697 Shares 1158 views

Ściskając trądzik w kabinie. Opis procedur, metod

Każda dziewczyna marzy o gładkiej i piękną skórę. Zapalenie i trądzik – to częsty problem wielu współczesnych piękności. Można zrobić profesjonalną osobę czyszczącą w kabinie lub przytrzymać wyciskanie zaskórników u siebie w domu. Każda dziewczyna wybiera sposób, aby oczyścić twarz , w zależności od preferencji i możliwości finansowych.


Krótki opis procedury

Wszelkie skóra wymaga okresowego czyszczenia kompleksu. Podstawowym celem tego sposobu postępowania jest usunięcie luźnych fragmentów komórek i nadmiar łoju, dzięki czemu psuje wygląd, nie ma trądziku i innych chorób skóry. Większość innych w tej procedurze muszą kobiet z tłustej skóry.

W rzeczywistości, czyszczenie skóry – jest taka sama jak wytłaczanie dużych węgorzy, które tak często jak wiele do zrobienia w domu, stojąc przed lustrem. Ale w kabinie przy użyciu specjalnych narzędzi kosmetycznych. Cały proces odbywa się tutaj w sterylnym środowisku, które nie jest domem wyciskanie pryszczy i zaskórników.

Ponadto kabina po czyszczeniu można przeprowadzić dodatkowe procedury, które są niemożliwe lub bardzo trudne do powtarzania się.

procedury pros

Mechaniczne oczyszczanie skóry w kabinie – jest wyciskanie zaskórników pod mikroskopem. A przed podjęciem decyzji w sprawie tej procedury należy znać pozytywne i negatywne aspekty.

Zacznijmy od zalet:

  1. Ten rodzaj oczyszczania skóry jest najskuteczniejszym wszystkich takich procedur czyszczących.
  2. Ponieważ czyszczenie odbywa się ręcznie, kosmetyczka może łatwo wydać wyciskanie zaskórników w najbardziej odległych miejscach.
  3. Efekt czyszczenia mechanicznego jest taka sama jak po peeling chemiczny: pory są zwężone, twarz zdrowy koloryt, bez irytujących wyprysków i zaskórników.

cons procedury

Pomimo faktu, że wewnętrzne zaskórniki zgniatanie (na zdjęciu poniżej) ma szereg zalet, wad tej procedury są również dostępne.

Zatem wady czyszczenia mechanicznego:

  1. Ponieważ czyszczenie odbywa się ręcznie, istnieje ryzyko zranienia, zwłaszcza jeżeli procedura jest opóźnione i przytrzymany dłużej niż 15 minut. Po tym wszystkim, kwadrans w porach zacząć zamykać parzona kawa. W konsekwencji, nie ból i uraz. Aby tego uniknąć, trzeba starannie wybrać kreatora, który oczyści. Kosmetyczka musi szybko i skutecznie zrobić wszystko.
  2. Zaczerwienienie skóry i obrzęk w ciągu pierwszych kilku dni po zabiegu. To nie przeszkadza, po prostu nie planuje do czyszczenia przed ważnymi wydarzeniami.
  3. Ważną rolę odgrywa tu czynnik ludzki. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, zadbać o Narzędzia ręczne i kosmetyczka są sterylne.

Koszt mechaniczne czyszczenie

Warto zauważyć, że w stosunkowo niskiej cenie zabiegu. Średnia wartość takiego czyszczenia znajdzie się w przedziale od 1500 do 5000 rubli. Nie staraj się zaoszczędzić pieniądze i wybrać tańszą salon. Taka nadmierna oszczędność może zepsuć swój wygląd i szkodliwe dla zdrowia skóry. Wybierz wysokiej jakości i sprawdzonych salonach, a następnie skóra daje swoje zdrowie i urodę.

Preparat do procedury

Aby wyciskanie zaskórników przeszły bez negatywnych konsekwencji, ważne jest, aby przygotować się do zabiegu.

Najpierw musimy usunąć wszystkie makijaż ze skóry i zostały procedury otwierania. kosmetyk do demakijażu użycie specjalnego oznacza odpowiedni dla danego typu skóry. Jeśli skóra potrzebuje dodatkowego oczyszczenia, należy użyć specjalnej maski. Możliwe jest również prowadzenie delikatne złuszczanie powierzchni w celu usunięcia warstwy rogowej.

Następnie trzeba pary skórę. Aby to zrobić, człowiek jest ogrzewany przez ciepłe strumienie pary wodnej przez kilka minut. Naskórek jest zmiękczona i pory otwarte.

W niektórych salonach ujawnić pory, korzystać termorazogrevayuschy żel. Z tej skóry zachowuje wody koniecznej, więc sposób ten jest uważany za bardziej delikatne niż standardowe rasparivaniem.

Dodatkowo, para wodna jest przeciwwskazany u osób z niektórymi chorobami, takimi jak astma lub trądziku różowatego. W takich przypadkach lepiej jest unikać efektów termicznych na skórze. Następnie kosmetologów użyciu zimnej uwodorniania.

Jej istota polega na tym, że skóra posmarowana specjalnym żelem, który nawilża skórę przez 20 minut. Przyczynia się to do obrzęku komórek naskórka i osłabienie międzykomórkowych połączeń między nimi. Oznacza to, że powierzchnia skóry jest rozluźniona i pory otwarte.

Następnie kosmetyczka musi przygotować wszystkie niezbędne narzędzia i umieścić na sterylne rękawice do czyszczenia bezpośrednio.

Gdy skóra jest parą wodną lub żel usuwa osoba celu zniszczenia i traktuje 3% nadtlenku wodoru.

Narzędzia do czyszczenia

Głównym narzędziem do wyciskania zaskórników – Uno łyżka. Jest to specjalne narzędzie piękno w formie małej łyżeczki, która ma małe otwory. Na drugim końcu znajduje się kolejna łyżka o mniejszej średnicy. To ma jeden otwór w środku.

Wyciągi zaskórniki – narzędzie w kształcie pętli, który jest również często używany w celu usunięcia zaskórniki. Ponadto, ściskając trądzik nie jest bez igieł i włóczni Vidal. Narzędzia te służą kosmetyczki w celu wzmocnienia mocnych przewodów.

Istnieje wiele innych urządzeń, ale główny – ręka kapitana, który usuwa najtrudniejsze zabrudzenia.

Postępowanie czyszczenia mechanicznego

Ściskając trądzik zaczyna się od usuwania tłustych gromadzeniu. W tym celu, kosmetyczki wykorzystuje szerokiej części łyżki ONZ. Tych obszarach skóry, gdzie jest niedojrzały i trądzik zapalny, nie można dotknąć.

Urządzenie nadrzędne należy okresowo dezynfekcji narzędzi 3% nadtlenku wodoru lub innego rozwiązania. Z łyżką ruchu czoło zrobić od dołu do góry, na policzkach – od zewnątrz do środka i na nosie – od fundamentu do nasady nosa.

Następnie kosmetyczka jest prawdopodobnie przeznaczony na usunięciu gruczołów wtyczek. Aby to osiągnąć, stosuje się ekstraktor (pętla). Powinny one zostać umieszczone na czarnej kropki, tak, aby był widoczny w otworze. Następnie konieczne jest lekko nacisnąć i łatwo usuwa comedo.

Aby zdjąć białą węgorza, należy przede Pierce. Nakłuwania powinno być wykonane równolegle do powierzchni skóry. Następnie można łatwo wycisnąć trądzik rękami.

Ważne jest, aby pamiętać, że kapitan musi bardzo często i skutecznie zdezynfekować wszystkie narzędzia.

zaskórniki te, które nie zostały uzyskane przez narzędzie wycisnąć, usunąć ręce. Kosmetyczka jest owinąć palce w sterylnych chusteczek.

W końcowym etapie osoby czyszczenia przetrzeć balsam zawierający alkohol.

W odniesieniu do czasu trwania postępowania, to jest inna w każdej kabinie. Minimalna czyszczenie może trwać 15 minut, maksymalna – godzinę lub więcej. Ważne jest, aby pamiętać, że efekt oddzielenia odbywa się przez 20 minut, a zaczynają się zamknąć pory. Następnie wycisnąć trądzik staje się trudne i być może bolesna. To zwiększa ryzyko uszkodzenia skóry. Jest zatem bardzo ważne, aby wybrać profesjonalnej kosmetyczki, która będzie wykonywać procedury w krótkim czasie. Jeśli szybko nie jest możliwe, lepiej jest podzielić na kilka etapów czyszczenia.

Jeśli skóra jest bardzo uruchomiony, czasami w salonach z mechanicznym próżni użytku czyszczenie. W tym celu szklana rurka zmniejszonym ciśnieniem wewnątrz, które dosłownie zasysa trądziku.

dodatkowe procedury

Czasami przed czyszczeniem konieczne jest przeprowadzenie dezinkrustatsii. Pod wpływem tej metody jest to, że większość zaskórniki są zmiękczone i łatwiejsze do usunięcia.

Po zabiegu skóra jest podrażniona i musi być „spokój”. W tym celu, kabina jest wiele sposobów, na przykład, łagodzenie Glinka lub promieniowania z promiennika podczerwieni. Metoda podrażnienie zwalniającej dobrać indywidualnie dla każdego rodzaju skóry.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Należy zauważyć, że błyskawiczne rezultaty po wyczyszczeniu nie będzie widać. Aby to zrobić, trzeba poczekać kilka dni. Aby wynik był odczuwalny jak najszybciej i przechowywane tak długo, jak to możliwe, przez pierwsze kilka godzin, nie jest możliwe, aby umyć i używać kosmetyków. Solarium i długie spacery w słońcu w tej chwili jest też lepiej usunąć. Co do zasady, cztery dni później skóra jest całkowicie przywrócony po zabiegu wygląda promienna i świeża.

wniosek

W tym artykule szczegółowo zbadane jak wyciskanie zaskórników w kabinie, co pozytywne i negatywne aspekty to procedura i jak dbać o skórę po konferencji. Wykonaj te proste wskazówki, a skóra będzie zawsze świecić zdrowia i urody.