790 Shares 5958 views

kapitał macierzyński, FIU: Płatności

Rosja dba o jego przyszłości. Potrzebujesz dowodu? Macierzyństwo kapitał FIU daje ci prawo do niego przez prawo. Program działa od 2007 roku i dość skutecznie. Powiedzmy sobie z tymi, którzy koszty kapitałowe FIU macierzyństwo, wyda, jak to się dzieje. Państwo jest mało prawdopodobne, że będą ludzie, którzy nie mają ogólne pojęcie na ten temat, ale nie mogą one być świadomi ważnych niuansów. I to jest ważne dla kraju, który troszczy się o przyszłość, jak również dla rodzin.


Ogólny sens programu

Żyjemy w świecie kapitalistycznym, w którym każdy pracuje dla siebie. W związku z tym, dość duża warstwa bardzo użyteczny dla rozwoju populacji okazała się być zagrożone. Ludzie rodzą dzieci i wychowywania, nie mają czasu, aby pracować dłużej rubli. Ponieważ tracą szansę na zakup mieszkania, zbieranie funduszy na edukację dziecka, i tym podobne. Prawdopodobnie w kapitalizmie, sytuacja ta jest uważane za normalne. Ale kraj potrzebuje zdrowych, wykształconych, dobrze populacji, za swój główny atut. Dlatego też, w celu wsparcia programu dużych rodzin. to działa na jego realizację funduszu emerytalnego Rosji (PFR). kapitał macierzyński przechodzi przez rachunków organizacji i wchodzi do konsumenta, a mianowicie obywateli mających prawo do niego zgodnie z prawem. Istotą programu opisane: problemy osób zaangażowanych w państwie. Teraz można przystąpić do rozpatrzenia subtelności. Jako mama lub tata dostać kapitał macierzyński? FIU działa tylko w trybie odbioru osobistego lub mają inne możliwości stosowania? Wszystko to jest bardzo ważne dla rodziców małych dzieci lub ludzi są zajęci pracą i wychowywaniem dzieci w tym samym czasie. Oni nie mają wystarczająco dużo czasu na bieganie dowodzenia.

Kto jest uprawniony do kapitału macierzyńskiego?

Nie wszyscy mieszkańcy mogą ubiegać się o dodatkową, a dużo pieniędzy z budżetu. Maternal Capital fundusz emerytalny przypada tylko do obywateli Federacji Rosyjskiej. Oznacza to, że musisz upewnić się, że dziecko jest „obywatel” kraju. To wymaga zaświadczenia o dostępności rosyjskiego obywatelstwa. Ponadto, wymagane kopie paszportów mama lub tata, akty urodzenia dla wszystkich dzieci. Macierzyństwo kapitał FIU, zgodnie z programem wydanym na drugim lub kolejnych dzieci, które urodziły się po 1 stycznia 2007 roku. Można powiedzieć, że to jest niesprawiedliwe, ponieważ pozostawiając wiele rodzin wychowujących niemowlęta urodzone wcześniej? Nie ma Pan racji. Państwo w ten sposób stymuluje wzrost populacji. Proponuje się znowu rodzić.

dokumenty dodatkowe

kapitał macierzyński FIU zapewnia nie tylko jedno z rodziców. Ponieważ, niestety, nie wszystkie dzieci mają mamę i tatę. Do finansowania jest uprawniony do opiekuna lub rodzica adopcyjnego. Osoba ta musi dostarczyć dokumenty potwierdzające status inspektora. Należy pamiętać, że obliczenia weźmie wszystkie dzieci, które są przybrany rodzic (opiekun) podnosi (i ich własne, a odbiór). Jeśli matka zmarł lub został pozbawiony praw, należy załączyć kopię aktu zgonu lub decyzji sądu. Zbierz wszystkie dokumenty z wyprzedzeniem przed napisaniem wniosku. FIU koszty kapitałowe ciążowa w krótkim czasie. To daje pracownikom trzy miesiące. Wskazane jest, aby ich nie zawieść, zmuszając wymaga cały nowy papier. Nie tak wiele dokumentów wymaganych do udziału w programie. Co do zasady, kolekcja nie przedstawia żadnych trudności.

Gdzie można wydać pieniądze?

W taki dobry i niezbędne programy mają swoje ograniczenia. Celem jest dostosowanie rodzin finansowania nierówności w możliwościach zabezpieczenia finansowego i stworzenia normalnych warunków dla rodziców dzieci. Zgodnie z planem przez twórców programu, w tej sytuacji, ludzie uważają, że trudno jest kupić dom lub mieszkanie, zbierać szkolenia i tak dalej. Że kraj dba o tych ważnych potrzeb. Wydać to może, zgodnie z prawem do:

  • Wypłata badaniu dzieci;
  • Rozwiązanie problemu obudowy;
  • tworzenie warunków dla dziecka niepełnosprawnego i jego przystosowania społecznego;
  • dodamy do konta emerytalnego matki.

Uzyskać gotówkę możliwe, ale tylko w małych „kawałki”, zgodnie z konkretnymi decyzjami rządu jest również.

Dokładnie jak zdobyć pieniądze?

Zaświadczenie o prawie do stolicy – to połowa sukcesu. Czasami są problemy z jego recepcji, ale są one rozwiązywane z wielokrotnego użytku. Znacznie trudniej zebrać dokumenty do RPF wykorzystać kapitał macierzyński. Z tym, ludzie mają wiele problemów. Po pierwsze, obliczenia są tylko w formie bezgotówkowej. Zdecydowałeś się na zakup domu, na przykład, a sprzedawca boi się komunikować z budżetu. Wiadomym jest, że wszystkie transakcje są sprawdzane pod kątem zastosowania docelowego pieniędzy. Posiadacze certyfikatów muszą cierpieć do czasu znalezienia odpowiedniej alternatywy. Po drugie, FIU jeszcze wziąć papier. I to też problem nie jest prosty. Zaleca się, aby rozpocząć, aby przejść do inspektora i dowiedzieć się, co ma wskazówek, że jest do współpracy. Pomoże to, aby ominąć wiele pułapek.

Jak poprawić warunki życia

Zwracamy się do najdelikatniejszych momentach. Awaria RPF w zestawieniu kapitału dominującego – bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Konieczne jest, aby zbierać papier prawidłowo, tak aby nie dostać. W celu, aby zapłacić na poprawę warunków życia w pierwszej kolejności potrzebuje umowy sprzedaży, zarejestrowany stan. Kopia dołączyć do wniosku wraz z zaświadczeniem. Jeśli chcesz wydać na remonty, to samo powinno być zaopatrzone w umowie podpisanej z firmą świadczącą podobne usługi. Należy jednak pamiętać, że wynagrodzenie za pracę tylko po to jest zrobione. Przez analogię wybrany papier i na budowę własnego domu: dokument w sprawie własności gruntów i umowy z firmą. Następujące dokumenty wymagane we wszystkich przypadkach, musi zawierać szczegóły dotyczące rachunków bankowych osoby, której płacisz czynsz (remonty lub inne).

Kiedy przelew?

Szczęśliwymi posiadaczami certyfikatu plany, opcje są zaznaczone, a sprzedający potrzebują pieniędzy. Jest to ich interesy mogą wejść w konflikt. bezwzględnie konieczne dla osoby, z którą umowa została zawarta, aby odpowiedzieć, w jakim wymienia warunki FIU kapitał macierzyński. Zgodnie z prawem, przetwarzanie wniosku podaje się do inspektora jeden miesiąc. Ale ważne jest, aby mieć pewność, że zostały zebrane wszystkie niezbędne dokumenty, nie trzeba przerobić. W związku z tym, należy skonsultować się ze swoim przełożonym z góry, pokazując dokumenty do JAF. Otrzymuj kapitał macierzyński jest przetwarzany w sposób terminowy, ale można uzyskać zwolnienie, a jeśli coś brakuje lub coś nie jest należycie wykonana. Dlatego pożądane jest błądzić. Jeśli masz awarię, wtedy nie będzie nerwowy i dowiedz się jak najwięcej szczegółowo przyczyny. Dokumenty będą musiały się zmienić, ale nie tracą nadziei. Prędzej czy później, pieniądze trafią do sprzedającego.

Co jeśli cała kwota nie jest wydawane?

Gdy chcesz wyzwanie, można by pomyśleć o dalszym wykorzystaniu narzędzia. Aby to zrobić, zapoznaj się z tą jednostką. Dowiedz się pozostałości kapitału macierzyńskiego może być inspektorem. Jest to najprostszy sposób, aby nie zgadywać, a nie być w iluzji. Ten specjalista powie gdzie wysłać dostępnych funduszy. Fakt, że program jest zaprojektowany w taki sposób, że rodzina adresów globalnych wyzwań. Co do zasady, nie ma na koncie. Fundusze te mogą być dodawane do renty matki. Aby to zrobić, należy napisać oświadczenie, forma, która daje inspektora odbiorczej. Czasami można również wydawać pieniądze na studia. Aby to zrobić, należy wykonać kopię umowy z instytucją świadczącą usługi. Jego podkoly do specjalisty aplikacji i powrót. Często ludzie pytają, kiedy można wykorzystać fundusze. Eksperci zalecają, aby nie opóźniać decyzję. Gdy certyfikat będzie pod ręką, myśleć o tym, jak z niego korzystać. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Ale nie zapominaj, że ilość lub jej resztki są indeksowane corocznie, że wzrasta. Na przykład, kapitał macierzyński dla funkcjonowania programu niemal się podwoiła. Rodzice otrzymali certyfikat dla 250 tys. Rubli (2007) oraz w 2016 roku kwota ta wzrosła do 453 026 tys. Rubli.

Co można zrobić w każdym przypadku,

Ważne jest, aby zrozumieć, że RPF płatności kapitałowych macierzyństwo, które są wykonane, ponownie dokładnie sprawdzić. Jeżeli okaże się, że środki budżetowe są wydawane na inne cele, będzie musiała zmierzyć się z poważnym problemem. Czy oszustów oferujących frywolne matek i ojców kapitałowych pieniężnych. Nie można zgodzić się z nim w każdym przypadku. To jest oszustwo! Identyfikacji naruszeń organów ścigania zaangażowanych. I nie ma żartów z nimi, oszustwa – przestępstwo, więc muszę przetrwać nie tylko zwrot kapitału dominującego. RPF, ze swej strony ściśle monitoruje ukierunkowane wykorzystanie pieniędzy, ale istnieją przypadki, gdy inspektor naprzeciwko, dobrze, albo oszustem okazał się trudniejsze. stróżów prawa będzie radzić sobie z tych wszystkich matek i ojców z uwagą, że nie minie. Uwierz mi, państwo chroni swoje pieniądze. Raz są one przeznaczone dla dziecka, i powinno być wydane.

dopisek

W 2014 roku w Federacji Rosyjskiej wzrosła o kolejne dwa podmioty. Rodzin mieszkających na Krymie, również są objęte programem. I, podobnie jak wszystkich obywateli Federacji Rosyjskiej, osoby te mogą ubiegać się do funduszu emerytalnego na zasadach ogólnych, to znaczy, aby zdobyć pieniądze dla dzieci urodzonych po 1 stycznia 2007 roku.