126 Shares 1828 views

Błąd przy dostępie do serwera Zona: jak rozwiązać problem

Dodatek Zona znany niemal wszyscy użytkownicy systemu Windows. To oprogramowanie pozwala na pobieranie plików z Internetu przy użyciu protokołu BitTorrent. Jednak, jak to jest w przypadku wszystkich programów, czasami są jakieś błędy w pracy. Prowadzą one do tego, że przesyłanie plików nie jest możliwe. Typowe problemy w użyciu – jest to błąd , aby uzyskać dostęp do serwera Zona. Co należy zrobić, aby to naprawić, omówimy w tym artykule. Porozmawiajmy o tym, jak to naprawić, i nie zapomnij, aby omówić przyczyny problemu.


Przyczyny tego problemu

Ci, którzy mają problemy w użyciu program, znany jako wystąpi błąd dostępu do serwera Zona. A dla tych, którzy nie wiedzą, powiem. Gdy użytkownik dodaje nowy plik z Torrent w programie, jest prawdopodobne, że w prawym górnym rogu wyświetli na różowym tle”. Błąd dostępu Zona serwer Proszę sprawdzić ustawienia antywirusowe lub / i firewall". Nie spiesz się zdenerwowany, problem jest rozwiązany, będziemy rozmawiać o tym później, ale teraz dotknąć od przyczyny jej występowania.

Najczęściej błąd ten wynika z faktu, o czym piszą w raporcie, – problemy z Antivirus. Fakt, że program antywirusowy może z jakiegoś powodu uważają program Zona niebezpieczny dla komputera i zakazać jej wykonywania operacji związanych z pobieraniem plików, w szczególności w Internecie. Wraz z Antivirus to może zrobić firewall i zaporę. Ale, na szczęście, ten problem jest rozwiązany.

Oprócz problemów związanych z programami innych producentów, jest jeden – to jest problem z internetem. Błąd przy dostępie do serwera Zona może pojawić się ze względu na niestabilność połączenia internetowego. Ten sam problem jest już z ogromnym zakresie powodów. Nie może być winien się jako dostawcy i użytkownika. Często zdarza się, że komputer jest umieścić wirusa, który jest stale przerwane połączenie z Internetem. Rozwiązanie tego problemu, możemy również mówić trochę niższe, dobrze, teraz – około trzeciego powodu.

Ta sprawa jest bardzo specyficzny, ponieważ nie istnieją żadne IT Solutions – tym zastosowaniach technicznych serwery Zona. Tak, bardzo śmieszne Okazuje się, że błąd z prośbą, aby sprawdzić działanie programu antywirusowego, ale w rzeczywistości jest on tu w ogóle z nim zrobić. Jednak, jak wspomniano powyżej, nie ma rozwiązania, czy raczej jest, ale tylko jedno – czekać. Po wszystkich pracach technicznych, prędzej czy później się skończy, a następnie można wrócić do pobierania plików z Internetu.

Jak naprawić błąd

Nadal mówić o takim problemem jak błąd dostępu Zona serwerze. Jak to naprawić, omówimy teraz.

Przede wszystkim chcę uzupełnić ostatnie oświadczenie o pracach technicznych Zona. Tak, po prostu poczekać, ale czas oczekiwania jest stosunkowo krótkotrwałe, i takie problemy są rzadkie, więc nie spiesz się myśleć, że jeśli pobieranie plików nie występuje, to wina twórców programu.

Co jeśli problem z internetem

Wyżej wspomniano również, że przyczyną błędu może służyć jako zły lub bez internetu. Na szczęście, rozwiązanie tego problemu, można wziąć w swoje ręce, ale z drugiej strony, nie jest to takie łatwe, ponieważ przyczyną słabej internecie mogą być niewiarygodnie ogromna liczba czynników. To z tego powodu, w tym artykule, to temat nie zostanie zdemontowana. Chciałbym powiedzieć tylko jedno: pierwsze sprawdzić, czy jest Internet. Można to zrobić logując się do dowolnej przeglądarki. Jeśli nie jest, ale wciąż mówi „Błąd dostępu do serwera zona”, należy skontaktować się z operatorem sieci i sprawdź, czy z nim jest problem z połączeniem. Jeśli wszystko jest OK, to problem jest głębszy. Odnoszą się do specjalisty lub spróbować znaleźć rozwiązanie samodzielnie.

Ale najlepsze jest to, starają się wykonywać manipulacje przy zaporze. W jaki sposób możemy teraz rozmawiać.

Skonfiguruj zaporę

Istnieje możliwość, że błąd dostępu do serwera Zona wynika z faktu, że jesteś na początku programu nie pozwala jej dostęp do Internetu przez zaporę. W takim przypadku zostanie uruchomiony program i interfejs to będzie wszystko w porządku, ale jak dla głównego celu – aby pobrać pliki internetowe, to nie zostanie wykonane. Aby rozwiązać ten problem, należy ponownie uruchomić program, po ponownym uruchomieniu pojawi się ponownie ekran firewall, i tym razem kliknij przycisk „Zezwól”.

Jeśli okno nie pojawia się, a następnie przejść na własnych ustawień zapory. Aby to zrobić, przejdź do "Start", a następnie – w "Panel sterowania". Pierwszy na liście powinno być „System i zabezpieczenia” kategorii – kliknij na etykiecie. Teraz, pod napisem „Zapora systemu Windows” , kliknij na „Zezwalaj programowi na dostęp przez Zaporę systemu Windows.”

Teraz przed nami – żądane ustawienia. Trzeba znaleźć się na liście dwa ciągi – Strefa i Zona.exe. Naprzeciw pierwsza powinna być sprawdzana w „gościem”, a drugi – „domu lub pracy (prywatny)” Jeśli tak nie jest, a następnie kliknąć na „Edytuj ustawienia” i zmienić ustawienia. Następnie zapisać ustawienia i sprawdzić program. Błąd powinien zniknąć.