812 Shares 5739 views

Chlorowodorek kreatyny zalety, dawkę tę

Takie suplementy sportowe, takie jak kreatyna, dostępne w 14 kształtach. Duże zapotrzebowanie wśród sportowców używać kreatyny i chlorowodorek kreatyny. W pierwszej opcji, wszystko jest dobrze słyszał, jak to jest przedstawione na sprzedaż już od jakiegoś czasu, ale nie tak na sekundę. Jego „wiek” rynku wynosi 6 lat.


Zalety chlorowodorku kreatyny

Pierwszym produktem opartym na tej substancji – Con-Cret ProMera Sports – nie przestaje prowadzić w rankingach najlepszych dodatków do punktu widzenia konsumentów. Dobrze produkt natychmiast stał się popularny ze znanymi sportowcami. Dużą chlorowodorek Plus polega na jego wysokiej biodostępności, dzięki czemu substancja jest szybko transportowana do mięśni.

Właściwy chlorowodorek kreatyna – jest:

-Szybkie ustawione masy mięśni;

-vospolnenie adeinozintrifosfata bardziej szczegółowo;

-usilenny wymiana energii;

-fast odzyskiwania po treningu;

-Improved serca;

-Reduce zapalenie;

Wysoka wytrzymałość;

-zamedlenie kwas mlekowy.

Skuteczność leku

Kreatyna chlorowodorek, w porównaniu z innymi, to jest znacznie bardziej rozpuszczalny w płynach i szybciej trawić. Pomaga to zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych z przewodu pokarmowego. Ponadto, zwiększenie stężenia hormonów anaboliczne.

Chlorowodorek kreatyny wysoka wartość jest inna. Wynika to z ulepszonej technologii tego środka czyszczącego. Jednak nie jest oficjalnym potwierdzeniem faktu, że jeden i pół grama chlorowodorku może zastąpić pięć gramów monohydratu, co oszczędza finanse.

chlorowodorek kreatyny: o opinie narkotyków

Wielu sportowców powiedzieć zbyt kwaśny smak chlorowodorek kreatyny. Wadę tę można przeciwdziałać po rozcieńczeniu leku w słodkim soku lub nabyć dodatek wieloskładnikowego bez problemów.

Lek jest bardzo skuteczny, więc z niej zrezygnować i wybrać bardziej smaczna mieszanka nie jest konieczne. Nie wszyscy sportowcy z ufnością odnoszą się do tego dodatku, ponieważ pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno żywieniu sportowców, a zatem testować jego działanie na sobie miał nie wiele.

Ponadto, należy zauważyć, że chlorowodorek kreatyny – to suplement sport i nie był w stanie zbudować ładne mięśnie bez zintegrowanym zasilaczem, intensywnego treningu i pełnej rekonwalescencji po nim.

Jak wziąć chlorowodorek kreatyny

Wśród początkujących sportowców pilne pytanie, czy skuteczny chlorowodorek kreatyny, jako dodatek do podjęcia z nim dał wynik pozytywny? Ta informacja powinna być podana na opakowaniu leku, ale nie zawsze, użytkownicy mogą zrozumieć instrukcje, ponieważ często nie jest w języku rosyjskim.

W dniu sportowca musi 2g chlorowodorek kreatyny. Pozwoliło to, aby część oddzielająca w dwóch etapach. Dodatek może być stosowany przed i po treningu. Najlepiej, aby zmyć kapsułki z sokiem winogronowym lub wody.

Jeśli chlorowodorek kreatyny uwalniane w postaci proszku, może on być rozcieńczany na napoju. Lek może być połączona z BCAA, waga zyskała, shake białka, łączą się z predptrenikami. Nie ma potrzeby, aby śledzić konkretną dietę jak kreatyna nie ma wpływu na jakość substancji przyswajalnych z naturalnych produktów spożywczych. Czas hydrochlorinated kreatinadolzhna sostavlyaet 1,5 -2 miesięcy.

wniosek

Dodatek w postaci kreatyny HCL, na pewno warto spróbować. Główną zaletą produktu – jest to skuteczne ograniczenie działań niepożądanych. Szczególnie zaleca się przyjmowanie kreatyny chlorowodorek, u których wystąpiły działania niepożądane po przyjęciu kreatyny.

610 shares 1359 views
403 shares 4460 views