327 Shares 8784 views

Gotowanie potraw z ziemniaków multivarka

Ziemniak – drugi chleb, jeden z najbardziej użytecznych i pysznych warzyw, która zawiera duże ilości witamin. Ale początkowo Piotr I nie były w stanie uczyć rosyjskie ludzie jedzą ziemniaki. Ten roślinny został przywieziony do naszego kraju w XVII wieku. O ziemniaki opowiada niesamowite mity i historie, podziwiając kwiaty, ale jest tylko strach. Dopiero w połowie XIX wieku nie było na stole gotowane ziemniaki.


Ziemniaki – jedno z warzyw, z których można przygotować każdą potrawę: sałatki, zupy, przystawki, ciasta, deser. Ziemniaki można gotować, smażyć. Bardzo smaczne posiłki gotowane uzyskane z multivarka ziemniaczanych. Gotowanie w tego nowoczesnego sprzętu kuchennego jest przyjemność. Konieczne jest jedynie, aby oczyścić ziemniaki, wlać wodę, dodać sól i ustawić specjalny program, w tym przypadku – „gotowanie”, i uruchomić stoper. Po 20 minutach, ziemniaki gotowe. Hostessa w tym czasie mieli możliwość oglądania ulubionych rzeczy.

Ziemniaki mogą być gotowane w połączeniu z różnymi innymi produktami: warzywa, mięso, ryby, kurczak, pieczarki. można przygotować potrawy z grzybami i ziemniakami. To danie można ugasić pożarów zagotować. Ideałem zgaśnie. Jest to konieczne, aby oczyścić ziemniaki, pokroić w kostkę, posiekane pieczarki, sól, dodać olej roślinny, trochę wody, cebulę, rzepę i wybrać program „Regulowanie”. Umieścić licznik przez dwadzieścia minut. Podawać i przybranie drobno pociętych zieleni.

Potrawy z ziemniaków multivarka być nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne. Ziemniak to jedna z tych potraw, które mają dobrą wolę i na szybkich dni. Załóżmy dania z grzybami i ziemniakami gotowanymi w multivarka, może być całkowicie nadana dania bezmięsne i dietetyczne. Ten sposób wytwarzania nie wymaga dużych ilości tłuszczu, o niskiej kaloryczności żywności uzyskanych, bogate w witaminy.

Różne gotowane potrawy z ziemniaków multivarka uzyskane smaczne. Może to być zupa ziemniaczana z serem i ziołami. puree również zupa jarzynowa z ziemniakami i grzankami, zaprawiona śmietaną i sosem serowym. Okazuje pyszne ziemniaki, gotowane na parze. Jego dobry być podawane z sałatką z warzyw, pieczonego kurczaka lub śledzia i zieleni.

Ziemniaki – jedno z warzyw, które są bardzo dobrze połączone i trawione z grzybami. Żaden z rosyjskich ludzi nie da się grzybnię ze świeżych ziemniaków i kwaśną śmietaną. Gulasze z ziemniakami multivarka szczególnie aromatyczne. Wszelkie pieczeń można gotować przez kilka minut, co jest szczególnie ważne po ciężkim dniu. Konieczne jest jedynie, aby przygotowanie wszystkich składników mycie, cięcie, dodać sól, dodawanie przypraw i trochę wody. Wybierając program „Wygaszanie”, włącz stoper przez dwadzieścia minut, w tym czasie do nakryć do stołu, możemy zorganizować naczynia. Pieczone ziemniaki i grzyby gotowy. Rozłożone na talerze, dekorujemy zieleni i sosem śmietanowym, zaprosić bliskich przyjaciół. Wszyscy życzymy smacznego!