133 Shares 2654 views

"Unreal Show" (wydajność): opinie, aktorzy. Teatrium na Serpukhovka kierowane przez Tereza Durowa

Wszyscy fani słynnego francuskiego autora Bernard Werber powinni odwiedzić play „nierealny show.” Aktorzy, opinie i cechy tej produkcji zostaną omówione w niniejszym materiale.

Oryginalny scenariusz

Od kilku sezonów na teatralnych scenach Europy nieustannie szuka pracy znanego francuskiego pisarza. Sukces utalentowana Werber tkwi w oryginalności opowiadania, w których udaje mu się wycisnąć filozoficzne znaczenie i proste, zrozumiałe dla każdego humoru.

Ulubione utwory autorem można teraz zobaczyć na scenie krajowej. Teraz „box” wydajność „nierealny pokaz”.

Wyreżyserował pracę Aleksey Kiryuschenko. Został wyprodukowany przez Alberta Mogin. Jednym z pierwszych, aby umieścić w tym spektaklu Teatrium Serpukhov.

Fabuła opowiada niezwykłą historię. W małym zamkniętym pomieszczeniu były nieznane i zupełnie inny mężczyzna i kobieta. Jest gorąco, zmienny charakter. Charakteryzuje logiki i zamknięte. Panienka z systemem Tiger Tamer i pan angażuje się w badania naukowe. Jedyną rzeczą, która łączy młodych ludzi – nie wiem dlaczego w tym miejscu, i nie mają pojęcia, jak się stąd wydostać. Wszystko, co pozostaje dla nich – oczekiwanie.

Pomimo faktu, że w produkcji tylko dwóch aktorów gra „Unreal show” – show. Recenzje działki wynosi zazwyczaj pozytywne. Widzowie lubią sposób sytuacja się rozwija. W trakcie imprez bohaterów łączą się i podnieść tematy, które wcześniej nie próbował dyskutować.

Wyjątkowy duet

Główną rolą kobiet jest grany przez Lubow Tołkalina. Ten słynny i piękny rosyjska aktorka znana widzom wielu projektów telewizyjnych. Na przykład, można zobaczyć w takich filmach jak „Antikiller Bride”, „za wszelką cenę”, „Cherry Jam” i „Żukowa”. Wielu ludzi pójść do teatru, aby zobaczyć swojego ulubionego artystę. Jednak, jak goście mówią na scenie kobieta otwiera się po drugiej stronie. Widzowie zachwyceni świeżą i ekstrawaganckie gry. Dla wielu gości Tolkalina otwiera się w nowym świetle.

Dmitry Marjanov wziął również udział w "Unreal Show" (PLAY). Recenzje tego artysty działa dobrze. Większość widzów znam tego człowieka na tytułowej roli w serialu „Życie Savelyev badacz.” Pomyślnie przyzwyczaić do wizerunku swojego bohatera aktor pomógł bogate doświadczenie sceniczne. Dlatego też, w przeciwieństwie do emocjonalnej i żywy roli Tolkalininoy, Marjanov oferowane dyskretny i stonowany rolę głównego bohatera męskiego.

Obciążenie dla umysłu

Koncepcja gry jest jak reality show. Ponadto główni bohaterowie przez jakiś czas nawet uwierzyć, że były one w jakimś programie, gdzie ludzie grają. Jednak historia jest bardziej skomplikowana.

Nie za dużo krytyki skierowana jest do pracy „Unreal Show” (PLAY). Recenzje ustalaniu ogólnej dobre.

Użytkowników lubi Jakie tematy są podniesione wystarczająco poważne i mają filozoficzne podstawy. Jednak materiał jest proste, dostępne słów. Ideą pracy jest jasne, nawet dla tych, którzy rzadko chodzi do teatru.

Jedna drobna wada tego wydarzenia – kończy. Osoby, które cieszyły się grać nie zawsze jest jasne, do finału. Jak się okazuje, główny bohater został porwany przez kosmitów, których celem – aby dowiedzieć się, czy istnieje ludzkość. Ale ci, którzy są zaznajomieni z książek, które zostały napisane przez Bernard Werber oświadczyć, że ta praca – bezwzględny styl autora. Pisarz wielokrotnie w swoich pismach skierowanych do mistycznych przedmiotów. Ta historia, oryginalny tytuł to „Nasi przyjaciele człowieka”, a nawet planuje nakręcić.

zabawny moment,

Dlaczego musisz iść do tego występu, więc jest to istota, dyskretny humor, powiedzmy widzów. Satyra i ironia są obecne w prawie wszystkich bohaterów replik. Dlatego wywołuje dużo śmiechu na widowni play „nierealny show.” Czas trwania tego rachunku – przez dwie godziny. Należy zauważyć, że przerwa nie jest przewidziane. Ale goście mówią, że czas płynie bardzo szybko i prawie niezauważalnie. Inscenizacja patrzy na jednym zamachem.

Dużym plusem jest to, że twórcy starali się umieścić w grę na duszy. Przetłumaczony tekst różni się nieco od oryginału, mówią zwolennicy twórczości francuskiego autora. Jednak ta funkcja daje przyprawę i dialogu emocjonalnego.

informacje dodatkowe

Wiele nieprzyjemny wpływa Teatrium w Serpukhov powodu braku dodatkowych elementów. Niektórzy użytkownicy narzekają na brak scenerii. Rzeczywiście, stojąc na etapie tylko łóżku i czterech słupów. Odgrywają one rolę komórek, które umieścić głównych bohaterów. Jednak większość widzów jak tego wnętrza. Jest dyskretny i nie odwracać uwagi od głównego – działka. W ogóle, goście dzielą się wrażeniami, taki „biedny” sceneria jest mało.

Zwolennicy teatru powiedzieć, że nie należy zapominać, że „Unreal show” – show. Recenzje są dobre, ale żeby cieszyć się widokiem i wydajności aktorów, luksusowe wnętrze nie jest potrzebne. Ponadto bardzo preparat nie stanowią doskonałą elementy dekoracyjne w scenie.

Wielu odwiedzających odkryć tajemnice fabuły, uważa się, że stwierdzenie to odnosi się do gatunku dramatu. Jednak w rzeczywistości jest to praca komedia. Repliki aktorzy wielokrotnie spowodowane śmiech publiczności. To właśnie z powodu spektaklu łatwością i pozytywnej warte odwiedzenia.