600 Shares 1312 views

Jak poznać rozmiar rękawiczek i że należy wziąć pod uwagę przy wyborze?

Wraz z nadejściem mrozów ubrania przechodniów coraz większe. Wszyscy próbują jak najwięcej ukryć przed zimnem, aby nie dostać odmrożenia. Jednak ludzie nie zawsze zwracać należytą uwagę do takiego wyrobu odzieży, takie jak rękawiczki. Wiele zrobić bez nich, z obawy ponownie na zimno, aby wydostać się z ogrzewacz dłoni kieszeni.


Prawidłowo i kompetentnie podniósł rękawice nie tylko uzupełnić szafę, ale nawet podkreślać indywidualność. Wiele osób zamierza kupić sobie nowe rzeczy tego rodzaju, nie wiem jak sprawdzić rozmiar rękawicy.

Sposoby określania wielkości rękawicy

Najprostszym, ale nie najmniej, właściwym sposobem jest porównanie ze starym. Na większość z tych produktów wewnątrz ma etykietę zawierającą, i podać kwotę. Ale bardzo często podczas pracy wszystkich etykiet na rękawice są usuwane. W tym przypadku, można odwołać się do następnej metody. Aby to zrobić, należy wziąć taśmy pomiarowej. Po pierwsze, należy zmierzyć obwód pędzlem, stosując taśmę na początek w miejscu, gdzie mały palec z liści palmowych. Wynik zaokrągla się do jedności. To będzie Twój rozmiar. Teraz, rozumiane tak, aby dowiedzieć się, rozmiar rękawic, należy rozważyć dwa różne rozmiary systemu.

Jakie są wymiary?

Dziś, rękawiczki damskie są dostępne w rozmiarach od 17 do 30. Przed skąd wiesz, rozmiar rękawiczek męskich, określić, że wszystko zależy od rodzaju materiału, z którego są wykonane. W innych sprawach, to samo można powiedzieć o kobietach. rozmiar rękawica mężczyzna modele – 20-32. Jeżeli te wymiary nie dla ciebie, wówczas jedynym wyjściem – szycie na poszczególnych parametrów.

Również dziś, nie było takiego stary system, w którym wielkość jest wymieniony jako 6-8, dla kobiet, dla mężczyzn 7,5-10. Wiele osób nadal nie wiem jak sprawdzić rozmiar rękawic podczas takich oznakowań. następujące zasady. Trzeba mierzyć dłoni w najszerszym miejscu. Otrzymany rękawica rozmiar strony, w milimetrach i dzieli się przez 27.

Zwłaszcza przy wyborze

Jeśli kupisz rękawice z izolacją z naturalnego futra, to trzeba zastanowić się, jaki rozmiar powinny być trochę większe. Więc kupić rękawice, które będą Ci trochę duży, aby pozostać warstwa powietrza pomiędzy ramieniem i grzejnika, które będą ciepłe.

Jak nosić rękawice?

Aby rękawice będzie ostatni długo trzeba nosić je poprawnie. Najpierw trzeba umieścić 4 palce owinięte rękawiczki spódnica z kciukiem. Dopiero po upewnieniu się, że rękawica siedział mocno, podwinąć pod kciukiem. Taki sposób zapobiega zaminanie skóry, które poważnie wpływa na jego właściwości.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, otrzymasz kompleksową odpowiedź na pytanie o tym, jak poznać rozmiar rękawicy. Nabyta w zgodzie z powyższymi zasadami ciuch będzie długi, aby zadowolić swego pana w ostrej zimy. Właściwie dopasowany rękawice pomoże uniknąć hipotermii, która w ciężkich przypadkach może prowadzić do odmrożeń, którego konsekwencje mogą być tragiczne.