143 Shares 6603 views

Jak określić jakość powłoki nordyckiej. Jak sprawdzić jakość sierści

W jakiejkolwiek części ziemi mieszka kobieta, bez względu na to, do jakiego partii należy, niezależnie od jej narodowości, zawsze tajnie lub oczywiście marzy o rzuceniu lekkiego, eleganckiego, zawsze modnego futra z futra norek na jej ramionach. To nie wyjdzie z mody przez długi czas i jest całkiem praktyczne, jeśli jest to produkt wysokiej jakości. Ale jak ustalić jakość sierści?


Wybierz model

Nie jest tajemnicą, że przede wszystkim przy zakupie futra, kobieta zwraca uwagę na jej kolor, model, a następnie próbuje zrozumieć jakość oferowanych towarów. Pójdźmy tą samą drogą.

Niewątpliwie ważne jest, aby wybrać odpowiedni model. Niewielka damska nie zaleca bujnej i wydłużonej sierści. Produkty trapezoidalne kształty są zwykle szyte z wykorzystaniem technologii rozpuszczania (z małych przekątnych), dlatego też należy je traktować ostrożniej, uważniej. Ponadto, takie futra nie są przeznaczone do poważnych mrozów syberyjskich. Gdzie lepiej podgrzać prosty wydłużony model pod pasem z kapturem i zwężonymi rękawami.

Uważa się, że futro norek nie jest najcieplejsze. W tym względzie, jeśli czujesz, że jesteś w chłodnym miejscu w nowych ubraniach, ogrzać go wełnianym mrugnięciem.

Jest inny wskaźnik, za pomocą którego oceniane są wszystkie futra. To jest – zmęczenie. Więc na tej samej nodze zajmuje tylko czwarte miejsce. Tu jest znacznie gorsza od szarego, wydra, bobra. Dlatego też, jeśli zamierzasz kupić szlafrok norek na codzień, a następnie popełnij duży błąd.

Długa płaszcz, mimo że wygląda drogie i luksusowe, nie odpowiada osobom, które prowadzą samodzielnie. W tej sytuacji o wiele wygodniej jest krótki płaszcz lub krótszy model.

Kolor jest bardzo ważny

Nie zdziw się, ale jakość powłoki nordyckiej w dużej mierze zależy od wybranego koloru produktu, jeśli oczywiście mówimy o długoterminowej eksploatacji modelu. Wiadomo, że nawet najlepsza jakość futra w końcu się żółwie, a niestety jest to proces nieodwracalny. Dlatego też, jeśli planujesz nosić futro, nie usuwając go przez kilka lat, lepiej jest odrzucić lekkie kolory.

Wybierając kolor, należy wziąć pod uwagę pożądany kontrast między wyglądem kobiety a kolorem futra. Modele świetlne są bardzo orzeźwiające, a ciemne podkreślają zalety i zalety. Innymi słowy, jeśli nie spałeś lub nie jesteś zmęczony, wtedy ciemny płaszcz może dodać Ci dodatkowe lata. Jeśli zdecydujesz się na zakup futra z lekkiego futra, uważnie sprawdź podcięcia, zarówno przy świetle dziennym, jak i sztucznym oświetleniu. Nie powinno być nawet najmniejszej śladu żółtości. Na beżowej norce starzenie nie będzie tak zauważalne, a śnieżnobiałe futro zmieni kolor po dwóch sezonach. Często ktoś idealnie pasuje do niebieskiej norek. Ale jeśli zbliży się do ciebie, nie ma wątpliwości – będziesz wyglądać jak królowa.

I jeszcze jedna rada dla miłośników lekkich futra. Latem futra powinna być przechowywana w szczególnym przypadku (nie w polietylenie), ostrożnie chronić ją przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym. Dzisiaj w dużych miastach często oferowane są usługi "chłodni futerkowej". Przy takim przechowywaniu futro nie staje się żółte.

Modny – nie oznacza wysokiej jakości

W ostatnich latach często malują się futrzane futra. Czasami jest to zrobione w celu osiągnięcia pewnego koloru, a czasami – aby ukryć wady skór. Jak ustalić jakość farb futra norek? Świeżo farbowane futra znacznie szybciej zanikają, co znacznie utrudnia zużycie. Niemniej jednak dzisiaj są na szczyt mody.

Często jest lekki norek (zwłaszcza "biały złoto") jest przebarwiony. Potem traci znaczną część zużycia.

Istnieje niepisana zasada przy wyborze futra ciemnych kolorów – im ciemniej jest, tym droższe. Dlatego niektórzy sprzedający przedsiębiorcy mogą sprzedawać malowany norek orzechowy zamiast drogiego czarnego norek.

Mink futro: jak ustalić jakość

W naszych czasach hodowla i hodowla norek jest dochodowym biznesem. Są zaangażowani w wielu krajach. Sprzedaż futer z reguły odbywa się na kilku dużych aukcjach międzynarodowych. Najczęściej ich nazwy można znaleźć na etykietach. Dziś zaprezentujemy Państwu duże wyroby futrzarskie.

Rosyjski mink

To futro było zawsze uważane za najcieplejsze. On ma wysoki awn i podpułkę, więc najwyraźniej wydaje się trochę "szorstki". To niedrogie, szeroko reprezentowane w naszych sklepach i rynkach. W ostatnich latach niewielki nacisk spowodował norek zagranicznych producentów – wysoka jakość, ale droga.

Skandynawska norka

To stanowi 80% wszystkich futra sprzedanych na świecie. Wyróżnia się środkowym awn i bardzo gęstą pachami. Ten futro jest sprzedawany na aukcji w Finlandii i nazywa się SAGA. Jest to wspaniały błyszczący norek, który w ludziach nazywano "czarnym diamentem". Jeśli chodzi o kwestię ustalenia jakości futra z norek, możesz mieć pewność, że produkt jest wykonany z tego futra – jest to gwarancja, że otrzymujesz model naprawdę wysokiej jakości.

Norek norweski

To futro można zidentyfikować natychmiast. Ma bardzo mały stos i prawie nie świeci. Zazwyczaj nazywa się aksamitem. Eksperci uważają, że im wyższe i grubsze futro, tym cieplej. W rezultacie norek północnoamerykański nie nadaje się do rosyjskich zim. Takie futro jest sprzedawane na amerykańskiej aukcji Black INAFA, a najlepszym czarnym norek z paszportem i etykietą jest Black Glama. Jeśli wpiszesz kod na stronie internetowej na etykiecie, otrzymasz pełną informację o produkcie, a co ważne, dowiesz się, czy jest to prawdziwe.

Dzika Mink

W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak ustalić jakość futra z norek, nie należy mylić o tym, co jest drogie – oznacza to jakościowo. Ten rodzaj futra jest rzadkością. To bardzo długie stosy, prawie jak szare. Jedyny kolor jest ciemno-brązowo-brązowy. Ponadto wyróżnia się bardzo lekkim podłożem. Takie futro ma wiele wad, a zatem produkcja produktu wymaga znacznie więcej karnacji. W związku z tym jego cena jest znacznie zwiększona.

Chiński mink

Jeśli nie wiesz, jak ustalić jakość futra z norek, zalecamy, aby nie kupować chińskich produktów z rynków. W Chinach produkowane są futra z norek, ale ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na to, pozostaje w kraju. Tylko niedrogie, wątpliwe produkty wysokiej jakości wylatują za granicę. Ponadto chińscy producenci lubią rozciągać futro, co czyni go bardzo kruchym, zużywa się znacznie szybciej, a futra praktycznie nie ogrzewa.

Włoski, grecki płaszcz

W słonecznych Włoszech norek nie jest uprawiana, ale miejscowi mistrzowie, jak i Grecy, tworzą wspaniałe próbki z wykwintnym wzorem. Dziś wiele osób wyjeżdża do tych krajów na zakup puszystej rzeczy. Jakość futra norek z Grecji i Włoch zawsze cieszy się modą. Kupuj te produkty lepiej w sklepach z fabrykami futra. W porównaniu z cenami w Moskwie można zaoszczędzić od 800 do 1000 euro.

Kupowanie w radości

Jeśli zdecydujesz się na zakup futra z futra norek, a następnie, aby zamówienie było dla Ciebie przyjemnością przez długi czas, nie kupuj produktu na rynku, w którym nie otrzymasz żadnych gwarancji. Jeśli potrzebujesz dość skromnego budżetu, poczekaj na zniżki w marcu lub czerwcu. Latem kupić futro z 50% zniżką – nie ma problemu.

Jak sprawdzić jakość sierści

Aby kupić produkt wysokiej jakości, zwróć uwagę na następujące szczegóły:

  • Fartuchy futrzane nie powinny być żółte;
  • Mezdra (skóra) – biała, pozbawiona plam, wolna od zewnętrznego zapachu;
  • Stos futra jest lśniący, nie trzyma się razem i nie wygląda na tłuszcz;
  • Po noszeniu dłoni przed futrem, futro szybko przywraca i zajmuje dawne miejsce;
  • Nie kupuj klejonego futra – ten produkt jest na jeden sezon;
  • Narysuj wilgotną, białą chustkę na futrze – jeśli jest na niej ślad, produkt jest pomalowany, a nie bardzo wysoka.

Mamy nadzieję, że udało nam się pomóc zrozumieć jakość i możliwe wady produktów futra z norek, a będziesz mógł kupić tylko taki płaszcz, który będzie rozgrzewać i proszę cię przez długi czas.