676 Shares 4424 views

Model Review "Reno Megan 3" wagon

Pierwszy "Reno Megan" wagon pojawił się w 1999 roku. Francuski zespół samochodu odbyła się w Turcji. Nowy model jest w dużej mierze kopiowane sedan w tym zakresie. I osprzęt nie uległy zmianie. Jednak to było z pojawieniem się wszechstronnego modelu Renault Megane stał się liderem w sprzedaży na wszystkich rynkach świata. Trzy lata później przychodzi drugiej generacji, które są samochody z różnych organów. Celem producenta było wzmocnić swoją pozycję w Europie. Skład reprezentował sedan, coupe, kabriolet, samochód sportowy. Zostali wyróżnia się szeroką gamą silników i komponentów.


Od 2009 roku rozpoczęła produkcję "Reno Megan 3" wagon. Opinie ekspertów i pozwolić właściciele samochodów do złożenia następującego wniosku: ten model jest najlepszy w swojej klasie. W 2014 roku zdecydowano, aby restyling, po czym zaktualizowany projekt Ciało, sprzęt techniczny, szczególnie w wersji top-end.

projekt

Zewnętrznie samochód ma doskonały widok z sportowy powlekania. Taki wygląd jest zupełnie nowy styl dla maszyn wykonanych w klasie wagonu. Pomyślnie podłączone idealnie gładkie funkcje pozwalają na przepływ powietrza barier.

Nowy model „Reno Megan 3” wagon w porównaniu do swojego poprzednika zmieniła się znacząco optykę. Nowe reflektory wykonane są z nowoczesnej technologii LED. Kratka całkowicie niewidoczny, jego lokalizacja w nawyk popisywania etykietę. Sekcje zderzak składa się z trzech części, części środkowej pokazuje wlot powietrza duży trapezowy w bocznych umieszczonymi eleganckie wtyczki ze świateł przeciwmgielnych.

Profil wygląda Sportowy, elegancki jak dach opada z tyłu samochodu. Masywne Drzwi do „3” Reno Megan kombi pozwoli pasażerom na łatwe dostanie się do wnętrza samochodu. Za zmianę staje się zauważalne świateł, teraz nowa forma optyki idealnie stapia się ze wszystkimi stylami, i idą do boku ciała. Wszystkie zmiany są zgodne z nowoczesnymi trendami.

Wewnątrz, natychmiast zauważalne zmiany. Teraz stało się bardziej przestronne, a ponadto wszystkie użyte materiały są bardzo wysokiej jakości. Dogodna lokalizacja przycisków pozwala kierowcy kontrolować auto bardziej komfortowe.

Opcje

Na rynku rosyjskim istnieją trzy opcje dla kompletnej „Reno Megan 3” wagon: Authentique, Expression i Confort. Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa samochodów 6 poduszek powietrznych dostarczanych dodatkowo zaprogramowany system hamowania awaryjnego, ześlizgu, limity prędkości. Dla komfortu podczas gorących letnich dni, właściciele mogą również zainstalować potężny system kontroli klimatu. lusterka boczne są wyposażone w pilota i ogrzewane. W wersji top-end zainstalowanych optyki halogenowe, centralny zamek, ochrony przed kradzieżą, siedzenia są wyposażone w funkcję „pamięci” pozycji.

wymiary

Wymiary „Reno Megan 3» Touring nie może nie imponować. Długość silniku jest 4,558 metrów, szerokość jest równa – 1,804 m, wysokość – 1,469 m.

Dopuszczalny luz na naszych drogach pozwoli samochód, aby przejść płynnie. Ponadto, nowoczesne zawieszenie pozwoli wszyscy pasażerowie doświadczać dyskomfortu podczas jazdy.

silnik

W odniesieniu do kombi nadzienie, a następnie wszystko jest przejrzyste. Producenci ogłosił utworzenie równej liczby wersjach benzynowych i wysokoprężnych, są ustawione na „Reno Megan 3” wagon. silniki wysokoprężne reprezentowane przez 1,4, 1,5 i 1,9 litra benzyny być dostępne również silniki z 1,4, 1,6 i 1,8. Obsługiwać wszystkie silniki w połączeniu z mechaniką albo pięciu kroków lub z czterech-gun.

Podsumowując, należy stwierdzić, że samochód „Reno Megan 3” jest idealny do użytku w mieście i poza nim, rozmiary nadwozia pozwalają na transport dużej ilości bagażu.