861 Shares 4758 views

Tabletki „Ladasten”: instrukcje użytkowania. Opinie lekarzy i istniejące analogi narkotyków

Medycyna „Ladasten” Instrukcja określa jako pochodne adamantan, mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie psychiczne i fizyczne zdrowie człowieka. Działanie narzędzia skutecznie połączone przeciwlękowe, aktywowanie, działanie immunostymulujące, i tak zwane elementy actoprotective aktywność. Z tego ostatniego, nawiasem mówiąc, jest bezpośrednio zależna zwiększenie tolerancji pacjenta na różnego rodzaju aktywności fizycznej.


Na szczególną uwagę jest to, że podczas korzystania z „Ladasten” przygotowania (nauka to potwierdza) ledwie obserwowane zjawiska hiperstymulacji i nie obserwowano działań niepożądanych, takich jak, na przykład, wyczerpywanie się funkcjonalnością. W tym przypadku, tego rodzaju stan jest często rejestrowane u pacjentów leczonych tradycyjnymi środkami-używek. Ponadto, tabletka „Ladasten” Oni nie mają rozkurczające mięśnie i właściwości gipnosedativny i potencjał uzależniający.

Mechanizm działania leków

Aktywność leku, ze względu na wzrost emisji z zakończeń presynaptycznych neuroprzekaźnika procesu jego blokada wychwytu dopaminy stymulujące biosyntezę. Ponadto należy stwierdzić, o skutkach modulowanie „Ladasten” preparat (podręcznik zwrócić szczególną uwagę na to) na kompleksie GABA-benzodiazepin-hlorionoformny, co eliminuje odbiór benzodiazepin, zaobserwowano spadek w sytuacjach stresowych. Ponadto, lek ten wyraźnie stymuluje GABAergiczną mediacji czasami zmniejszania ekspresji genu odpowiedzialnego za syntezę GABA transporter, który wykonuje mediator wychwytu zwrotnego serotoniny.

Opis działania terapeutycznego i farmakokinetykę

Po doustnym podaniu leku we krwi, podczas gdy osiąga swoje największe stężenie średnie pacjenta od dwóch do czterech godzin, przy czym maksymalna prędkość wynosi 363 ng / ml. Jeśli chodzi o okres półtrwania leku, jest ona zazwyczaj waha się jedenaście lub dwanaście godzin. Mówiąc o cechach działaniu terapeutycznym tabletek „Ladasten”, należy zauważyć, że u pacjentów z różnymi zaburzeniami asteniczny lękowych-asteniczny i pozytywny wpływ zaczyna się pojawiać od pierwszych dni ich stosowania w postaci wyświetlaczy wyraźna redukcja somatovegetativnyh wskaźniki stresu emocjonalnego i objawów asteniczny. Ponadto, lek ten wspomaga szybki wzrost wytrzymałości i aktywność regeneracji.

Główne analogi narkotyków

Jeśli weźmiemy pod uwagę leki – analogi „ladastena”, najbardziej podobny mechanizm działania do tej pory rozwiązania te są przeznaczone do podawania doustnego, takie jak „Velkornin”, „Adaptokon”, „Giporolam” i „Adaptovit” pigułka " życie 600 "" Saparal "" Bemaktor "" Safinor "i" Rantarin”. Ponadto kapsułki „Milife” należy przypisać do tej samej grupy „Metaprot” i „fitynowy” maści do użytku zewnętrznego „Apilak Grindeks Apilak” i „”.

Postać dawkowania i kompozycja leku

Dostępne leki „Ladasten” Instrukcja który niekoniecznie jest w zestawie, w postaci czopa kołowego drażetek biały lub kremowy biały, ze skosem na jednej stronie. Jako składnik czynny w skład każdej tabletki zawiera takie substancje jak bromantane. Rola składników dodatkowych działań stearynian magnezowy, skrobię ziemniaczaną i typ celulozy mikrokrystalicznej.

Zakres stosowania leku

Weź to środki psychoaktywne, eksperci doradzają ludziom cierpiącym na różne warunki asteniczny, sprowokowany przez stres psychiczny, choroby zakaźne i somatycznych, brak snu lub przepracowania. W przypadku ciężkiej nietolerancji zwykłych obciążeń i powinien zacząć używać pigułki „Ladasten”. Wskazania do stosowania obejmują i roztargnienie, ogólne osłabienie, wyznacza nawet po odpoczynku, znacznie gorzej w godzinach wieczornych i kontynuowane w godzinach porannych. Ponadto, aktywny lek jest często podawany gdy przeczulica (nietolerancja hałas i blask), zaburzenia pamięci, niepokój i drażliwość. Pacjenci cierpiący na bezsenność, nadmierna lub innych zaburzeń snu, zbyt powinny zacząć otrzymywać „Ladasten” lek. Wskazania do zastosowania do takich chorób jak neurastenii.

Charakterystyka zastosowania i dawkowania leku

Wziąć te tabletki eksperci ogólnie polecam dwa razy na dobę, niezależnie od posiłków. W tej pojedynczej dawki leku może być od pięćdziesięciu do stu miligramów. Brać leki powinny nieprzerwanie przez czternaście – trzydzieści dni. Bardziej dokładny tryb leczenia może być przypisana jedynie do leczącego lekarza w oparciu o badania i analizy uzyskane. Należy podkreślić, że nie zaleca się stosowania tego środka psychostymulanty po południu.

Główne przeciwwskazania oraz lista możliwych działań niepożądanych

Weź ten lek jest zabronione do pacjentów, którzy nie ukończyli osiemnastego roku życia, a także osób cierpiących na nietolerancję indywidualnej bromantane. Podczas rodzenia powinny również przerywać przyjmowania tabletek „Ladasten”. Recenzje lekarze sugerują, że może to być niebezpieczne dla nienarodzonego dziecka. Jest to niepożądane należy stosować leku w okresie karmienia piersią noworodka. Ponadto, nie powinni stosować leku dla ludzi z reakcją alergiczną na skrobię ziemniaczaną, lub dowolnego innego elementu zabezpieczającego, obecnej w kompozycji.

Jeśli chodzi o działania uboczne, niektóre badania wykazały, że tabletki te są klasyfikowane jako nisko toksyczne i są ogólnie dobrze tolerowane przez pacjentów. W wyjątkowych przypadkach może być zaburzenie snu i nadmierna aktywacja obchodzone. Rozwój takich warunkach nie wymagało przerwania terapii i może powodować obniżenie początkowej dawki. Ta zwiększona wrażliwość pacjentów na różnych składników leku może wystąpić wiele reakcji alergicznych, takich jak obrzęk, zaczerwienienia skóry i innych.