124 Shares 1939 views

Kiedy jest najlepszy do poczęcia dziecka, tak, że ciąża była łatwa?

Prawie wszystkie kobiety zdają sobie sprawę, że najbardziej korzystny okres cyklu miesiączkowego, kiedy do poczęcia dziecka – od 10 do 18 dni od pierwszego dnia miesiąca. Jednak często zdarza się, że nie wszyscy małżonkowie są gotowi wyobrazić. Są one po prostu zaangażowana w seks bez zabezpieczenia, a następnie dowiaduje się, że jest w ciąży. Podczas gdy inni przedstawiciele płci pięknej myśleć tylko o tym, jak właściwie przygotować się do narodzin dziecka. Paradoks, ale nie zawsze w ciążę. W tym przypadku, wiele eksperci doradzają im w tym czasie z mojego umysłu myśl o ciąży i że gdy kobieta odpocząć i przestać się martwić, pewnego dnia uświadamia sobie, że jest w ciąży. Co dziwne, ale ta rada jest ważny.


Najważniejszą rzeczą jest , gdy do poczęcia dziecka. Miłość między mężczyzną i kobietą, zrozumieniem i czułością. Postaraj się, aby ten proces jako naturalny, nie myśl o poczęciu, i po prostu cieszyć się z partnerem i miłość.

Kiedy jest najlepszy do poczęcia dziecka

Wielu lekarzy mówi, że seks każdego dnia nie jest konieczne. Najlepiej to zrobić w jeden dzień, ale najważniejsze, że liczba aktów seksualnych nie przekracza siedmiu tygodniowo. Warto również aktywnie kochać podczas kobiecej owulacji, szansa na ciążę w tym czasie jest bardzo wysoka.

Podstawowe zasady poczęcia

Nie ma znaczenia w jakiej pozycji do poczęcia dziecka, ale lepiej jest, że górna był mężczyzna, a nie kobieta. W organizmie kobiety plemniki pozostają aktywne przez około cztery dni, koncepcja może wystąpić w tych dniach. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko będzie zdrowe, odpowiedzialne podejście do tego, że w dniu poczęcia i wcześniej nie można pić alkoholu, dotyczy to również mężczyzn i kobiet. Ponadto, nie pić leku.

Tabela próbka poczęciem dziecka

Jeśli jesteś pomiędzy 18 a 25 lat, można skorzystać z poniższej tabeli, aby określić przyszły płeć dziecka. Na pytanie: „Jak wyobrazić sobie chłopca?” tabela pomoże Ci jak żadna inna.

Chłopiec oznaczony znakiem „+”, dziewczyny – znak „-”.

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

+

+

+

+

+

+

+

+

+

18

+

+

+

+

+

+

+

19

+

+

+

+

+

+

+

+

20

+

+

+

+

21

+

+

+

+

+

+

22

+

+

+

+

+

+

+

23

+

+

+

+

24

+

+

+

+

+

+

+

+

25

Teraz, gdy wiesz, kiedy do poczęcia dziecka. Pamiętaj, że podczas przygotowywania wyobrazić, powinien być zrównoważony psychicznie, nie narażać się na stres, nie bierze silne leki. Będzie dobrze, jeśli zaczniesz pić kompleks witamin. Uzyskać pozytywne emocje zaangażowany ulubione rzeczy, słuchać muzyki.

Po stosunku, nie starają się natychmiast wstać z łóżka, pójść pod prysznic lub gdzieś indziej. Lepiej jest położyć się na około dziesięć minut, być może, w tej chwili plemniki będą dążyć do zapłodnienia komórki jajowej, następuje poczęcie. Jeśli mieli diagnozę „Bend macicy”, że najlepsza postawa dla ciebie będzie, gdy człowiek w plecy.

Obserwować swoją dietę. Lepiej ją zróżnicować, aby uwzględnić wszystkie niezbędne witaminy i minerały, które są ważne dla przyszłego dziecka.

Powodzenia! Bardzo szybko staniesz się dumnymi rodzicami.