110 Shares 9599 views

Łagodny i delikatny biszkopt z jabłkami: przepis na multivarka

Miękki i delikatny biszkopt z jabłkami, którego receptura jest pokazany poniżej, można to zrobić zarówno w duhovochnom szafce, i przy pomocy nowoczesnych urządzeń – Multivarki. Dzisiaj patrzymy na drugą opcję, ponieważ większość gospodyń domowych od dawna, ale tak przydatnych urządzeń kuchennych, które znacznie upraszcza domowej kuchni.


Pyszne ciasto: klasyczny przepis z jabłkami

Niezbędne składniki:

  • piasek cukru – 1,2 aspektach szkła ;
  • Świeże jabłka duże – 2 szt.;
  • Jaja kurze z normalnej wielkości – 4 szt.;
  • mąka, przesiewa, pszenica – 1,2 szkło bębnowej;
  • sody oczyszczonej – 2/3 mała łyżeczka;
  • Ocet – 1 mała łyżka (ugasić soda);
  • Olej roślinny – 2-4 łyżeczki (dla postaci smarowania);
  • Śmietana 30% gęsty – 180 g;
  • kasza manna – 2-3 łyżki deserowe.

Sposób wytwarzania podstawy

Aby smaczne i obfite ciasto z jabłek receptury jest zadziwiająco proste, dokładne wymieszanie ciasta półpłynny. Aby to zrobić, chcesz podzielić jaja w białych i żółtek i umieścić je na różne przybory. Następnie trzeba wlać cukru żółtka i wiele z jego puree z łyżką, aż się całkowicie rozpuści. Potem ten sam ciężar, zaleca się dodanie 30% gęstej śmietany i dobrą mieszankę.

Biszkopt z jabłkami, z których receptura wymaga starannego podstawy wymieszaniu obejmuje również zastosowanie mocno pobity białek (z pomocą korony lub miksera). Zatem, grubość pianki jest wymagane umieszczenie masy żółtka jaja i dobrze wymieszać oba składniki łyżką. Ponadto, w uzyskaną mieszaninę należy dodać sodę, radzimy zwrócić ocet jabłkowy cydr. Jeśli o ten składnik przypadkowo zapomnieć deser nie rosnąć prawidłowo i nie propechetsya. Pod koniec gotowej bazy należy wlać przesianej mąki. W rezultacie, należy uzyskać ciasto półpłynną, prawie jak szarlotka.

deser formacja

Jeśli pieczenia danie multivarku postanowił użyć, powinno być zawsze miskę tłuszczem i posypać semoliny. Szkolenie to będzie zapobiegać przywieraniu ciasta do dołu. Po tym, gdy pojemnik jest wymagane, aby wlać całą ugniatania podstawy, a jego powierzchnia jest pokryta tartych lub rozdrobnione świeżych jabłek.

obróbka cieplna

Ucierane z jabłek w multivarka przygotowania do około 60 minut. W tym torcie jest lepiej użyć trybu wsadowego. Po tym wszystkim, tylko ten program będzie promować dobre i szybkie przygotowanie bujne i miękkie deser.

Jak wnieść na stół

Po będzie multivarka dźwiękiem o gotowania powinny być przechowywane w zamkniętej formie kolejne piętnaście minut. Następnie wymagana owoce herbatniki, aby usunąć z miski za pomocą noża i umieścić na tortnitsu. Po ochłodzeniu placek całkowicie konieczne jest posypać sproszkowanego cukru, a następnie dzieli się na porcje i poruszać się stały. Delikatny i wspaniały biszkopt z jabłkami, przepis których badaliśmy powyżej, zaleca się, aby przedstawić członków rodziny lub gości z gorącej herbaty lub kawy.