660 Shares 4107 views

Bezpańskie psy: gdzie jechać do Moskwy?

Coraz częściej mieszkańcy zastanawiają się, gdzie pójść o łapanie bezpańskich psów. Tego rodzaju problem jest nie tylko w stolicy, ale także w wielu częściach kraju. Porzucone psy są zmuszeni produkować własną żywność w koszu na śmieci, do przebywania w sądach. Powoduje to niezadowolenie wśród wielu mieszkańców budynków mieszkalnych. Jeśli czujesz podwórko bezpańskie właścicieli psów, gdzie się udać? Jak radzić sobie z tym zjawiskiem? Przyjrzyjmy się dokładniej.


terytorium właścicieli

Łapać bezpańskie psy rozpoczął się w XIX wieku. W tych dniach, środki połowu były bardzo okrutne. Późniejszy los został przypieczętowany czworonogi – są one po prostu zabić. Współczesny świat zachowuje się wobec zwierząt bardziej humanitarnie. agencje rządowe przeznaczyć miliony z budżetu dla zwierząt w żłobkach i sterylizacji. W pewnym stopniu to pomaga poradzić sobie z tą sytuacją, ale aby pozbyć się z nich nie jest możliwe. Wzrost zwierząt ulicy jest nie tylko naturalnym sposobem. Niestety, wielu nieostrożnych właścicieli po prostu wyrzucić swoje zwierzęta na ulicy. Mimo, że liczba i wynosi zaledwie 1% wszystkich bezdomnych zwierząt, ale fakt pozostaje faktem.

Bezpańskie psy w mieście stwarzają poważne zagrożenie dla mieszkańców. Żyją głównie w miejscach, gdzie są ludzie: rynki, składowiska odpadów, przedziały. To tutaj czuć właściciele terytorium bezpańskich psów. Gdzie się udać, aby chronić się w takich przypadkach będziemy mówić dalej.

Terytorium, na którym może być dobry zysk, pies szybko oznaczyć i bronić swoich zwyczajów z imadłem w każdym calu. Gdy inwazja obcych może nawet chłostać się. To niebezpieczne zjawisko jest powszechne w całym mieście.

Niebezpieczeństwo stwarzane przez bezpańskie psy

rasy psów w dużych miastach, czuć się swobodnie, bo dla nich jest wielka dostaw żywności: Kontenery z gruzu, a także współczucia lokatorów, aby je zwabić. Tutaj powstaje konieczność łapania bezpańskich psów. Gdzie się udać – wiele zainteresowanych obywateli.

Bezpańskie psy są nosicielami groźnych chorób, wielu z nich śmiertelne. Wykaz zawiera więcej niż 45 chorób. Można się zarazić, nawet tylko karmienie bezpański pies, jak również wiele psów swobodnie przejść do wejść w kontakt z ludźmi.

Jak toalety bezpańskie zwierzęta są często wykorzystywane piaskownicę dla dzieci, które następnie sprawia, że nadają się do wizyty dzieci.

Całe stada psów wymordowanych na terenach leśnych różnych zwierząt, które zaburza ekosystem metropolii. Przypadki ataków bezpańskich psów na ludzi, nawet odnotowano zgony. Szczególne zagrożenie z psami grozi dzieci i kobiet w ciąży, które nie mogą radzić sobie. psy są często nosicielami tych strasznych chorób jak wścieklizna.

Wszystkie te fakty wskazują na konieczność łapania psów i monitorowania liczby wędrówki zwierząt gospodarskich, sterylizacja i noclegi w schroniskach dla zwierząt.

Co robić? Gdzie narzekać na bezpańskie psy w Moskwie?

Więc jak się zachować w przypadku, jeśli nie dają psy bezpańskie przejście na podwórku? Każdy rodzic chce, aby chronić swoje dziecko na drodze do i ze szkoły. Rozważyć podobną sytuację w Moskwie. Gdzie na bezpańskie psy, jeśli są dostępne na danym obszarze. Kto jest odpowiedzialny w stolicy do kontroli liczby bezdomnych zwierząt?

Pytania do łapania psów obsługiwane przez fauny, które istnieją w każdej prefekturze powiatach. Oni z kolei, musi uzyskać zaświadczenie z mieszkańców budynku, które wymagają podjęcia środków do łapania psów w swoim podwórku.

psy serwisowe dla łowienia terminowe odpowiada na nie i daje rozkaz do przechwytywania i wykonawców sterylizacji. Cały okres w odpowiedzi na wniosek trwa około trzech tygodni. Przede wszystkim kobiety są wychwytywane i najbardziej agresywne psy. Zabrano ich do specjalnego przedszkola, który jest sterylizowany. Po upływie 10 dni od powrotu do tego samego miejsca. Uważa się, że sterylne psy są mniej agresywne.

Jeżeli oświadczenie najemcy wskazują, że najbardziej agresywne psy nie są zwracane, umieszcza się je w schroniskach dla zwierząt lub wydany w innym obszarze.

Jak złożyć reklamację?

Oczywiście, jeśli bezpański pies zakłóca jednej osoby, to jest mało prawdopodobne, ktoś rozwiąże ten problem. Pierwszym krokiem jest napisanie skargi do zbiorowy z lokatorów i zbieranie podpisów. Papier powinien być wysłany do administracji powiatu. Następnie aplikacja rozważy osiedle pracowników i dać go do służby łapanie psów, jeśli w ogóle w mieście. Zdarza się, że eksperci wysłany do przeciwdziałania list z prośbą o bardziej szczegółowy opis sprawy. Na adres podany dla mieszkańców podróżujących przedstawiciela administracji i na piśmie, zbierać ich skarg. Dalsze Komisji analizuje i podejmuje decyzję, czy sytuacja niesie ze sobą niebezpieczeństwa i jak go zneutralizować. Czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza trzech tygodni.

Następnie usługa personel jest organizowany strój, utworzone zadanie do łapania psów. Procedura jest udział przedstawiciele kompleksu mieszkaniowego, który uczyni znak na imprezy. Tak więc, jeśli przezwyciężyć bezpańskie psy, dokąd się udać, mamy dowiedziałem. Ale co, jeśli Komisja nie podejmie pozytywną decyzję w sprawie swojej aplikacji?

Jeśli skarga nie reaguje

Wiele nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych (administracja) uważa, że zdobycie bezpańskich psów nie jest objęta zakresem ich działalności. Najczęściej problem ten jest w mniejszych miejscowościach. W Moskwie, ten problem jest rozwiązany poważny, a większość mieszkańców wiedzieć, gdzie się zwrócić o bezpański pies.

Jeśli aplikacja nie jest uważany podjęły środki w żadnym wypadku nie prowadzi walkę z samymi bezpańskich psów. To może prowadzić do nieprzewidywalnych skutków. zdrowie rękę może spowodować nieodwracalne szkody. W przypadku masakry psów może być ścigany za okrucieństwo wobec zwierząt. Jeśli po trzech tygodniach działania nie zostaną podjęte usług, napisz skargę ponownie. W przypadku nieudanej próbie ponownego napisać wniosek do administracji regionalnej ze skargą przeciwko członkom jego kompleksu mieszkaniowego, które nie spełniają swoich obowiązków. Reklamacja musi być zarejestrowany i zatwierdzony do realizacji.

chwytne psy

Nowoczesne metody stosowane do kontroli zwierząt pod wieloma względami różni się od tych stosowanych w ubiegłym wieku, są bardziej humanitarny. Nie angażuj się w łapaniu się jeśli prefektura bezczynny i rozwiedli się w zagrodzie dużo bezpańskich psów. Gdzie iść w tym przypadku? Pomoc specjalistów. Można wezwać specjalistyczną usługę, która działa przez całą dobę. Adres w Moskwie: Stromynka, budynek 19, budynek 2, metro "Przemienienie Kwadrat". Wielu mieszkańców wyraża zgodę na płatnych usług, a nie czekać, aż ich problem zostanie rozwiązany za darmo, co zajmuje dużo czasu.

Jako specjaliści zaangażowani w łowienie? Używają broń z grotem. Po strzale pies łagodnie obniża się do ziemi, powoli zaśnięciem. Po to, że zwierzę zostanie przeniesiona do specjalnego transportu i przewieziony do przedszkola. A lekarz weterynarii kontroluje wszystkie zwierzęta. Zdrowe sterylizowane, a następnie kilka dni później powrócił do miejsca połowu. Procedura eutanazji prowadzi się tylko dla chorych zwierząt. Środek ten jest egzekwowane, jako pacjenci, agresywne psy są naprawdę zagrożeniem dla ludzi. Każdego roku tysiące trafień zarejestrowanych gryźć ludzi do pomocy medycznej, kilkadziesiąt przypadków są śmiertelne. Zdziczałe psy dostać w opakowaniach i nie pozwalają mieszkańcom czuć się bezpiecznie na terenie swojego domu. W skrajnych przypadkach, ludzie nawet poprosić o pomoc do policji.

Walcz z paczki

Każdy wie, że psy żyją w dużych stadach. Nie trzeba dodawać, że całe stado złapać dużo bardziej skomplikowana niż jednej osoby. Dlatego też, jeśli na dworze panuje cały pakiet bezpańskich psów, dokąd się udać – pytanie jest ostra. Bezpłatne usługi często złapać dwa lub trzy psy, a na to, że ich misja jest zakończona. Ponadto, psy często uciekają najszybciej jak uchuyut niebezpieczeństwie. A potem znaleźć trudniejsze. Co więcej, nie jest jasne, czy pies złapał te, które napisał skargę lokatorów. Powoduje to, że psy pozostają nieprzechwycony i nadal są niebezpieczne dla innych. Teraz czasami stają się bardziej ostrożne i nie są dopuszczone do osoby blisko siebie. Myśliwi w tych przypadkach nie należy ich dotykać. „Easy” psy, które nie uciekają, aby złapać się dużo łatwiejsze, a następnie zgłoś się. Często całe stado złowionych psów niechętnie podejmują w schroniskach, ponieważ istnieje ograniczona liczba miejsc. Zdarza się, że zwierzę właśnie wydany w innym obszarze.

W takich przypadkach lepiej jest skontaktować się z firmą specjalizującą przejazd do łapania zwierząt. Tam specjaliści mają w swoim arsenale wiele sposobów, aby tracić jak ryba wyjęta całe stado aktywnych, agresywnych psów. Po wychwyceniu, są one umieszczone na 10-dniowej kwarantannie. Zwierzęta są kontrolowane i sortowane.

Co wtedy dzieje się z psami?

Zaledwie kilka lat temu, złapany psy po prostu zastrzelony. Teraz istnieją metody alternatywne, istnieje kilka sposobów, aby usunąć bezdomnych zwierząt, a ludzie wiedzą, gdzie się udać, gdy w zagrodzie bezpańskich psów. Opcje, aby rozwiązać ten problem:

 • Przede wszystkim, zwierzęta powinny być usuwane ze środowiska miejskiego. agencje wywiadowcze złapać psy w stoczni i transportować je w specjalnych schronach. Po pewnym czasie nieodebrane zwierząt uśpić.
 • Inna opcja bardziej humanitarny – sterylizacja zwierząt. Po których było kilka dni później ponownie wydany. Uważa się, że po sterylizacji psów stracić agresywność.
 • Są to regiony, gdzie wszystko jest takie samo pies po złowieniu, wywiezione poza miastem i pędów.

Zwalczanie bezpańskich psów mimo wszystko jest złożoną mieszanką wielu środków i nie powinny być podejmowane samodzielnie. Do tego są specjalne organizacje, jak i profesjonalnych firm, które zajmują się tymi kwestiami.

pilna sprawa

Gdzie się udać o łapanie bezpańskich psów, jeśli sprawa jest pilna? Jeśli zadzwonisz na policję, to należy pamiętać, że stróże prawa nie mają żadnych narzędzi do połowu. Przed psem mają tylko broń służbową.

Gdzie się udać, gdy atakują bezpańskie psy? Skutecznie doprowadzić specjalistów z płatnego serwisu. Mają wszystko, czego potrzeba – pętlę pułapki, rzutki. Każdy pracownik w trakcie szkolenia odbyła się na trzy miesiące i potrafi szybko poradzić sobie z zadaniem. Wychwytujący będzie szybki, minimalnie traumatyczne dla zwierzęcia i dla innych. Nie jest konieczne, aby czekać aż agresywny pies atakuje kogoś, wywołać usługę z góry. Takie wnioski przyjmowane są na zasadzie pierwszeństwa. W Moskwie istnieje szereg profesjonalnych usług w zakresie wychwytywania, jeden z nich jest na ulicy Kociej, 12, budynek 2.

Zalecenia dotyczące chwytania zwierząt

Co zrobić z bezpańskich psów, gdzie udać się po pomoc, to zrozumiałe. I jakie są zalecenia w sprawie wykonywania umiejętności do łapania psów? Są to specjalnie zaprojektowane zalecenia OWHC które muszą być przestrzegane podczas połowu itp podczas transportu i utrzymania zwierząt.

 • Psy rodowodowe nie podlegają uchwycić, jeśli masz je na kołnierzu szyjki. Oznacza to, że należą one do właściciela.
 • Ludzkość jest głównym warunkiem do łapania zwierząt. Ta sama zasada jest obserwowany podczas transportu i psy w szkółce.
 • Wszystkie łapacze zwierząt są zobowiązani do wzięcia udziału w szczepieniu, aby uniknąć wścieklizny.
 • Przed połowu, należy upewnić się, że zwierzę jest w ulicy bez gospodarza.
 • Strzał wykonany tylko wtedy, gdy cel jest w zasięgu wzroku. Ricochet jest nieprawidłowy.

Myśliwi są zakazane

Istnieją również wygórowane artykuły dla myśliwych zwierząt:

 • Nie można rozpocząć nagrywanie, gdy małe dzieci są w pobliżu miejsca.
 • Zabrania się przypisać psy, a także sprzedać innym osobom fizycznym, organizacjom.
 • Dawka unieruchomienie dokładnie obliczone i nie przekracza normę.
 • Przynęta i inne środki są wykorzystywane wyłącznie w porozumieniu z weterynarzy.
 • Unieruchomienie zabrania fotografowania w miejscach, gdzie są ludzie w wąskich obszarach, w słabym świetle.
 • Zwierzęta nie powinny być w transporcie więcej niż 4 godziny.
 • Zabrania się przewozić zwierzęta obok zwłok.

Po łapania zdezynfekować wszystkie narzędzia i transport.

Bezpańskie psy. Gdzie się udać w Moskwie

Poniżej znajdują się adresy ekspertów na faunę w Obwodzie Moskiewskim. Jest ona dostępna na zdobyciu zwierząt:

 • Wschód SA – Przemienienie obszar 9.
 • Zachód AO – Ivana Franko, 12.
 • Północno-wschodniej dzielnicy administracyjne – Prospect Mira, 18.
 • Północno-Zachodni Okręg administracyjny – Liberty Street, 13-2.
 • Południowo-Wschodniej powiecie – Street Aviamotor 10.
 • Southwest powiecie – Sebastopol Avenue, Bldg 28 4.
 • Southern District administracyjne – ulica Avtozavodskaya, 10.
 • Centralna jednostka administracyjna – Street Vorontsovskaya, 21 stron 1.
 • Nord AB – Timiryazevskaya Street, 27.