94 Shares 9801 views

Jak mogę zwiększyć rozmiar piersi kobiet? nowoczesne metody

Prawdopodobnie będzie to bardzo trudne, aby dostosować rozmiar kobiecych piersi pod jednym wspólnym standardzie. To dlatego, że każda osoba ma swoje pojęcia piękna. Ktoś wydaje się być atrakcyjnym pierwszy rozmiar, ale ktoś przychodzi do zachwytu bujnej i tak upragnionego piersi.

Ale, mimo różnic w gustach, każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Kupujemy korygowania bieliznę, która jest w stanie uczynić nasze piersi większe i bardziej atrakcyjne. Ale co z tymi, którzy nie mają nic i zwiększyć ją? Jedynym rozwiązaniem staje się powiększenie piersi o chirurgii plastycznej.

Sposoby, aby zwiększyć piersi

  • Najbardziej popularne wśród kobiet nadal cieszy wzrost wielkości ustawiając silikonowych implantów. Metoda ta jest stosowana przez chirurgów plastycznych na całym świecie od ponad 50 lat. Endprotezirovanie piersi poprzez implantów jest uważany za najbardziej niezawodne i wydajne. Ponadto każdy pacjent może wybrać prawą pierś. Jest to możliwe dzięki ogromnym wyborem kształtów, wielkości, wysokości, itd. Większość producentów implantów dać swoje produkty dożywotnią gwarancję. Takie podejście mówi, nie było potrzeby, aby ponownie iść pod nóż chirurga. Jak zostanie wprowadzony do implantu jest określana wspólnie przez chirurga i pacjenta.
  • Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, wiele kobiet uciekać się do powiększania piersi za pomocą żelu. Do tej pory, w trakcie eksploatacji, albo syntetyczne lub naturalne żel mogą być użyte. Mówi się, że żele na bazie syntetycznych są zakazane w wielu krajach. Wynika to z ich zagrożenia dla organizmu kobiety. Jeśli chodzi o żele pochodzenia naturalnego, z ich pomocy w tym czasie została ona zwiększona, piersi Żadna kobieta nie jest.
  • Powiększenie piersi – własnego tłuszczu. Metoda ta polega na wstrzyknięciu klatkę piersiową pacjenta w jej własnych komórek tłuszczowych. Taki przykład wykonania jest zwiększenie alternatywy aktualnego mammoplastyki. Oddzielnie, warto zauważyć, że w trakcie operacji jest wykonywana w tym samym czasie dwie procedury: liposukcja i wzrost. Jeśli masz chęć zwiększenia piersi w ten sposób, to należy wiedzieć o tym, że wzrost jest możliwy tylko dla jednej lub dwóch rozmiarach. Istotą jest to, że wprowadzenie dużych ilości tkanki tłuszczowej może prowadzić do poważnych powikłań, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta. Tego samego nie można powiedzieć o tym, że przed podjęciem decyzji o takiej operacji jest konieczne, aby starannie wybrać i kliniki i chirurga.

Podsumowując można powiedzieć, że nawet jeśli są nieco niezadowolony z ich naturalnych proporcjach, jest wart kilka razy pomyśleć przed wyjazdem do powiększania piersi. Żaden lekarz nie może powiedzieć, że 100% po operacji, a w niedalekiej przyszłości nie będzie miał żadnych komplikacji.