115 Shares 5008 views

Szalony ręce, czyli jak zrobić MicroSIM

Nadszedł czas, aby kupić nowy telefon. Bardziej dokładne, aby powiedzieć, smartphone. Telefony są stopniowo stają się przestarzałe własną rękę. Wynika to z faktu, że funkcjonalne, które niesie ze sobą telefon, zbyt mała. Ale inteligentny telefon, który przetłumaczony na angielski oznacza „inteligentny telefon”, pomoże Ci w niemal każdej sytuacji. Producenci w celu przedłużenia żywotności devaysa na kilka godzin na jednym ładowaniu, bateria jest włożona do większego rozmiaru. W związku z tym okazuje się, że zwykła karta SIM nie tam zmieścić. Dlatego zaczęliśmy wykorzystywać MicroSIM. Więc nie panikuj, nauczę cię jak zrobić MicroSIM.


MicroSIM zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze, być może najłatwiejsze. Trzeba tylko znaleźć dokumenty i przejść do starego Simcoe w operatorze Salon, który służy wam, a nie będzie zastąpić go bez żadnych problemów. To nie zajmie dużo czasu. Większość firm zrobi to za darmo.

Drugi sposób jest nieco trudniejsze i bardziej niebezpieczne. Trzeba zrobić MicroSIM karty SIM, które zostały wykorzystane przed. W rzeczywistości, to zajmie Ci około 5 minut. Aby wykonać te czynności, trzeba tylko nożyczki, ołówek i linijka. I tak, prawie zapomniałem, trochę cierpliwości. Standardowy rozmiar karty SIM: 2h15h0.76 mm. Jednak nowo utworzone – MicroSIM – ma nieco mniejsze możliwości: 15x1x0.76 mm. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że szerokość nie uległa zmianie.

Teraz wokół chipa metalu jest konieczne, aby narysować prostokąt 15×12 mm. Narysować tak, że to było oczywiste, gdy zaczniesz ciąć. Gdy wszystko jest gotowe, rozpocząć operację. Ostrożnie zacząć cięcie. Użyj większe nożyczki. Manicure nie jest odpowiednia, ponieważ plastik jest dość grube i wytrzymałe. Jak MicroSIM dokładne? Można erozji mały pilnik do paznokci. Ale w każdym przypadku, nie należy korzystać z pliku. W tym przypadku najważniejsze jest, aby krawędzie były gładkie, a wewnętrzny układ nie jest uszkodzony.

Gratulacje! Teraz twój gotowy MicroSIM. Zapraszam do wstawiania go do smartfonu. Ale bądź ostrożny. Niektóre tabletki nie odbierać połączenia, są one przeznaczone tylko dla dostępu do Internetu, więc nie stara karta sim przerobić w nowej standardowej karty. Lepiej jest iść do salonu i otrzymać kartę SIM ze specjalną taryfą.

Zazwyczaj te karty użyć tylko jednej firmy. Ale ostatnio się przenieśli do nanosim. I to nawet mniej niż MicroSIM. Ale gorąco polecam udać się do salonu połączenia i zmienić kartę sim tam, ponieważ jest o wiele łatwiejsze. Również tutaj można zapytać, jak zrobić najwięcej MicroSIM. Ale w większości przypadków będzie można powiedzieć, że był zmieniony. Jak wspomniano powyżej, należy MicroSIM Nie wszyscy producenci. Jeśli używasz smartfona, który był MicroSIM, a teraz kupiłem w których zwykłe, nie trzymać to wszystko z powrotem. Można go zmienić ze względu na kabinie. I sumienny producentów w pudełku z smartphone umieścić łącznik. Trzymać się MicroSIM zamienia normalny Sim. To bardzo proste i szybkie. Oczywiście, można kupić ten cud w dowolnym odpowiednim sklepie.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić MicroSIM zwykłej karty SIM i upewnij się, że nie ma nic skomplikowany temat. Najważniejszą rzeczą – jest cierpliwość. Powodzenia!