450 Shares 7753 views

Wszystko nowe – dobrze zapomniane stare. Fryzura „Babette” ponownie u szczytu popularności

Zapewne nie taki człowiek, który nie widział lub przynajmniej słyszał o słynnym filmie „Babette idzie na wojnę”. Ten film z legendarnym Brizhit Bordo zadowolony nie tylko ciekawą fabułę i doskonałe występy obsady. Dała kobietom na całym świecie nowy ideał – fryzurę o nazwie „Babette”. Miała wszystko od pierwszych pań z różnych krajów do artystów, od członków rodzin królewskich do zwykłych gospodyń domowych.


W odległych latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku fryzura „Babette” był nie tylko „pisk” z mody. To było oznaką dobrego smaku i dobrego smaku. A dziś, r, który stał się klasykiem, nie zapomnij. Na jej podstawie, duża liczba odmian, które wpływają na jego urok i prostą elegancję. Często jest to głowa Babette zdobi pięknych pań w czasie ważnych wydarzeń specjalnych. Łączy odwołanie i kobiecości, nic dziwnego, że jest preferowany ikony stylu, takie jak Christina Aguilera, Paris Hilton, Kim Kardashian, Megan Fox, Keyt Bosuort.

W 2013 roku, fryzura „Babette” był wybór czołowych stylistów. Ta fryzura retro pomogą zmienić oblicze wyregulować twarz, przynieść uroku i tworzą aurę tajemniczości. Kiedy okrągły kształt twarzy jest wizualnie ciągnąć pozwala pojawiać się wyższy i szczuplejszy. Punktem kulminacyjnym tego miejsca docelowego jest to, że możliwe jest, aby różnicować warkocze wstążki, RIM, łuki lub kwiaty. I można eksperymentować z grzywką o różnych długościach i kształtach, dodać loki. Uważa się, że odnosi się tylko do długich włosów fryzura „Babette”. Jak zrobić to z krótkimi włosami lub niesfornych loków?

To bardzo proste! Dziś, dzięki technologii kręcone nici można wyrównać, cienkie włosy, aby dać splendor runo i krótka fryzura jest dobrym dodatkiem kok. Babette mogą być geometryczne i podarte, wydłużone lub bardzo krótkie, klasyczne gładkie lub w nieładzie.

Jak sprawić, by włosy „Babette”? To pytanie jest przez każdą kobietę, która chce spróbować na popularnym obrazie. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne. Jest całkiem możliwe, aby zbudować w krótkim czasie i bez pomocy. Podstawą takiego stażu jest zwykłym ogon i poduszki, które można kupić w sklepie lub w pełni wykorzystać. Po pierwsze, wiązanie ogona i ukryć cienkie pasmo włosów elastyczną końcówką zamocować niewidoczne. Następnie trzeba trochę grzebień zmontowane wiązkę i zabezpieczyć sworznie otaczają wałek pod nasady ogona. Kolejny etap – schludny priglazhivanie się rozczesują wałek do włosów. Końcówki żył również ukryć i przymocować niewidoczne. Fryzura „Babette” jest gotowy. Teraz można ozdobić do smaku i wychodzić.

Światło i nieważkości włosy „Babette” często zdobią głowę gwiazd spaceru po czerwonym dywanie. Bez tego nie robi któregokolwiek ceremonię prestiżowych nagród, bez bal lub wesele. To wykończenie z rozbudowanego elementu obrazu, zmieniając w nim harmonii.