w nocy śni o zupełnie nowym „labutenah” i kurtkę z najnowszej kolekcji zamiast serwetek i kamizelki, ale są tacy, którzy chcą pisać pracę magisterską, a otrzymasz wysokiej płatną pracę. Dlatego, aby odpowiedzieć dokładnie i konkretnie na pytanie „czym marzysz kobietę?” Jest niemożliwe, ale postaramy się przynajmniej jeden milimetr bliżej prawdy.

Jakie są kobiety

Aby drugiego zanurzyć się w świecie kobiet, wszyscy musimy podzielić je na kilka typów, więc:

1. Woman of Mystery. W tym przypadku bardzo trudno jest wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, ten rodzaj płci pięknej ma tę właściwość, aby ukryć swoje uczucia i emocje, ich stan zwykle można nazwać słowami „Hit na siebie …”. Na tej podstawie można stwierdzić, że odpowiedź na pytanie „Co marzy kobieta tajemnicy?” Nie ma sensu.

2. Opiekun paleniska. Kobieta tego typu jest bardzo delikatny i wyrafinowany charakter, wszystkie jej rozmów i plotek nie przekracza kaplice rodziny. Nocą marzy o nowej maszynce, a podczas pieluch dziennie myje dziecka, przygotowanie pierwszego i drugiego dania i oddaje męża czasu, aby oglądać swoje ulubione seriale.

3. femme fatale. Dziewczyny z podobnym składzie znaków należy się obawiać, bo śmiertelne pani jest gotowa do ogromnych starań, aby dostać to, czego chcą. Jej marzenia mogą być różne – od manicure, a kończąc na nowym „Porsche”.

4. miłośnik stron. Ten typ kobiety nie mogą żyć bez zabawy i wielkiego hałaśliwym towarzystwie. Oni na pewno trzeba przejść przez wszystkie nocne życie miasta. Te panie mogą marzyć niezapomniany wieczór w miłym towarzystwie wesołych przyjaciół.

Po zapoznaniu się z czterech rodzajów, zrozumiesz co kobieta marzy o naszym wieku, ale nie zapominaj, że na tyle dziwnie, tylko jedna pani może zawierać powyższe cztery rodzaje.

Seks i sny

Poza faktem, że każda kobieta marzy o zupełnie nowych akcesoriów i duży dom na plaży, prawie wszystkie mają osobiste preferencje i życzenia w tak intymnej materii jak seks. Niech spróbować odpowiedzieć na pytanie: „Jaką płeć wymarzonej kobiety”

Kobiety są tak różne, że odpowiedź nie może nikt w szczególności dlatego, że ktoś kocha niegrzeczny podczas stosunku, podczas gdy inne – czułością i uczuciem. Ale jest jedna wspólna cecha, która łączy wszystkie dziewczyny na całym świecie – wszyscy chcą być obok człowieka, który będzie przede wszystkim podczas seksu, myśli o ukochanej. Dlatego, drodzy ludzie, być uprzejmy do kolegi i słuchać swoich preferencji.

wniosek

Chcę odwołać się przede wszystkim z silnego podłodze. Panowie, być uprzejmy dla Pani, słuchać ich, dać im kwiaty i uśmiechy, promienie słońca i morza pozytywny, ponieważ każda kobieta marzy tylko kochać i być kochanym! Wykonanie takiej prostej chęci może naprawdę uszczęśliwiać pory nie jeden milionów ludzi na całym świecie. Wszystko, co jest wymagane od Ciebie – to tylko kropla cierpliwości, miłości, wytrwałości i zrozumienia.

Życzymy kochać i być naprawdę kochał!