372 Shares 5544 views

Różowy tort kit dla dziewcząt. Sekrety gotowania kitu i wskazówki dotyczące dekorowania

Niekwestionowanym liderem wśród wszystkich deserów, oczywiście, jest ciasto. Wszelkie ważne uroczysty wydarzenie, zwłaszcza urodziny dla dzieci, nie może się obejść bez takiego deseru. Poszczególnych ciasta powodują zachwyt dziecka, ozdobione kitu.

Chodzi o to, jak zrobić to w domu i jak ozdobić ciasto z jej pomocą będziemy omawiać dziś. Zobaczmy, jak zrobić piękny różowy tort dla swojej księżniczki.

rozwiewa mity

Wiele matek uważa, że tort dla dziewczynki „s urodzin powinien zdecydowanie rezerwacji w wyspecjalizowanych cukierniczy lub od prywatnych właścicieli. W rzeczywistości jest to tylko mit, że lany specjalistów wykończeniowych mogą tylko ciastka. A w domu, wiedząc, właściwą recepturę, można łatwo przygotować smaczne i prawo lany. Jak ty to robisz?

lany nabiał

Istnieje kilka receptur, które mogą sprawić domu lany. Ktoś robi to z żelatyny, inni kupują i rozpływał się w cukierki mikrofalowej. Jednym z najbardziej popularnych w oparciu o wykorzystanie mleka.

składniki

  • 150 g mleka w proszku.
  • 200 g mleka skondensowanego.
  • Dwie łyżeczki soku z cytryny.
  • 150 g sproszkowanego cukru.
  • Jedna łyżeczka wódki lub koniaku.
  • Jedzenie kolor różowy.

Proces tworzenia lany na ten przepis jest tak prosty, że można go obsługiwać nawet niedoświadczony młoda gospodyni. Trzeba będzie tylko wymieszać wszystkie składniki. Rozwiązanie to jest zalecane dopóki uszczelniacz nie staje się elastyczna i będzie to wygodne do ogrzania rąk. Jeśli jest go zbyt dużo cieczy uzyskuje się, po czym powoli dodać cukier puder. Jeśli tak jest, wręcz przeciwnie, zaczął się kruszyć i rozpadać, mniejszą proszek więcej soku z cytryny.

Jak dobrze kitu. Po pierwsze, to jest gotowane bardzo szybko. Po drugie, to czyni to bardzo proste. Po trzecie, to doskonale oddaje barwników kolorów. Jeśli, na przykład, trzeba ciasto białe i różowe, a białe jest białe i jasny różowy – gorący różowy, jak chciał. Zazwyczaj pasta, która jest wykonana z żelatyny lub cukierki sprawia, że odcień bieli. Jest bardziej matowy bliżej beżu. Ale czasami musimy to deser kolor śnieżnobiały.

Różowy. Jak wybrać barwnik

Ważne jest, aby prawidłowo wybrać i zakupić barwnika spożywczego do kitu. Jeśli potrzebujesz różowy tort, którym barwnik jest najlepiej kupić?

Istnieje możliwość korzystania z suchych pigmentów. Ale lepiej jest stosować w przypadkach, gdy istnieje potrzeba, aby ozdobić kilka drobnych szczegółów. Barwnik ten daje tylko niewielki, ale bogaty odcień różowy kolor dostać.

Drugi przykład wykonania – płynne barwniki spożywcze. Opcja ta jest już bardziej akceptowalne, jeśli masz zamiar zrobić ciasto na jasnym dziewczynki. Płynny barwnik może być dodawany bezpośrednio podczas wytwarzania mas uszczelniających, zastępując część mleka. I można dodać po której masa jest prawie pożądaną konsystencję.

Jest jeszcze trzecia opcja, która jest często stosowana przez zawodowych piekarzy. To barwniki żelu. Będą one również daje jasny, nasycony kolor, ale będzie on zużyty bardziej ekonomicznie. Takie barwniki mogą być stosowane nie tylko do nadania koloru sterującym. Jeśli, na przykład, na idei, i powinny być w różowy tort. Dodać trochę barwnika żelu w cieście lub śmietany. Suche lub ciekłe środki barwiące, takie wariant nie przechodzi, mogą być one stosowane tylko do barwienia masy uszczelniającej. Ale wraz z żelem – proszę, przynajmniej w cieście, przynajmniej w szkliwie, choć w kremie (z wyjątkiem białka).

Jak ozdobić ciasto z kitu

Naucz się robić uszczelniającą, własnych rąk, można przystąpić do postępowania głównego – aby stworzyć piękny różowy tort z kitu. Różowy lub ona będzie czerwony, biały lub zielony – to nie ma znaczenia. Zasada działania z materiałem cukierniczym jest taka sama dla wszystkich kolorach i odcieniach.

Aby rozpocząć, materiał powinien być dobrze toczą się wałkiem. Zrobić to samo manipulowanie jak w konwencjonalnym teście lecz mąki będzie (przekraczane) dodawano cukier puder. Następnie opracowano koncepcję wyciętych elementów, dane, liczby, kwiaty lanego arkuszu. Jeśli masz możliwość i chęć, można tworzyć różne kształty trójwymiarowych lub ozdobić lanego tworzywa sztucznego pleśni.

Ciasto może być objęty jednym arkuszu, a dopiero potem umieścić dekoracje na nim. Wzornik dużo, więc problemy z opcji i pomysłów nie powinno być.