840 Shares 4190 views

Jak członek złamania?

Zwiększona uwaga na silny połowa ludzkości „męskości” w wielu ludzi jest uśmiech. Jednak penis zasługuje ostrożny i szacunek, jak w naturze – jest to bardzo wrażliwy narząd i pomimo faktu, że brakuje kości, złamania występują. Co więcej, takie jak uraz złamania członków, niestety, nie należą do rzadkości. A warto zauważyć, że człowiek, który otrzymał podobną szkodę, wymaga obowiązkowego pomocy medycznej.


Przyczyny złamania penisa

Człowiek może uzyskać podobną traumę tylko w stanie podniecenia seksualnego podczas erekcji. Najczęściej członkiem złamań powstałych w wyniku niestarannego zachowania intymności z partnerami seksualnymi. Na przykład podczas kontaktu seksualnego w jakichkolwiek nieprawidłowych postaw lub pod agresywnym stosunku. Przyczyną uszkodzenia może być gwałtowny ruch lekkomyślne partnerów podczas seksu. Nieubłagany statystka mówi, że prawie 60% złamań mężczyźni mają seks z partnerem w pozycji „jeźdźca”. Im bliżej szczytu pani doznań, tym bardziej aktywny i ostrzejsze to sprawia, że ruchy, z fallus może nagle wyskoczyć i mocno uderzył w kość łonową, lub kości udowej lub krocza. W rezultacie człowiek może dostać złamanie prącia.

objawy złamania

Zazwyczaj złamanie towarzyszy nieprzyjemny ostry dźwięk charakterystyczne przerwy ciał jamistych, po którym człowiek czuje ostry ból. Natychmiast zatrzymuje erekcję, penis zaczyna pęcznieć z powodu ciężkiego krwawienia wewnętrznego. Krwiak rośnie niemal naprzeciwko, nabywanie niebiesko-fioletowy kolor jest ciemny, a ból staje się bardziej intensywna, to może się zdarzyć prądem. Ponadto, element złamania może powodować uszkadzania cewki, i nie jest możliwe, w celu opróżnienia pęcherza.

Co należy zrobić ze złamanym?

Mimo przerażającego obrazu uszkodzeń zewnętrznych i silnego bólu, należy zachować spokój, bo to uszkodzenie jest wyjmowany, pod warunkiem terminowego opieki medycznej. W związku z tym, należy natychmiast udać się do lekarza lub wezwać karetkę, o wszelkich psychologicznych trudności w tym przypadku nie powinien iść.

złamanie prącia – Leczenie

W szpitalu wpływ ultradźwięków będą prowadzone w połączeniu z mapowaniem doplerography, poprawa jakości diagnostyki i badań rentgenowskich, takich jak urethrography i cavernosography.

wielkość zmiany i nasilenie krwiaka osłonki, co spowodowało pęknięcie członu, który wpływa na wyznaczenie uszkodzenia leczenia. Jeśli krwawienie obszernie, za pomocą interwencji chirurgicznej krwiaka zostanie on otwarty. Lekarz będzie zrobić wszystko, co niezbędne, aby usunąć nagromadzone zakrzepów krwi , aby zatrzymać krwawienie, eliminuje wady jamistych i osłonki w krwiaka odbędzie się drenaż.

Jeżeli uszkodzenie cewki moczowej występuje również przy pomocy operacji odzysku. Następnie terapii antybiotykowej, w profilaktyce i terapii zaburzeń erekcji.

Warto zauważyć, że w niektórych przypadkach charakterystyczna deformacja na przełomie fallusa nie jest przestrzegana, a człowiek może zdecydować, aby nie iść do lekarzy, ale to pomyłka, bo jeśli albuginea srastetsya źle, będzie nieuchronnie nastąpić skrzywieniem prącia i ból podczas erekcji, które ogólnie mogą prowadzić impotencja. W celu uniknięcia poważnych powikłań nie należy ignorować z pomocy ekspertów.