718 Shares 2186 views

Hatchback „Nissan Tiida” – wybitny nowość japońskiego przemysłu samochodowego

W 2013 roku w Australian Motor Show w Sydney, nowy hatchback "Nissan Tiida" został przedstawiony. Pod tą nazwą, model wprowadzony europejskie, rosyjskie i inne rynki światowe. W Ameryce jest sprzedawany pod nazwą „wersja”, a tu w Australii nowość znanej jako „Nissan Pulsar”. Samochód doskonale łączy w sobie praktyczność, niezawodność, projektowanie nowatorskich i niezrównana projektowania szczególny model słynnej japońskiej firmy.


nowy wygląd

projektanci Nissana z powodzeniem udało się utrzymać tożsamość korporacyjną, dając wóz zupełnie nowe oblicze. „Nissan Tiida” -hetchbek (na zdjęciu poniżej w artykule) wygląda bardzo nowoczesny i ciekawy. I przyczynia się do tego nowego, bardziej zwarty i wykończenia ciała, mimo swojej wielkości i dłużej niż jego poprzednik.

Konstrukcja przedniego zderzaka rozpoznać cechy modelu „Murano”, a tylną część „japoński” wspomina crossover „Qashqai”. Hatchback „Nissan Tiida” było nietrywialne krata kształt, który doskonale podkreśla stylowe reflektory przednie i dodaje kilka samochodów szybko. Inną zaletą tego modelu jest bardzo pojemny i wygodny rozruchu. Pasażerowie tylnych siedzeń mogą cieszyć się przestronne i komfortowe, a siedzenia są bardziej jak ogromny kanapa, gdzie trzy osoby komfortowo zakwaterowani.

Charakterystyka wnętrza

Dla samochodu „Nissan Tiida” (hatchback) 2013 odbyła się pod hasłem „Zmień w ogóle!” Wewnątrz samochodu również została poprawiona. Pomimo faktu, że wnętrze jest zaprojektowane w dość cichej i minimalistycznym stylu, smaku i rozsądna jest odczuwalny w każdym z jego elementów. Co ciekawe, nawet podstawowe wyposażenie nowości zapewnia doskonały zestaw nowoczesnych urządzeń, wśród których, na przykład, klimatyzację, wygodne fotele z ogrzewaniem elektrycznym, „fantazyjne” radio, które są sterowane z kierownicy, electro, centralny zamek, cztery poduszki powietrzne, a także stylowy jasne pomarańczowe lampki na desce rozdzielczej. Sam koła wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i, oczywiście, wyposażony w wzmacniacz, który działa bardzo precyzyjnie, a nawet, można powiedzieć, sportowej. Droższe wersje modelu „hatchback” Nissan Tiida „opcjonalnie wyposażony w czujnik deszczu, komputer pokładowy, chip-key, tempomatem i innymi funkcjami.

powertrains

Nowością otrzymał kilka odmian silników. Na przykład, dostępne są rosyjski kierowcy silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra, którego moc wynosi 130 KM i 1,6 litra 190 moc silnika z turbodoładowaniem. Plany spółki – również dostarczać na rynek rosyjski i wersji samochodów z 1,6-litrowym silnikiem o pojemności 114 „koni”. Cała linia silnikach wyposażonych w ręczne lub automatyczne przekazywanie, dobrze dostosowane, wygodne i skuteczne stabilizatory zawiesiny. Dzięki tej nowoczesnej aparatury hatchbacka „Nissan Tiida” charakteryzuje się doskonałą obsługę i dobre i stabilne zachowanie na drodze.