670 Shares 6465 views

Film horror "30 Days of Night". Obsada Postacie

Film „30 Days of Night”, który aktorzy zostali wybrani bardzo dobrze, powstała w USA w 2007 roku. W 2010 roku wydał sequel. Również w 2007 roku, przeprowadzone audycji telewizyjnej mini-serii, który został nazwany „30 Days of Night:. Krwawe footprints”


„30 Days of Night”: aktorów i fabuły filmu

„Trzydzieści dni mroku” – zjawiska, które zdarza się tylko w okresie zimowym, w tym okresie, słońce nie pojawia się na horyzoncie na miesiąc, stąd nazwa.

filmy akcji razvorachivaetya w małym miasteczku Barrow na Alasce nazywa. W ten cichy i spokojny miasta pochodzi obcy, a wraz z nią przybycie zaczyna zabijanie zwierząt na początku, a następnie ludzi, jak również wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Winowajcą wszystkich zdarzeń przerażeniem łapie Sheriff Eben Olesona, który jako pierwszy odkrywa straszną prawdę, że wkrótce miasto zostaną poddane inwazji krwiożerczych wampirów.

Oto krótka lista, która jest umownie oznaczony jako „30 Days of Night”: aktorów i ról „:

 • Amerykański aktor Dzhoshua Hartnett zagrał rolę Sheriff Eben Olesona.
 • Australijska aktorka Melissa Dzhordzh grał żony szeryfa Stella Olesona.
 • Amerykański reżyser i aktor Danny Huston został wybrany do roli Marlowe'a.
 • Amerykański aktor Ben Foster grał jedną z głównych bohaterów – obcy.
 • Kanadyjski aktor Mark Rendall przedstawia kinomanów jako Jake Olesona.
 • Nowa Zelandia aktor Manu Bennett odegrała postać o imieniu Billy Kitka.
 • Nowa Zelandia aktor Kreyg Holl służył jako Wilson Balosana.
 • Angielski aktor Chik Littlvud zagrał rolę Isaac Balosana.

Również inni uczestnicy brali udział w filmie, który ma już pewną sławę, ale były mało znane.

Film zarobił ponad siedemdziesięciu milionów dolarów na całkowity budżet trzydziestu milionów, więc nie można nazwać porażką. Film został wydany na DVD w lutym, już 2008 roku, dodała do dochodu z filmu ponad dwadzieścia milionów dolarów.

wyróżnieniem

„30 Days of Night”, film, aktorzy, którzy wykażą dobrą grę, otrzymał szereg nagród w 2007 roku:

 • nagroda młodzież z amerykańskiej sieci telewizyjnej Fox Teen Choice Awards w kategorii „Najlepszy horror”, a także Dzhoshua Hartnett, który gra szeryfa miasta, został oznaczony przez odebraniu nagrody dla najlepszego aktora w filmie grozy.
 • Roczna nagroda w branży marketingu produkcji filmowej, która jest przyznawana od 1999 Trailer Awards Złoty „Najlepszy horror”, „Marketing partyzancki”, „najlepszy oryginalny plakat” i „najlepszą reklamą wideo.”
 • Film ma w swojej skarbonki nagrodę Film Awards, organizowanego przez magazyn Imperium Brytyjskiego „Najlepszy horror”.
 • Wielokrotnie, zwany Saturn również zauważyć, że obraz. Film został wyróżniony jako „Najlepszy horror”. Ponadto obraz stał się posiadaczem nagrody w kategorii „Najlepsza charakteryzacja”.

Widać, że podobnie jak rolki samego filmu „30 Days of Night” i jego aktorów zostały nominowane do wielu nagród po premierze filmu w 2008 roku. Zasadniczo rolka filmu został oceniony dość wysokie, o czym świadczą pozytywne opinie od krytyków, a ona zdobyła nagrodę, który został nominowany jako najlepszy film grozy.

Film "30 Days of Night Dark Times". Aktorzy i role

Jeden z głównych bohaterów pierwszej części filmu, Stella Oleson udał się do Los Angeles, gdzie chce się zemścić na wampiry za śmierć męża. Dowiaduje się, że za pomocą wampirzą krew może ożywić już zabił wampira. Udaje jej się znaleźć krew wampira, z którego wraca do swojego rodzinnego miasta, aby ożywić jej mąż zmarł.

aktorzy filmu:

 • Rola Stella Olesona śpiewał amerykańska aktorka Kiele Sanchez.
 • Amerykański aktor Garold Perrino został wybrany do roli Todda.
 • Amerykańska modelka i aktorka Diora Baird grał Amber.
 • Kanadyjska aktorka Mia Kirshner pojawił się przed publicznością w roli Lilith.

Film wziął udział także i inne podmioty, takie jak Riz Koyro, Keti Kiting i innych.

Film nie jest pokazywany w kinach ze względu na niski budżet. Zdecydowano, aby zwolnić kasetę prosto na DVD na początku października 2010 r.

wniosek

Oryginalny projekt, to całkiem dobry obraz tego, co można powiedzieć o jego sequel. Pierwszy otrzymał szereg nagród, głównie jako „najlepszy film”, który mówi dużo. Co do drugiej części serii, tutaj sytuacja jest nieco gorsza niż w pierwszej części. W obsadzie jest dużo mniej złych opinii na stronach niewiele osób poleca go zobaczyć, w porównaniu z pierwszą częścią. Publiczność jest bardzo uderzające, że film został nakręcony z małym budżetem.

Jeśli mówimy o pierwszej części „30 Days of Night”, które aktorzy poradzili sobie bardzo dobrze ze swoich zadań, należy zauważyć, że zaleca się, aby zaznaczyć niezwykłą historię do 2007 roku, dobre aktorstwo.