523 Shares 1521 views

Multivarka „Phillips” – nowa generacja szybkowar

W czasach sowieckich był poprzednikiem obecnego Multivarki – szybkowarze, która nie może być porównywana z nowoczesnego odpowiednika na wszelkich wskaźników. Multivarka z funkcją szybkowarze przygotowuje ogromną ilość potraw, łatwe w użyciu, zawiera szereg różnych trybach, pomimo prostoty konstrukcji. Jedzenie jest gotowane na parze, więc nie traci swoich korzystnych właściwości. Różni producenci sprzętu AGD produkować Te uniwersalne urządzenia kuchenne.


Multivarka „Phillips” z szybkowarze posiada wbudowany mikroprocesor, który znacznie ułatwia gotowanie.

Ten high-tech, w pełni zautomatyzowany wynalazek jest łatwy w użyciu. Multivarka Kuchenka „Phillips” posiada panel dotykowy kontroli, tak że nikt nie będzie trudno przypisać żądany tryb. Wskaźniki na wyświetlaczu pokazują gotowość dania w tej chwili, cały proces śledzenia. Czas gotowania jest ustawiony na Standardowy, ale ze specjalną funkcją „Czas pracy pod presją” można dostosować go samodzielnie. Tryby Multivarka Phillips obejmują: ryż, gulaszu, ryb, warzyw, bułki kapusta, budyń. Dla szybkowarów: galaretki, kurczaka, produkty zbożowe, ciasta, zupy, warzywa, mięso.

Zacząć, zgodnie z instrukcją, powinna ona być z wodą do gotowania w trybie „Krupa” w szybkowarze. Następnie trzeba się trochę przyzwyczaić do tego pomocnika, począwszy od prostych posiłków.

Multivarka „Phillips” – ten wynalazek, jest bezpieczny w użyciu. Automatyczne urządzenie do dekompresji to ułatwia. Istnieje także funkcja ochrony dzieci. Jest blokowania przycisków zostanie przypadkowo naciśnięty. Aby aktywować tę usługę, należy przytrzymać przycisk przez trzy sekundy. Aby odblokować zrobić to samo.

Nie powinniśmy dać się zwykłe środki ostrożności. Zawór ograniczający ciśnienie kuchenki pokrywy ciśnienia podczas jej pracy powinny być zamknięte. Należy o tym pamiętać, aby uniknąć obrażeń. Gdy potrawa jest gotowa, niech pan stać na nie więcej niż 15-20 minut, a dopiero po tym można otworzyć zawór i czapkę.

Po ciężkim dniu pracy, nie trzeba już stać przy kuchence. Multivarka „Phillips” robi wszystko sama. I gotuje i piecze i gasi i rozpalać. Można opóźnić proces gotowania (na dzień), z góry r wszystkie niezbędne składniki i ustawiania czasu z „Godzin” i „Minutes”. Na przykład, na godzinę lub dwie przed powrotem do domu, ona zacznie swoją pracę.

W tej technologii nie jest wyczerpana godności „Philips”. Multivarka – to oszczędność czasu dla małych funduszy. Jest to wspaniały garnek niedrogo ze wszystkimi wielu cnót. To urządzenie o krótkim okresie dosłownie podbiły rynek. Modele różnią się objętość komory: 5L i 6L.

Firma Philips dba o swoich klientów. W komplecie z multivarka pochodzi Miska do gotowania na parze oryginalnego rękawicy, potholder, specjalną łyżką zbóż, a także książki receptur, z których wiele będzie żadnych.

Bon appetit!