250 Shares 2748 views

Jak nagrać płytę DVD

Teraz większość filmów można łatwo znaleźć w internecie, nie wydając dużo czasu na wycieczki video w pokoju. Ale nawet pomimo tego, że niedawno w telewizji w Internecie są coraz częściej zastępują ich krajowe odpowiedniki, wielu wciąż mają znacznie bardziej przyzwyczajeni do włożeniu płyty DVD do odtwarzacza i oglądać swój ulubiony film na ekranie telewizora. Jeśli komputer zebrał wystarczającą liczbę arcydzieł kina, które chcesz nagrać na dysk i oglądać w ten weekend, wtedy potrzebny jest program ze zdolnością do konwersji jednego formatu wideo do drugiego.


Muszę powiedzieć, że prawie wszystkie obecnie istniejące konwertery wideo różnią się na pewnych podstawach. Tymczasem użytkownicy sami od dawna zdefiniowane dla siebie, jakie cechy powinien posiadać dobry konwerter DVD. Zgodnie z tymi wymaganiami, a przede wszystkim docenić prostotę i dostępność, a także właściwą prędkość obliczeniową i wysoką jakość obrazu podczas konwersji.

W tym artykule przyjrzymy się zwartą konwerter wideo w rosyjskiej VideoMASTER z firmy AMS Software, i nauczyć się go używać do nagrywania wysokiej jakości filmów na DVD. Narzędzie to jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs i obsługuje wszystkie popularne rozszerzenie wideo – AVI do HD.

Nauczyć się pracować w programie jest również nie jest trudne. Najważniejsze, że trzeba mieć pod ręką – czystą płytę DVD i, oczywiście, jesteś zainteresowany w filmach w określonym folderze na komputerze stacjonarnym. Po włożeniu przygotowaną płytę do napędu i uruchomić aplikację, wystarczy pobrać go do ulubionych do nagrywania filmów. VideoMASTER można dodawać zarówno pojedynczych plików i całych folderów na raz z filmu.

Gdy tylko film będzie wyświetlany w programie, można bezpiecznie nacisnąć przycisk nagrywania na płycie DVD. W tym momencie pojawi się okno z prośbą o wybranie projektu interaktywnego menu dla swojej przyszłej płycie. Aby zapewnić najbardziej dogodny dostęp do żądanego pliku wideo, należy uważnie przejrzeć wszystkie szablony dostępne w programie i wybrać najbardziej odpowiednie. Gdy dokonana zostanie twoja uwaga pojawi się pole edycji, w którym można zmienić tło menu, wymyślić niezbędne nagłówki, dodawać zdjęcia, itd.

W końcowym etapie, należy skonfigurować rodzaj i jakość wideo. Konwerter obejmuje również tworzenie DVD folder, do nagrywania i tworzenia obrazu ISO dysku. Szybkość szyfrowania danych jest dość wysoka, ale jednak, zależy od wielkości plików źródłowych i ustawień kodowania wybranych przez użytkownika.

Jako aspekt VideoMASTERA chciałby zauważyć obecność wbudowany ripper DVD. Dzięki niemu można konwertować poszczególne pliki VOB, które są na komputerze lub całą płytę DVD w wybranym formacie. Ale nie zapominajcie, że funkcja ta ma zastosowanie wyłącznie do kopiowania materiałów chronionych.

Oczywiście nie jest to pełna lista funkcji programu. Narzędzie zawiera bardzo wiele innych dodatkowych opcji, przeznaczone do komfortowej pracy z filmem. Tak więc, jeśli chcesz, możesz łatwo używać oryginalnych filtrów do przetwarzania, cięte lub skleić poszczególne fragmenty wideo, dodać etykiety i tak dalej. Converter zawiera również ponad 250 ustawień sprzed konwersji dla różnych urządzeń, czy jest to telefon komórkowy, przenośny odtwarzacz muzyczny lub konsoli do gier. Katalog obsługiwanych urządzeń jest regularnie aktualizowana.

Na zakończenie podkreślamy widoczność i łatwość nawigacji VideoMASTERA przez który ten program pozwoli Ci nagrać więcej niż jeden film na DVD i będzie wykorzystywany niezbędnym narzędziem do pracy z filmem.