665 Shares 5122 views

Shuya akordeon – instrument do ludzkiego głosu i duszy

Cokolwiek mówi się o pochodzeniu granicą akordeonu, ale nikt nigdy nie znajdzie jej, jak obcokrajowiec. Wciąż świeże w pamięci wielu pokoleń pamięć o tym, że nie ma uroczystości, a nie ślub nie jest dozowany z pogodnym akordeon, lekkomyślnie piłki taniec lub śpiew rodaków.

harmonijny wysięgnik

To narzędzie znajdzie swoich słuchaczy i wielbicieli wśród ludności wiejskiej i miejskiej, niezależnie od bogactwa i klasy. On rozwesela pracowników podczas odpoczynku i natchnionych walczących na froncie. Zdolność do gry na tym instrumencie dosłownie przeszedł przez ucho. Samoukiem w locie złapał technikę wykonania i nowych motywów.

Unikalny dźwięk wskazuje na akordeonie wśród innych instrumentów muzycznych. Perfekcji w czasie, zdobyła indywidualnie w zależności od miejsca urodzenia i kapitana, umieścić w nim głos i duszę.

produkcja Shuyskoe

Pierwsza masowa produkcja tych narzędzi rozpoczął w Tula. Wielkość popytu był taki, że w innych miastach Rosji, w tym Shuya, otwartych warsztatów. Każda z tych pochodnych akordeon, który miał swój własny głos i osobowość. W najwyższej jakości i ciekawych zleceń pochodzi z całego regionu i kraju. W 1935 roku kilka z tych małych spółdzielni zjednoczone w jednej produkcji, zwany „Harmony Shuya fabryka”.

Zapewnia uwagę zainteresowanych stron z szerokiej gamy narzędzi, różnią się od siebie głosy, wymiarów, konstrukcji. Ponad dwadzieścia z numerem seryjnym odmianach.

W przeciwieństwie prowokacyjne akordeony Tula mają Shuia dźwięk wspaniały akordeon, dzięki powstać w wydźwięku gry. Narzędzie głos jest bardziej humanitarny, melodyjne i miękkie.

Niezbyt często zobaczyć na akordeonie na weselu dzisiaj. Zapotrzebowanie na narzędzia znacząco spadła. Od prawie 60 dużych sklepów w całej Rosji pozostaje nie więcej niż tuzin. Masowa produkcja rzeczy z przeszłości. Shuya akordeon wyprodukowany w ilości mniejszej niż 100 sztuk miesięcznie, podczas gdy w okresie rozkwitu wyjście osiągnie 60 tysięcy egzemplarzy rocznie. Ponadto fabrycznie produkowane równoległe bayans i akordeony. Uwolnienie tych instrumentach jest jeszcze mniej z kilku kawałków miesięcznie.

Narodziny akordeonu

Obecnie produkcja o nazwie „Shuya harmonia”. Znajduje się na ulicy, wir, 77. fabryka zajmuje się obecnie nie tylko na instrumentach, ale także do produkcji mebli i obróbki drewna. Shuya zaczął ściskać kawałek wyprodukowany i na zamówienie. Wszystkie składniki drewna, materiałów włókienniczych, tworzyw sztucznych i metalu, kartonu produkowane są mistrzami fabrycznych. Ponad tysiąc różnych rodzajów części w jednym instrumencie.

W procesie montażu, która jest realizowana wyłącznie ręcznie wcisnąć trzech przebiegów procedura konfiguracji, tylko ten ostatni jest wykonywane w już zmontowane. Uczyć harmonijka nie śpiewać taką prostą sprawą. Każdy szczegół służy do wyodrębniania dźwięku, powinno być doprowadzone do perfekcji. Na żądanie możliwe jest dostosowanie specjalnie dla artysty głosowej, a następnie instrument będzie echo głosu mężczyzny i po prostu fascynujące.

Shuya akordeon – jedna z najjaśniejszych wśród swoich sióstr z innych miast. W modelach produkcyjnych zwykle stosowane do standardowego wzorca. Ale wykonane na zamówienie zgodnie z życzeniem klienta, do korzystania z dżetów, kryształów i kamieni. Takie narzędzie może być wspaniałym darem, a może zamienić się w drogich antyków w czasie.

squeeze zabaw

Mimo spadku zainteresowania akordeonu, dużo chcąc kupić instrument. Można to zrobić kontaktując się z menedżerów fabryk i wyrażając życzenia. New Harmony jest praktycznie ręcznie, nawet jeśli nie ma czegoś ekskluzywnego.

Do produkcji cena wycisnąć Shuya tańsze Tula. DANE TECHNICZNE MODEL wszelkie narzędzia oferowane w tej samej cenie. nie daje jakości.

Wielu znanych muzyków i wykonawców wybrało jego kompan jest takim narzędziem. Igorya Rasteryaeva Sergei Boriskina, Nadzieja Savelyev towarzyszy Shuyskaya go ścisnąć. Opinii o instrumencie bardzo pozytywne.

Wyznacznikiem wysokiej jakości i doskonałych danych może być tak, że Gennady Zavolokin preferowane piękno Shui. I żaden z koncertów „Play, akordeon ulubionych!” Nie bez tego narzędzia.