183 Shares 7655 views

Wakacje w przedszkolu. Jak ozdobić grupę Nowego Roku własnymi rękami?

Do Nowego Roku ozdobić nie tylko swoje domy i mieszkania, ale także wszystkich miejscach publicznych, a nawet ulice. wakacyjna atmosfera oczekiwania obejmuje całe miasto, a każdy dzień jest naprawdę magiczne. Utrzymać świąteczny nastrój i wszystkie przedszkolnego oraz instytucji edukacyjnych. Jak ozdobić grupę Nowego Roku w przedszkolu – problem, który dotyczy każdego nauczyciela i rodzica odpowiedzialnego.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Kiedy dekorowania pomieszczeń w przedszkolu jest ważne, aby przestrzegać najważniejszą zasadę – im młodsze dzieci, tym mniej dekoracji, i vice versa. Uczniów starszych grupach mogą brać czynny udział w przygotowaniach do wypoczynku. Jeśli pomieszczenie jest wykonany dla dzieci, dekoracje powinny mieć większą ich wzrost. Udekoruj grupę przedszkola w nowym roku może pomóc rodzicom. Usługodawca nie musi wahaj się zapytać mamusie i tatusiowie z tego wniosku i zaprosić każdą rodzinę, aby przyczynić się do przygotowania do wakacji. Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, nie należy umieszczać łatwopalnych dekoracje w pobliżu urządzeń elektrycznych. Podczas mocowania wystrój nie używać szpilki i przycisków. Zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii. Powinny one być nie do złamania, lekkie, nie mają ostrych krawędzi i elementów dożylnie.

wystawa rzemiosła

Zadania twórcze – integralną częścią edukacji estetycznej. Tworzyć nastrój świąteczny w grupie, jak to możliwe, zachęcić dzieci do rzemiosła tematyczne. Nie wiesz jak ozdobić grupę na Nowy Rok? Poproś dzieci, aby bałwanki, choinki lub figurki Mikołajów. Złożoność rzemiosła i techniki ich wykonania zależy od wieku dzieci. Jeśli pozwoli na to miejsce, wystawa prac gotowych mogą być umieszczone bezpośrednio w grupie. Umieścić osobną tabelę lub zaznaczyć kilka półek. Świetny pomysł – tematycznie zorganizować przestrzeń do rękodzieła. Na papierze Whatman można narysować krajobraz zimowy, blatu lub półki ozdobić białą szmatką lub „śnieg”, wykonany z bawełny.

Dekoracji ściany grupie

W pomieszczeniu, w którym uczniowie spędzają więcej czasu przedszkole najbardziej dogodnym do dekoracji ścian. Do produkcji gazetkach ściennych można połączyć rodziców. Specjalnie dla wielu świątecznych plakatów „Zimowe zabawy”, „tradycja wakacje”, „Nowy Rok w różnych krajach”, „zasady postępowania podczas zimowych spacerów” i wszystko, co opowiada swoją wyobraźnię.

Jak ozdobić grupę Nowego Roku, jeśli masz wystarczającą ilość blichtr? Od genialny elementów można ułożyć wiele kształtów prostych i krótkich napisów na ścianach. Do mocowania za pomocą zwykłej przezroczystej lub taśmy dwustronnej. Kształt choinki blichtr, bombkami, „write” pozdrowienia z wakacji lub numery nadchodzącym roku.

Uroczysty nastrój wejściu

Szatnia – pomieszczenie, w którym codziennie się rozbierać i ubierać dzieci, by pomóc rodzicom rozpocząć dzień tutaj wszystkie dzieci i nauczycieli. Ozdobienia drzwi prowadzące do grupy. Jest możliwe, aby powiesić tradycyjne Wieniec, który, w razie potrzeby, łatwo jest, aby ręce blichtr i zabawek choinkowych. W szatni można również powiesić plakat put świąteczny folderu temat klapki. Na uwagę zasługuje i schowki. Każdy może być wklejony małą naklejkę Bożego Narodzenia. Świetny pomysł dla nauczycieli – z wyprzedzeniem, aby nadać komunikat do rodziców: „Jesteśmy ozdobić grupę do nowego roku z ich rąk, czeka na pomysły, materiałów i rzemiosła.” Jestem pewien, że wiele matek i ojców będzie Oferujemy oryginalne pomysły wystrój, przynieść do domu robione ozdoby i blichtr i balony, które nie zostały wykorzystane w wystroju domu.

okno Decor

W przypadku grupy z wieloma oknami, powinny one również ozdobić na wakacje. Najprostszym rozwiązaniem – wyciąć płatki śniegu z białego papieru do tej twórczości można połączyć studentów i grup starszych. Uwaga: kiedy ozdobić grupę do nowego roku z ich rąk razem z dziećmi, a potem im zaufać trzymać dekoracji okna tylko w dolnej części szyby. Ale top szkło, do którego dzieci nie dotrze, należy ozdobić prywatnego nauczyciela. Alternatywna wersja dekoracje okienne – szkło farba gwasz lub rysować wzory ze sztucznym śniegiem. W kurtyny można powiesić na wstążki lub kulki ozdobne zawieszki wykonane z tektury. Jak ozdobić grupę Nowy Rok niezwykły i bez wysiłku? Postaraj się, aby objętość papieru płatki śniegu i powiesić je na wianek. Możliwe jest również, zamiast tradycyjnego śniegu wyciąć więcej ciekawych kształtach i formach i przyklej je na szybie. Za pomocą specjalnych szablonów lub leniwy starannie opracowany wzór na kartce papieru przed wyciąć.

Czy muszę drzewo w przedszkolu?

Głównym symbolem święta – choinka – tradycyjnie się w auli, gdzie wszystkie poranki i innych imprez. Tak więc, jeśli mamy ozdobić grupie przedszkolnej na Nowy Rok, można to zrobić bez konieczności instalowania choinkę? To wszystko zależy od wieku dzieci i dostępności miejsca w pokoju. Jeśli w grupie, a więc wystarczająco blisko, naprawdę, to lepiej zrezygnować z prywatnego drzewa lub wybrać mini wersję i zainstalować ją na stole, nauczyciela lub swobodnego kołnierza. Jeśli miejsce na to pozwala, a dzieci są na tyle stary, aby nie demontować i nie łamią noworoczne piękno, można umieścić w grupie własnej drzewa. Uczniowie mają zrobić zabawki ozdobić swoje ręce, jeśli zdecydujesz się na zakup gotowych kulek i blichtr, wybierz nietłukące i bezpieczne pod każdym względem.

Jak widać, możliwości zarejestrowania grupy w przedszkolu ustawiony. Wielu nauczycieli są szczególnie lubiący ferii zimowych. „Mamy ozdobić grupę w ogrodzie do Nowego Roku ze swoimi dziećmi, staram się robić rzemiosła w niektórych nowych i nietypowych technik, a nawet do pracy w takiej pięknej sali przyjść ładne i interesujące” – mówią nauczyciele. Nie bój możliwych trudności w rzeczywistości stworzyć świąteczną atmosferę w zakładzie edukacji przedszkolnej nie jest trudne, najważniejsze – podejść do tego zadania z poczuciem humoru i optymizmu.