221 Shares 6057 views

Kolor Szalony – barwnik włosów, które zamienia życie wieczne wakacje

Szalony kolor – farba do włosów, która rozpoczęła się brytyjska firma Osmo & Renbow produkcję z powrotem w latach siedemdziesiątych 20 wieku, ale nawet dziś jest bardzo popularny wśród znanych fryzjerów i stylistów na świecie. Oznacza to profesjonalny poziom bezpieczeństwa, dzięki swojej niskiej kwasowości i wygodny w użyciu. Dzięki bogatej palecie można stworzyć jasne i niepowtarzalny wizerunek w domu, a po chwili z powodzeniem zastąpić ją inną, jeszcze bardziej fantastyczne i szokujące.


Szokujące odcieniach Szalone

farbowania włosów spowoduje wielu mękach, do wyboru, tak dobry i jego atrakcyjny kolor. Zakres oferowanych przez rozmówców markowych serii Natural jest zbliżony do naturalnych odcieniach, natomiast Extreme jest idealnym miejscem dla ludzi kreatywnych, urzeczywistniającym w życiu swoich najśmielszych fantazjach. Proste tłumaczenie nazw już złożony ton jest uderzające i intrygujące, na przykład:

 • „Kanarek żółty» (№49);
 • „Niebieski jujube» (№63);
 • „Pink candyfloss» (№65);
 • „Cyclamen» (№41);
 • „Lavender» (№54);
 • „Green Pine» (№46);
 • „Niebieska guma» (№63);
 • „Lime Zest» (№68) i inni.

Wspaniałe odcienie, takie jak „Rain dla księcia” – o fioletowym barwnikiem włosów Szalony Color rozweselić i zrobić przechodniów zobaczyć off uchwyt oczy ekstrawagancki włosy.

cena emisyjna

Farbować włosy w ulubionym kolorze kwasowych, dać im jasny, delikatny odcień lub stworzyć szalony czerwono-niebiesko-fioletowy zamki szyfrowe może być kupując farbę w sklepach kosmetycznych lub w Internecie. Jej cena waha się od 600 do 1000 rubli.

barwienie korzyści

Poza tym jest w stanie stworzyć niepowtarzalny obraz, kolorowy barwnik włosów Szalony Kolor ma kilka innych zalet w stosunku do zwykłych środków barwiących, które potwierdziły ekspertów i kupujących test:

 • Brak amoniaku i niskiej kwasowości wskaźników pH (nie więcej niż 4), przy czym procedura barwienia może być pewnie nazwie nieszkodliwe na włosy;
 • malować włosy skutecznie i szybko można mieć w domu, nawet nie z doświadczenia i specjalistycznych umiejętności;
 • jeśli chcesz, aby radykalnie zmienić kolor nie będzie łatwe: łatwo zmyć farbę, a potem ponownie przekształcone.

wstępne wyjaśnienie

Konieczne jest, aby rozjaśnić zamki przed przystąpieniem do głównego zmienić ich wygląd za pomocą koloru szalone. Kolor włosów jasne lub pastelowe kolory pojawią się w całej okazałości jedynie w tym przypadku. Po zamki zmniejszona jakościowe środki do redukcji szkód spowodowanych przez kompozycję amoniaku do zera, można rozpocząć natychmiast zabarwienie wybranego np.

Instrukcje użytkowania

Proces malowania jest praktycznie identyczna z manipulacją gdy mamy do czynienia ze zwykłymi farb do włosów, z wyjątkiem kilku chwil. Te powinny być podejmowane ostrożnie, tak aby nie być rozczarowany wynikami uzyskanymi.

 1. Przygotować się do zabiegu rękawiczek, a także ubrania i ręcznik, który nie jest szkoda psuć narzędzia podczas zabiegu.
 2. Dokładnie umyć włosy szamponem.
 3. Zastosowania kompozycji do barwienia włosów na mokro.
 4. Grzebień przetworzonych pasm aż białej piany. Owinąć głowę ręcznikiem lub folii pokrywa nie jest konieczne.
 5. 1,5-2 godzin wystarczy, aby uzyskać maksymalny efekt od koloru do szału. farby do włosów, która jest utrzymywana tylko 25-35 minut, będzie przejawiać się jako szampon barwiący.
 6. Spłukać ciepłą wodą bez użycia balsamy i klimatyzacyjne i suszy suszarką do włosów.

wynikiem kotwiczenie

Jeśli uzyskany kolor jest jak procedury, istnieje potrzeba, aby zapisać wynikowy sygnał tak długo, jak to możliwe. Więcej z następujących zaleceń ułatwi zadanie.

 • Specjalne szampony do włosów farbowanych pomoże utrzymać dłuższą pigmentu barwiącego, w przeciwieństwie do funduszy przeznaczonych do głębokiego oczyszczania i przeciwłupieżowych.
 • Im częściej myć włosy, tym szybciej twój ulubiony kolor umyć włosy: po sześciu zabiegów zabarwienie znika całkowicie.
 • Zimna woda pomaga bliskie łuski włosa, dzięki czemu są bardziej gęste i zachowa kolor.
 • Konieczne, aby chronić włosy przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
 • Staraj się unikać kąpieli w basenach z chlorowaną wodą.

Operacja „likwidacja”

Warto wiedzieć, że jeśli chcesz, aby ponownie zmienić obraz lub nie podoba się wynik uzyskany przez Crazy Color, farba do włosów będzie zmyć szybko przy stosowaniu szamponu o wysokim pH, bulion rumianku i ciepłej wody.

Aby oczyścić skórę, który notabene został namalowany w trakcie procedury, konieczne jest, aby natrzeć sokiem z cytryny, alkoholu lub demakijażu.

Wskazówka: barwione kąpiel malować najprostszy sposób, aby oczyścić roztworem sody.

Szalony Kolor (barwnik włosów) przeglądy przeciwdepresyjny barwnika

W Internecie można znaleźć wiele odpowiedzi na temat produktu: podziwiania, zadowolony, pochwała, nieszczęśliwy, a nawet złość. Ale to jest sprawiedliwe, by powiedzieć, że ludzie, którzy działali ściśle według instrukcji dołączonych do produktu, mówią, że to znaczy „tak”. I istnieje wiele więcej niż tych, którzy krytykują Kolor szalony. Oto krótki wycisnąć z dwa tuziny, zarówno pozytywne jak i negatywne opinie o farbie:

 • włosy po zabiegu miękkie i błyszczące;
 • uzyskany kolor jest zbyt krótkotrwały;
 • łatwo zmyte, jeśli konieczne;
 • czasami nie odpowiada palety barw pokazanej w odcieniach jeśli NIE preclarification;
 • Są twórczy ton na całkowitą zmianę wizerunku;
 • wszystko po zabiegu mogą być zabrudzone środki;
 • nie można pomalować siwe włosy.

Środki Szalone Kolor – idealny wybór dla młodych ludzi, którzy tęsknią za zmiany i świętowania. Nasycone i skrajne odcienie pozwalają im jednak krótko zmienić wygląd i uczynić ich życie szczęśliwszym, dodając bogate kolory.