877 Shares 7536 views

Pokrywa samochód szkło wodne z rękami

Ostatnio, sposób ochrony, takich jak pokrywy samochodu z płynnego szkła, stało się bardzo popularne nie tylko za granicą, ale również w naszym kraju. Eksperci twierdzą, że po przetworzeniu taką obrabiarkę LPC staje błyszczący wygląd i staje się mniej podatny na czynnikami zewnętrznymi. Ale to jest naprawdę? Następny będziemy uczyć się jak niezawodny karoseria ciecz powłoka ze szkła i jak substancja jest stosowana do samochodu z rąk.

cecha

Na pierwszy rzut oka, szkło woda wydaje się bardzo kruche. Ale w rzeczywistości jest to tylko złudzenie. W praktyce okazało się, że powłoka na karoserii samochodu z ciekłego szkła, dzięki zwartej strukturze tego ostatniego, w celu ochrony farby z korozji, wodę, kurz i światła słonecznego. Co jest najbardziej interesująca część to znaczy nie ma szkła. Ta powłoka – ciągła błona stała złożona z dwutlenku krzemu. I to jest tzw ponieważ ma doskonałe właściwości barierowe. W produkcji przy użyciu specjalnych żywic, aby zapewnić wysoki stopień twardości, które są zbliżone do wartości w oknie.

W wyniku tego składnika na farbie ciała staje się błyszcząca i praktycznie nie narażone na negatywne skutki czynników zewnętrznych. Jak trwały samochód pokrywa jest szkło wodne? Opinie właścicieli powiedzieć, że ochrona ta nie jest zmyta z powierzchni ciała w ciągu 1-2 lat.

zalety

szkła wodnego, który jest stosowany do części z tworzywa sztucznego i metalu z maszyny ma liczne zalety. Po pierwsze, jak już powiedziałem wcześniej, to powierzchnia staje się lśniący, błyszczący wygląd. Oznacza to, że nie trzeba często wypolerować swój samochód, a będzie miał doskonały widok w dowolnym momencie. Po drugie, płyn szkło doskonale chroni elementy z narażeniem na działanie chemikaliów i innych substancji drażniących. Chroni również przed pojawieniem się różnych mikropęknięć i zadrapań. Te ostatnie często pojawiają się pyłu nalotu drogowego. Szczególnie narażone staje przednia część ciała. Przy dużej prędkości pyłu mikroskopowej tak głęboko wewnątrz je LCP, który może wywoływać przedwczesne korozji metalu. Po trzecie, szkło woda ma wysokie właściwości wodoodpornego. Ta sama właściwość ma również polski, ale znika po 1-2 miesiącach. Jednocześnie, szkło woda nie traci swoich właściwości estetycznych dla całego roku (w przypadku przebarwień LCP, kierowca może łatwo zaktualizować powłoki). Po czwarte, usługa ta kosztuje o wiele tańsze niż inne metody zabezpieczania części metalowych i plastikowych.

Latem pokrywa samochód z ciekłego szkła jest przydatna przy tym, że chroni farbę przed przedwczesnym blaknięciem. I nawet przy silnym ogrzewaniu, nie rozprzestrzenił się na powierzchni. Nawet przez cały rok, na tylnej części samochodu brud nie gromadzą się znacznie (przynajmniej nie tak intensywne jak wcześniej).

Na pewno przynajmniej raz zauważył, jak po dotknięciu palcami do metalowej powierzchni ciała masz „spalony” prądem. Tak, szklanka wody zapewnia równomierne i antystatyczną efekt. Ze względu na tę powierzchnię samochodu nie będą gromadzić się ładunki elektrostatyczne.

I, oczywiście, przejrzystość. Po zastosowaniu płynnej masy szklanej swojego samochodu nie zmienia jego kolor. To nie będzie ciemna, blada lub zbyt jasne. Wręcz przeciwnie, będzie to powrót do dawnego, fabryka, błyszczący połysk.

Czy mogę używać starych samochodów?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczy wykorzystania funduszy dla maszyn były w użyciu. Po takiej procedurze, jako pokrywy samochodu z ciekłego szkła prowadzi się przede wszystkim nowych maszyn. Ale eksperci twierdzą, że jeśli malować używanego pojazdu nie ma znaczącego odkształcenia, nadaje się do stosowania środka ochronnego. Jednak, gdy wiele chipsy i zadrapania samochód pokrywa szkło wodne przeciwwskazane. Wyjściem z tej sytuacji byłoby całkowite lub częściowe malowanie ciała, lub inne prace renowacyjne.

Cena SRT

Ile cover samochód jest szkło wodne? Opinie kierowców powiedzieć, że na stacjach paliw, usługa ta dostępna jest 10-15 tysięcy rubli. Jednak, aby umieścić ochronę można własnymi rękami, spędzając wszystkie 2-2,5 tysięcy rubli. Jedyne czego nie można zrobić na własną rękę, to jest szlifowana samochody ze specjalnym wyposażeniem. Poniżej przyjrzymy się, jak produkować powlekanego szkła wodnego samochód z rękami.

Jak zrobić powłokę z rąk?

Najpierw musimy zakupić samego narzędzia. Najbardziej popularnym producentem krzemianu sodu – znak towarowy „Willson”. To narzędzie można kupić za 2000 rubli. Ponadto, należy zakupić środek czyszczący do karoserii. Kierowcy powinni wybierać ich feedback oznacza Cleaner Willson Base.

Polerowanie objętość w słoju o 300 ml. Zużycie powłoki na jeden samochód (pasażera) wynosi do 50 ml. Oznacza to, że ten tom będzie wystarczające na pokrycie nawet autobus.

Należy również zauważyć, że narzędzie powinno być stosowane tylko na czystym komputerze. Jeśli znajdziesz jakieś plamy na lakierze, usuń je z kawałków płótna i odtłuszczania. Zastosuj szklankę wody miękką gąbką (jest w zestawie). Ważne jest, aby chronić rękawiczki ręki, które są również zawarte w produkcie.

Technologia powlekania szkła wodnego pojazd

Zastosuj produkt jest bardzo ostrożne, powolne kręgi wcierając w organizmie. Spróbuj jak najwięcej raspolirovat nim na obwodzie maszyny. Kompozycja jest stosowane jednakowo na wszystkich częściach ciała bez wyjątku (kaptur, błotników, bagażnika, drzwi i opcjonalnym lustro). Czekać środki całkowitego wyschnięcia (często trwa 30-60 minut). Ponadto konieczne jest szlifowanie powierzchni kompozycję za pomocą specjalnych ręczniki. Te ostatnie również zawarte. Starają się działać tak, że na ciało nie pozostaje rozwody. Następnie czekać przez 1-2 godziny, dopóki kompozycja nie jest całkowicie przekształcony do postaci stałej powłoki ochronnej. To cała akcja może być zakończona.

Niuanse po zastosowaniu

W ciągu 2-3 tygodni od maszyn do obróbki szkła z ciekłym nie jest zalecany do automatycznego i ręcznego czyszczenia. Ponieważ może to spowodować jego uszkodzenie.

Pokrycie ochronne karoserii z ciekłym szkłem daje lśniący wygląd, a ci – w przekonaniu, że w przyszłym roku na LCP nie będą tworzyć pęknięcia i mikropęknięcia. Materiał ten zapobiega powstawaniu nowych plam na samochodzie. A dzięki doskonałym właściwościom wody odstraszających metalu nie będą narażone na rdzę.

wniosek

Tak, okazało się, co samochód charakteryzuje się płynnym szkłem ochronnym powłoka, która to ma korzyści i jak stosować własne ręce. Jak widać, zastosowanie tej technologii jest bardzo prosta i bardzo podobna do konwencjonalnych maszyn polerskich.