658 Shares 2464 views

Cielęcina Orloff receptury i ich odmiany

Zgadzam się, wyrażenie „w języku francuskim mięso w piekarniku” brzmi bardzo apetycznie! I to nie tylko brzmi: smak, kolor i zapach to pyszne danie! Ale to powinno być przygotowane umiejętnie! Ten artykuł – zbiór zmian w recepturze gotowania mięsa w języku francuskim! Tutaj dowiesz się jak szukać cielęcina Orloff przepis zaprezentowania sami po francusku, a także zapoznać się z „krajowych” modyfikacji tego przepisu.


Zatem klasyczny przepis. Należy natychmiast zauważyć, że francuski spożywać majonez tylko jako dodatek do dań na zimno – pieczone nikt nawet nie myśli, ponieważ podczas obróbki cieplnej majonez rozbija tłuszcz i skoagulowanego białka.

Przygotowanie mięsa przez Francuzów w wariancie klasycznym wymagać: mięso (wieprzowina lub wołowina), o niskiej zawartości tłuszczu śmietanę (można niesłodzone jogurty), solone twaróg i ser feta (około 100 gramów), cebulę lub por, olej, masło do formy smarowania sól i przyprawy (rozmaryn, majeranek, tymianek, bazylia, pieprz).

Przygotowanie posiłków powinna rozpocząć z sosem. W tym celu należy zmieszać w kremie mieszający (lub jogurt) z twarogu (lub Feta). Konieczne jest, aby konsystencja sosu nie był zbyt płynny. Sos można dodać trochę czerwoną paprykę i ananasa (ananas będzie szczególnie istotne z wieprzowiny). Również trzeba dodać sos lekko powyżej przypraw i soli.

Mięso powinno być smażone na patelni na działanie wysokiej temperatury, aż ostry. Ma to zapewnić, że miazga zachowała soczystość.

Po smażeniu mięsa może być umieszczony w naczyniu do pieczenia, wstępnie smarowane masłem. Mięso można dodać pieprz i sól, ale w małych ilościach, ponieważ sól i pieprz są już obecne w sosie.

Mięso należy położyć cebulę, plastry cienkie półpierścieni. Teraz można to wszystko polać sosem i umieścić w piekarniku nagrzanym do 160 – 180 stopni przez 30 – 40 minut. Po potwierdzeniu gotowości potraw, możliwe jest, aby dodać pokrojone warzywa. Oto cielęcina Orloff, którego przepis jest stosowany we Francji.

W bezmiarze naszej ojczyzny jak to danie ma nieco inną wersję gotowania. Składniki są różne, także i dość znacznie.

Na przykład, w języku francuskim jest potrzebne do krajowego mięsa: mięso (wieprzowina lub wołowina), ser, cebula, majonez, sól, pieprz.

Mięso siekane należy sól i pieprz i pokazał się. Następnie umieścić je na natłuszczonej pieczenia tacy istnieją, umieszczając top pokrojone krążki cebuli lub pół pierścienie. Najwięcej z majonezem i umieścić w piecu przez 15 minut w temperaturze 160 – 180 ° C. Po 15 minutach, usunąć szalkę i traktowane mięsa tartego sera. Wstawić do piekarnika i piec do zrobienia.

Więc cielęcina Orloff przepis zmienił nasze rodaków.

Ogólnie rzecz biorąc, smaku i koloru towarzyszy, jak wiemy, nie ma, więc każdy z nas ma prawo wyboru przepis do gustu.

Ponadto, to danie można modyfikować, stosując jako sos, kwaśną śmietaną lub śmietany kremówki, zmieszanej z musztardą. Smak jest bardzo ostre!

Można uzupełnić grzyby Mięso (najlepsze grzyby lub białe) i / lub ziemniaków. Niektóre włożyć do naczynia z pomidorów i marchwi. Ty decydujesz!

Nawiasem mówiąc, niezależnie od receptury, które będą gotować mięso w języku francuskim w piekarniku, należy wziąć pod uwagę kilka sztuczek.

Mięso powinno być cięte w poprzek włókien – tak jest szybciej zapechetsya i nie zamieni się w „jedynym”.

Jeśli mięso ma trudne – można go zanurzyć w śmietanie, kefir, rozcieńczonego soku z cytryny lub żurawiny.

To danie jest również cenna, że przygotowanie zajmuje bardzo mało czasu, a wynik może być dostarczony nawet na świąteczny stół! Przydatna rzecz cielęcina Orloff przepis!