295 Shares 3435 views

Prince of Madness, Sheogoratha. „Oblivion”: poszukiwanie i charakter historia

„Oblivion”, jak wszystkich grach z serii, podoba się fanom ciekawych miejsc pracy, by proces studiowania wirtualną rzeczywistość w ekscytującym przedsięwzięciu. Nie najmniej rola we wszechświecie grać daedryczne Princes – mistycznych stworzeń podobnych do Bogów. Każda z nich posiada określone umiejętności, które są stale używane, mających wpływ na codzienne życie mieszkańców prowincji. Wśród innych książąt, jest jednym z najbardziej popularnych wśród fanów gry „Oblivion” – Sheogoratha. Przejście z pracy z nim związane, powodując trudności dla niektórych graczy.


Czym jest ta postać?

Sheogorath – Daedryczne Prince of Madness, zrozumieć charakter tego działania nie jest jeszcze możliwe, aby ktokolwiek. W „Oblivion” Jego królestwo o nazwie Crazy House, wraz z tym, że jest to druga nazwa – Shelter Imperial Census Daedryczne Princes, lub inaczej Shivering Isles. Terytoria pod jego kontrolą, podzielone na dwie części: fantastyczne i piękne miejsce i obrzydliwe Mania bagno obsesją. Sheogorath jest częścią małej liczby Daedryczne książąt, których warunki życia mogą wpływać na życie Aedra.

charakter historia w pełni ujawnić „Shivering Isles” – „Oblivion” tryb na Sheogorath reprezentowana jest tam jako Jyggalag – Prince of Order. Mówi, że dorastając, przyzwyczaić do orzekania, a więc dano do procesu, że inne Princes Daedryczne nie tylko zazdrosny, ale obawiali się jego rosnące umiejętności. Potem zaklął Jyggalag zmuszając istnieć w wcielenia Sheogoratha, którego szczerze nienawidził. Wraz z nadejściem końca każdej epoce Książę jest dozwolone, aby powrócić do poprzedniego obrazu i otvoovyvat powrotem swoje ziemie, to wydarzenie zostało nazwane Szary Marsh. Jednak natychmiast po tym Jyggalag ponownie stać Sheogorath i znów pogrąża się w chaosie terytorium. Odtwarzacz jest zaproszony, aby zatrzymać ten cykl pokonaniu Księcia aby podczas Marszu Gray. Zatem Jyggalag uwolniony od klątwy i pozostaje w prawdziwej postaci, a główny bohater zajmuje miejsce Sheogoratha.

Sheogorath Quest

„Oblivion” i bez suplementów oferuje graczowi spotkać się z księciem Madness. Aby go uruchomić, gracze muszą dotrzeć do drugiego poziomu. Następnie udać się do sanktuarium Sheogoratha. „Oblivion” – duży obszar, a niektórzy uważają, że jest trudne. Sanktuarium znajduje się w południowej części Cyrodiil, w środku, pomiędzy Leyawiin i Bravil. Zapytaj o poradę do głównego zwolennika Sheogoratha, Ferunu, bohater odkrywa, że prawo ofiara składa się z sałaty, przędzy i małym kamiennym prysznicem. Pierwsze i ostatnie składniki można łatwo kupić w każdym mieście istnieją takie rzeczy zaledwie grosze. Przędza zaleca się zajrzeć do worków i skrzyń, zlokalizowanych w najbiedniejszych rejonach stolicy.

granica

Głównym bohaterem będzie oferowana do spełnienia przepowiedni starożytnych, że święty wierzyć mieszkańcom słupka granicznego. Gdy już osiągnie swój cel, musi znaleźć lokalnego szamana i porozmawiać z nim o pracy, która jest umocowanego Sheogorath. „Oblivion” nie jest przepełniona ludźmi naukowców, tyle zaskoczony Khajiici świadomości bohatera i spróbować dowiedzieć się, czy studiował w akademii. Do poszukiwania kontynuowane, trzeba dać złą odpowiedź. Następnie Ri'Bassa powie, że dwa pierwsze warunki do realizacji proroctwa jest plaga szczurów i śmierć zwierząt. Bohater ma obowiązek przyczyniać się do ich wyglądu. Jeśli porozmawiasz ponownie Khajiitów, to daje dodatkowe informacje, doradzić spędzić noc w miejscowej tawernie i zobaczyć kolekcję sery, które tam zebrane gospodyni. Zwiedzanie instytucji, bohater musi rozmawiać z kobietą. Ona jest bardzo chętny, aby powiedzieć o najwybitniejszym istniejącego sera it – olroe.

Pierwszy znak: inwazja szczurów

Nie bardzo łatwo wywołać charakter jak Sheogoratha. „Oblivion” zmusi gracza do głowy pomyśleć, zanim się osiągnąć swój cel. Słuchaj słów szamana i chluby gospodyni, możemy zobaczyć, że następnym celem będzie porwanie „pachnące” sera. On pachnie obrzydliwe. Następnie należy wprowadzić do produkcji doniczki wiszące nad ogniem obok tawerny. Po, że będzie gryzonie. Kaji szaman panika, próbuje pozbyć się szkodników, wyrzucając je do trucizny. To nie byłoby błędem, jeżeli zawodnik zdecyduje się go podnieść.

Drugi znak: śmierć bydła

Następnie trzeba przejść do drugiej przesłance. W południowej części miasta wypasu owiec, to jest ich bohaterem i chcesz zniszczyć. Aby to zrobić, można wybrać dowolny wygodny sposób. Można rzucać dopasowanego truciznę na szczury w ciągu zwierząt żłobie, albo przenieść się do odosobnionym miejscu i strzelać owce z łuku. Jeśli nie uważać, bohater może zauważyć każdy z mieszkańców, i wezwać straż. Sheogorath ( „Oblivion”) to nie dokładnie wyświetlane.

spełnienie proroctwa

Po wszystkie zwierzęta zginą, bohater zaczyna dialog sam Sheogorath. „Oblivion” jest czasami zaskoczeni przez graczy takich zwrotów akcji. Daedra książę chwalił Troublemaker, a następnie wysłać go do centrum rozliczeniowego, że nie przegap dobra zabawa. Szaman zaczął już zwariować. Głównym bohaterem będzie zobaczyć unikalny pokaz – trzeci warunek wypełnienia proroctwa, które będą wcielać się Prince of Madness.

Sheogorath deszcz uderzył w miasto od tych płonących psów Khajiici ulegać panice, obawiając się, że jechał do ostatniego dnia istnienia ich rasy, jak zostało to obiecane im raz.