525 Shares 9782 views

Kilka sposobów, aby łuki wstążki satynowe szybkie i łatwe

Wstążki, kokardki, barrettes – nie jest to wyczerpująca lista wszystkich możliwych nowoczesnych modne rzeczy dziewczęta wykorzystywała je ozdobić swoje włosy. Ale bardzo często, wszystkie te akcesoria, zakupione w sklepie, jego nieświeży monotonii, jednolitość. Ale nawet małe fashionistki chcą wyglądać pięknie i stylowo. W związku z tym, wiele matek zrobić ozdoby do włosów własnymi rękami. Okazuje się, zrobić oryginalne rzeczy mogą być bardzo prosto i szybko. W artykule opisano kilka sposobów, jak zrobić kokardy z wstążki satynowej. Krok po kroku pomoże w tym.


Jak zawiązać wstążkę w postaci wielowarstwowej bujny kwiat?

Sposobów, aby łuki wstążek atłasowych, bardzo wiele. Poniżej opisano jeden z nich, na podstawie których można myśleć o innych rozwiązaniach. Jeżeli średnia szerokość taśmy (4-6 cm), nie jest bardzo gruby i ma stosunkowo miękką strukturę, sposób ten jest odpowiedni.

 1. Pozostawić na jedną stronę wolnego końca pożądanej długości.
 2. Krotnie mieszek w kształcie łuku, przy zastosowaniu każdej kolejnej warstwy równomiernie na poprzednią.
 3. Po otrzymanej z każdej strony od pięciu do ośmiu pętli, wolny koniec drugiego zagięcia pod wyrobu.
 4. Z pomocą cienkiego drutu lub nici, złożonym w kilku warstwach, wyciągnąć łuk w środku.
 5. Przewijać wszystkie odebrane pętle na prawo i na lewo, równomiernie rozmieszczone na okręgu.
 6. Udekoruj środku kwiat lub piękną broszkę z koralikami.

Wolne końce obręczy może być stosowany zamiast do wiązania wokół głowy, albo zostawić je w pozycji płynącej do dekoracji.

Produkcja łuki wstążki satynowe w formie spinki do włosów

Dla małych rzeczy, które są przyłączone do „krokodyla” w postaci klipu, to lepiej jest użyć wąski i gęsty materiał. Możliwe jest również łączenie dwóch lub trzech wstążki kontrastujących kolorach i różnych szerokościach. Szczególnie eleganckie spinki wyglądają jak ręcznie kompozycji wielowarstwowej. Opiszemy szczegółowo jak zrobić łuki metody wstążki satynowe nakładanie na siebie „osiem”.

 1. Bierze taśmy szerokości 2-2,5 cm. Zaleca się, cofnąć się nieco od obwodu krawędzi.
 2. Trzymając podstawy palca, aby drugi pierścień prowadzący wolną krawędź w kształcie ósemki.
 3. Trzeci curl leżał, przechodząc na środku po prawej stronie pierwszej.
 4. Czwarty pętla zrobić taki sam rozmiar jak poprzednie. Umieścić ją na lewo od drugiego reżyserię w poprzek boiska.
 5. Piąty płaski pierścień będzie się trzeci i szósty – w drugim.
 6. Rezultatem będą dwa „fanów” pętli satyny. Zabezpieczyć je na środku, przejście przez kilka gęstych szwów.
 7. Dekorować Seredka i dokładnego wykończenia wolnych końców na tym samym poziomie lub poniżej ukryć.
 8. Klej łuk na nawrocie.

Jak zrobić wspaniały łuk wstążką satynową?

Jest to bardzo wygodne z praktycznego punktu widzenia, aby mieć gotową świąteczną dekorację na głowie. Zwykle jest to ogromne bujną łuk. Zrób to z góry i nie trzeba się denerwować, wiążąc pas córką przed każdej uroczystości szkolnej. Aby wykonać można przyjąć jako podstawę powyższą metodę tworzenia kwiat wielowarstwową. Aby uzyskać więcej elegancji trzeba zmieniać końcowy etap prac. Po umieszczeniu falista wystarczająco szerokiej taśmy satynowe nie bezpośrednio wolny koniec pod spodem urządzenia i w kierunku przeciwnym. Musimy stworzyć z niego wspaniały pętlę, która obejmie w późniejszym środku kwiatu. Bezpieczne seredinku szczelnie styanuv wszystkie warstwy cienkiego drutu. Spread łuk aby puszyste.

Wszystkie metody opisane powyżej, jak zrobić łuki wstążki satynowe mogą być nieco zmienione na przykład przez użycie w składzie kilku odcieniach materialne jasne błyszczące sznury lub włókna Lurex sploty. Bądź kreatywny i posiada unikalną i stylową biżuterię!