700 Shares 1407 views

Jak przekazać miasto policji drogowej po raz pierwszy

Samochód nie jest już luksusem, ale środkiem transportu. Dzisiaj jest to po prostu konieczne. Ale zanim wyjdziesz za kierownicę, musisz uzyskać specjalne zezwolenie na to, jak mówią ludzie – "prawa". I w tym celu musisz zdać egzamin w policji drogowej: miasto, autodromie i teorię.


Część teoretyczna, co do zasady, nie powoduje problemów. Wystarczy tylko poznać wszystkie bilety, a następnie przejść test bez żadnych błędów. Zasady są proste i łatwe do zapamiętania.

Zazwyczaj pojawia się pytanie: "jak oddać jazdę w GAI". Niektóre problemy zaczynają się już od autodrome. Najważniejszą rzeczą tutaj jest nie martwić się i ćwiczeń prawidłowo. Żadne niespodzianki tutaj nie mogą być, bo plac zabaw się nie zmienia, nie ma przechodniów i światłach.

Głównym problemem, przed którymi stoją studenci, jest jak oddać miasto policji drogowej. Tak, i po raz pierwszy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to nierealistyczne. Nie martw się, wszystko jest możliwe. A jeśli znasz subtelności, reguły i sztuczki, przechodzisz bez problemów!

Jak przekazać miasto policji drogowej

Specjalne życzenia! Nie podejmuj żadnych środków uspokajających przed egzaminem. Po pierwsze, nie wiesz, jak mogą one mieć wpływ na Ciebie. Po drugie, takie tabletki spowalniają procesy reakcji i myślenia, a w trakcie egzaminu konieczne jest szybkie reagowanie w każdej sytuacji. Więc lepiej być zdenerwowany niż "przegap"!

 1. Podczas egzaminu nic nie powinno przeszkadzać ani niepokoić. Z góry upewnij się, że twoje ubrania i buty nie stwarzają problemów dla Ciebie.
 2. Jak przekazać miasto policji drogowej? Poznawanie zasad ruchu. To same zasady, a nie odpowiedzi na pytania. Uwierz mi, to pomoże Ci kiedy minie.
 3. Nie bój się, idź pierwszy. Co do zasady, na początku osoba, która nadal jest w dobrym nastroju zamyka oczy na drobne naruszenia, a wiele osób przekazuje je. I bliżej końca, rozumie, że poddał się za dużo, a ludzie "przestańcie mieć szczęście".
 4. Nie bierz ze sobą niczego niepotrzebnego, więc nie przypadkowo zostaw go w samochodzie później. Ostatecznie, kiedy poddasz się, wylądują cię w drodze i dalej. Więc jeśli nie chcesz dostać się w nieprzyjemną sytuację, wszystkie niezbędne informacje powinny być z Tobą.

Co zrobić, gdy jedziesz?

 1. Wyreguluj siedzenie tak, aby czuć się komfortowo. Należy łatwo dotrzeć do wszystkich pedałów.
 2. Złam się.
 3. Wyjmij maszynę z hamulca ręcznego.
 4. Teraz nadszedł czas ruszać. Nie zapomnij skręcić w lewo. Pamiętaj, aby spojrzeć na lewe lustro. Jeśli nie ma ingerencji, to idziemy, jeśli tak, pomijamy. Jak tylko zacznie się ruch, wyłącz turę.
 5. Ruch. Cicho idź, spójrz w lustro, na znaki i oznakowanie, przestrzegaj zasad ruchu drogowego i słuchaj poleceń hosta.

Jak przekazać miasto policji drogowej po raz pierwszy? Pokaż inspektora, co wiesz, a co najważniejsze, nie bój się jeździć. Przełącz przekładnie. Jeśli to możliwe, osiągnij czwarty. Jeśli trafisz na korka lub zatrzymasz się na stoku, zacznij ruszać się z hamulca ręcznego. To zwiększy Twoje zalety.

Główne punkty, które uniemożliwiają przekazania

Są pewne typowe błędy:

 • Przyspieszenie ;
 • Naruszenie zasad odwracania;
 • Przecięcie ciągłej linii oznakowania dróg ;
 • Nie przegap pieszego;
 • Nie ustąpili miejsca innym pojazdom.

Przestań

Ostatni, ostatni etap to zatrzymanie. Uważaj i wybierz właściwe miejsce, aby zatrzymać się (postępuj zgodnie ze znacznikami i znakami). Zmniejsz prędkość, skręcić w prawo, skręcić, a następnie wyłączyć obrót, podnieść uchwyt i złożyć pas bezpieczeństwa. Kiedy inspektor mówi, że przeszedł, zarejestruj się w dokumencie, raduj się i uciekaj, aby świętować!