569 Shares 5163 views

Najlepszym sposobem, aby związać krawat

Muszka – bardzo modne atrybut statusu dziś, co daje męskiego wizerunku wyrafinowania i jednocześnie klasycznego rygoru. Jest częścią formalnej uroczystej garderoby. Taki krawat dla odwiedzających wesela, wykonanych przemówień, i tak dalej. N. Jeśli będzie zdarzenie status, zaliczka wystarczy nauczyć się wiązać krawat, ten mały, a nie stanowisko sprzedawcy przez wieki konkurenta klasyczny krawat. Pamiętaj, że ten atrybut jest tradycyjnie uzupełniony płaszcze i smokingi. Jednak nowoczesna moda pozwala nosić krawat i ze zwykłych kurtkach, a także w ogóle bez nich, z tylko jedną koszulkę z krótkimi lub długimi rękawami. Ale ten strój jest odpowiedni dla grupy młodzieży lub chodzenia, ale nie na uroczystej imprezy z oficjalnej strony.
Ponadto przed nauczyć się wiązać krawat, trzeba najpierw kupić.


Wybierz muszkę

Nowoczesne sklepy oferują różne opcje dla tego akcesorium. Można znaleźć prawie wszystkich kolorów i wzorów, materiałów i tekstur. Ale najważniejsze – aby koncentrować się nie tylko na własnych upodobań, ale na znaczenie danego rodzaju motyla. Po tym wszystkim, atrybut ten powinien uzupełniać garnitur, jeśli pójdziesz do oficjalnego wydarzenia. Spotkać się z przyjaciółmi, na przykład, można umieścić na motyla jako akcent, mały szczegół, który pozwoli wizerunku ozdobny i oryginalny. Tak więc, wybór jest. Zastanówmy się teraz, jak zawiązać krawat.

kuglarstwo

Mocowanie powinno być po motyl będzie całkowicie położyć. Stań przed lustrem i zawiesić go na szyi krawat. Tuck jego kołnierzyk koszuli. Dalsze końce motyli muszą przejść przez rozciągnięcie i zakończenie, które znajdowało się na wierzchu, w tym, o czym świadczą poniżej. Należy to zrobić po prawej stronie. Następnie konieczne jest, aby przejść do końca, odwróciła się od dołu, po lewej stronie tak, że tworzą pętlę. Przez jego środek trzeba rzucać górny koniec. Następnie, drugi koniec tworzy pętlę. W tym przypadku opaska jest utworzony za sobą pętli przez to i konieczne jest, aby nawlec drugi koniec sznurka. Po tym, konieczne jest, aby uważnie pociągnij pętlę tak, że węzeł dokręcone. Prawidłowy montaż, tak, że było dokładnie w środku. Prawidłowo zawiązany motyl nie może wystawać poza rogach koszuli.
Jest to najprostszy sposób, jak wiązać krawat. Jednakże, jest to klasyczny i, można powiedzieć, win-win. Trochę umiejętności – a węzeł zostanie uzyskana gładka i piękna po raz pierwszy.

Niektóre tajemnice związania motyla

Dokładność jest bardzo ważne, gdy sprzedaż wiązana motyla, ponieważ niechlujstwa akcesoria zniszczyć połysku i glamour obrazu.
Chcesz wyglądać oprzeć każdej okazji? Chciałbyś stworzyć obraz tego dżentelmena? Tak, nadszedł czas, aby kupić muszkę. Atrybut ten jest związany z wyższych sfer z manierami i nienagannej wychowania. Oczywiście, tylko remis motyl nie wystarczy, aby stać się prawdziwym dżentelmenem. Ale jeśli twoje wewnętrzne cechy odpowiadają tym tytule, dlaczego nie je uzupełniać z tego uroczego akcesorium?